http://www.haber2000.com
» YILLARCA ÇANKAYA BELEDİYESİNİ SÖĞÜŞLEYEN MİMARLAR ODASI’nın “BANKAMATİK BAŞKANI” TEZCAN KARAKUŞ, AVUKATI TURGUT KAZAN ve BASIN KONSEYİ MAHKEME KURDULAR, BİRLİKTE ÇALIP OYNADILAR ve BANA “KINAMA” CEZASI VERDİLER.

YILLARCA ÇANKAYA BELEDİYESİNİ SÖĞÜŞLEYEN MİMARLAR ODASI’nın “BANKAMATİK BAŞKANI” TEZCAN KARAKUŞ, AVUKATI TURGUT KAZAN ve BASIN KONSEYİ MAHKEME KURDULAR, BİRLİKTE ÇALIP OYNADILAR ve BANA “KINAMA” CEZASI VERDİLER.

KENDİSİ ile İLİGİLİ YAYINLADIĞIMIZ ELEŞTİRİ İÇERİKLİ YAZI VE HABERLERİMİZİN TÜMÜNÜ; BASIN KONSEYİ’ne ŞİKÂYET ETMİŞTİ.. VERİLEN KARARDA; “Genel Sekreterin raporunu Yüksek Kurul’a sunmasının ardından, toplantıya katılıp açıklama yapmak isteyen şikâyetçi Tezcan Karakuş Candan’ın vekili Av. Turgut Kazan salona davet edilmiş ve dinlenmiştir. Şikâyetçi vekili, Av. Turgut Kazan, şikâyetçinin Çankaya Belediyesi’ndeki memuriyetten çıkarılması sürecini anlattıktan sonra, memuriyetten çıkarma kararının hukuksuz olduğunu savunmuştur. Bunun iptali için yargıya başvurduklarını söyleyen ve belgeler sunan Av. Turgut Kazan, Yüksek Kurul üyelerinin sorularını da yanıtlamıştır. Av. Turgut Kazan, müvekkili hakkında İçişleri Bakanlığı’nca verilen soruşturma izninin, Danıştay’ın şikâyetçinin ‘izinsiz mesaiye uyulmadığından söz edilemeyeceği’ gerekçesiyle kaldırdığını, bu yargı kararına rağmen Bakanlık Yüksek Disiplin Kurulu’nun soruşturma yaparak memuriyetten çıkarma kararı verdiğini söylemiştir. Hukukun ihlal edildiğini savunan şikâyetçi vekili, Basın Konseyi’nin, yaptıkları başvurudaki taleplerine uygun olarak şikâyet edilen hakkında karar almasını isteyerek sözlerine son vermiştir” denilmesi dikkat çekti..
Paylas
YILLARCA ÇANKAYA BELEDİYESİNİ SÖĞÜŞLEYEN MİMARLAR ODASI’nın “BANKAMATİK BAŞKANI” TEZCAN KARAKUŞ, AVUKATI TURGUT KAZAN ve BASIN KONSEYİ MAHKEME KURDULAR, BİRLİKTE ÇALIP OYNADILAR ve BANA “KINAMA” CEZASI VERDİLER.
Siyaset - 16 Kasım 2022, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Ankara Mimarlar Odası Başkanı Tezcan Karakuş Candan, 7 yıl devlet memuru olarak çalışıyor gözüktüğü Çankaya Belediyesinde; yasa gereği, “mesai saatlerinde Belediye de, işinde ve verilen görevinin başında olması gerekirken” yıllarca görevine gidip- gelmeden Bankamatikten maaşlar aldığı gibi, yine mesai saatlerinde olması gereken zamanlarda, “amirinin ve amirlerinin” izni ile başka yerlerde çalıştığı ve maddi kazançlar sağladığı, yasaları çiğnediği, haksız kazançlar elde ettiği şikâyeti üzerine yapılan soruşturmalarda tespit edilmiş ve Belediyelerin “amiri” konumunda ki; İçişleri Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulunca memuriyetten atılmıştı.

 

Tabi ki biz de; kamuoyunda; sürekli devrimcilik, halkçılık, emekçilik, hak, hukuk, adalet ve alınteri edebiyatları yapan Karakuş Tezcan’ı, Basın yasaları gereğince “ifade özgürlüğümüzü” kullanarak kendisi eleştiren birçok makale yazdığımız gibi Haberler yaptık..

 

Bankamatik başkan” bütün yazı ve haberlerimizin başlıklarını derleyip, beni Basın Konseyi’ne;  kendisine iftira attığım ve hakaret ettiğim iddiasıyla şikayet etmişti

 

Hakaret edip, iftira atıyormuşuz..

 

Sonrada; “Mustafa Kemal’in memuru” teraneleri ile ideolojik cazgırlıklar yaparak ve haksız şekilde yıllarca Bankamatikten maaşlar alma rezaletinin üzerini kapatmaya çalışmak ve tam 7 yıl “devlet memuru olarak” çalışıyor gözüktüğü Çankaya Belediyesine, yani; işine, görevine gitmeden, Bankamatiklerden maaşlar çekip yemesini yazdığımız için bizi oraya-buraya etme çabaları..

 

Değerli okuyucular..

 

Şikâyet konusu olayın sürecini kısaca size şöyle aktarayım;

 

Kamuoyunda; halkçılık, devrimcilik, solculuk, emek savunuculuğu, hak, hukuk, adalet edebiyatlarını sürekli savurarak, Kent suçları ile amansız bir mücadele veren bir hafiye başkan görüntüsü veren, Ankara Mimarlar Odası Başkanı Tezcan Karakuş Candan, tam 7 yıl “devlet memuru olarak” çalışıyor gözüktüğü Çankaya Belediyesine, yani; işine, görevine gitmeden, Bankamatiklerden maaşlar çekip, harcadı bu sözde devrimci başkan.

 

Yetmedi..

 

657 Sayılı Devlet Memurları yasasını; amiri olan Çankaya Belediye Başkanı ile birlikte çiğneyip, “mesai saatlerinde görevinde olması gereken zamanlarda”, başka kurum ve kuruluşlarda görevler yaparak maddi kazançlar sağladı..

 

Bildiğim kadarı ile Bin 450 gün rapor ve izin almış.. Bu izinleri ve mesai saatlerinde başka bir kuruluşta çalışmasına izin verende “halkçı, emekçi başkan” Alper Taşdelen’miş… Kendi ifadeleri böyle..

 

Tabi Tezcan Karakuş, CHP’li Çankaya belediyesinde çalışıyor gözüktüğü için bu arada “topal ördek” olarak seçilen Mansur Yavaş başkanı ile de dirsek temasları yaparak, rakipleri Melih Gökçek ve Sinan Aygün’e karşı; başkanlığını da kalkan tutarak “hesap vereceksiniz, yıkacağız” diye naralar attı..

 

Ve mahkemenin Mansur’un, TOGO Kuleleri yıkım kararını durdurmasına karşı bile şahsi bir kin ile şöyle haykırdı;

 

“O TOGO kuleleri yıkılacak, bizde kutlama yapacağız” ..

 

Evet Değerli okuyucular..

 

TOGO Kulelerinin yapımında; santim kaçak yapısı bulunmayan ve tüm inşaat işlemlerini de belediyenin ve ilgili diğer kurumların denetim ve “uygundur” zabıtları ile inşaatını tamamlayan Sinan Aygün’ün, “Bankamatik Mimar başkan” hakkında göreve gitmeden yıllarca maaşlar alıp, haksız kazançlar sağladığı yönünde hem idari hem de cezai yönden suç duyurusunda bulunması ile halkçı belediyede ki soygun ortaya çıktı..

 

Ve soruşturmalar sonucunda tüm belediyelerin amiri pozisyonunda olan İçişleri Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu; suçu sabit görülen Mimarlar Odası Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ı; “devlet memurluğundan attı”..

 

Yani; 657 Sayılı devlet memurları yasasına aykırı hareketlerde bulunduğu için “müstafi” durumuna düşürüldü.

 

ŞİMDİ SÖYLE BANKAMATİK MİMAR BAŞKAN KARAKUŞ TEZCAN.. BUNLAR YALAN MI? BUNLAR İFTİRA MI?

 

EVET MEŞHUR AVUKAT TURGUT KAZAN… Sen 657 Sayılı Devlet Memurları yasasını bilmiyor musun?

 

Ve bırak bu Hukuki cambazlıkları.. Danıştay’ın hem cezai hem de idari yönden karar verdiğini bilmiyor musun?

 

Düzenbaz işlem ve edebiyatlarla “devlet memuru olarak” çalışıyor gözüktüğü Çankaya Belediyesine, yani; işine, görevine gitmeden, Bankamatiklerden maaşlar çekip, harcayın, belediyeyi açıkça söğüşleyin,  sonra da Atatürk’ün adını bu rezalet işinizde kullanın..

 

Ve RTÜK’ün verdiği cezaları ağır şekillerde eleştirip;  RTÜK KARARLARIYLA ‘İKTİDAR GİYOTİNİ’ OLMAYA SOYUNDU” naraları atan BASIN KONSEYİ, siz bu hırsız ve idelojik cazgır Bankamatik başkanın pis işlerine niye alet olup, orada mahkeme kurup, bana ceza veriyorsunuz?

 

Bunların hangisi yalan, hangisi iftira?

 

Basın ilke maddelerinizle, almış olduğunuz Kararlarla çelişiyorsunuz..

 

Sizin yapacağınız iş; bu emek hırsızlarına yargı yolu göstermek, pis işlerine alet olmak ve bunları korumak değil..

 

Ve BASIN KONSEYİ olarak savunman gereken “ifade özgürlüğümüzü”; idelojik takıntı ve hesaplarla gasp edip, görevinizi kötüye kullanıyorsunuz..

 

YARGIDA hesaplaşacağız…

 

Değerli okuyucular..

 

İşte BASIN KONSEYİ’nin, Çankaya Belediyesini, yani; işine, görevine gitmeden, Bankamatiklerden maaşlar çekip, harcayın, belediyeyi açıkça söğüşleyen Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın şikayeti üzerine ve benim yazı ile verdiğim cevabı hiçe sayarak, kendilerince aldıkları o ‘KINAMA’ kararı metni

 

BASIN KONSEYİ, ŞİKÂYET EDİLEN HABER 2000.COM İNTERNET

SİTESİ HAKKINDA ‘KINAMA’ KARARI VERDİ

YÜKSEK KURUL KARARI

DOSYA NO: 2022- 44

KARAR TARİHİ : 9.11.2022

ŞİKAYET EDEN: Tezcan Karakuş CANDAN (TMMOB Mimarlar Odası

Ankara Şubesi Başkanı)       Konur Sokak 4/3 YENİŞEHİR  ANKARA

ŞİKAYET EDİLEN   : Göktürk TUNÇTÜRK (HABER 2000 Genel Yayın Yönetmeni)

.

ŞİKAYET KONUSU         :

HABER2000.COM internet haber sitesinde 13.09.2022 tarihinde Göktürk Tunçtürk

imzasıyla yayınlanan “Bankamatik Mimar Başkan Karakuş Tezcan skandal mesajlar

verdi’’ başlıklı yorum-haberde, Basın Meslek İlkeleri’nin ihlal edildiği iddiasıyla şikâyette bulunulmuştur.

 

Basın Konseyi’ne 19.9.2022 tarihlerinde şikâyette bulunan TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, söz konusu haberde hedef gösterildiğini ve kendisine yönelik ifadelerin haber verme sınırlarının aşıldığını iddia etmiştir.

 

Şikâyetçi, haberin kendisi hakkında kamuoyunda olumsuz algı yaratmak ve itibarsızlaştırma amacıyla kurgulandığını; hukuksuz şekilde alındığını iddia ettiği memuriyetten ihraç kararının buna gerekçe gösterildiğini savunmuştur.

 

Söz konusu haberde kendisine iftira atıldığını, hakaret edildiğini, kişilik haklarına saldırıldığını ileri süren şikâyetçi, şikâyet edilen hakkında Basın Meslek İlkeleri’nin 4, 6 ve 13’üncü maddelerini ihlalden işlem yapılmasını talep etmiştir.

 

UZLAŞMA ÖNERİSİ:

 

Şikâyet başvurusu şikâyet edilen HABER 2000.COM Genel Yayın Yönetmeni Göktürk Tunçtürk’e internet sitesinin posta adresi sağlanamadığı için29.9.2022 tarihinde mail ile ulaştırılmıştır.

 

Şikâyet edilen başvurudaki iddialarla ilgili Basın Konseyi’ne yazılı ya da sözlü yanıt vermek yerine aynı gün internet sitesinde

 

“Mimarlar Odası’nın bankamatik başkanı Tezcan Karakuş, kendisiyle ilgili yayınladığımız eleştiri içerikli yazı ve haberlerimizin tümünü Basın Konseyi’ne şikâyet etmiş. Buyurun alayınıza toptan cevaplar..”

 

Başlıklı yazı yayınlamıştır.

Basın Konseyi Çalışma Kuralları ve Başvuruları Değerlendirme Usulleri İlkeler’e göre, şikâyet başvurularına bu tarz yanıt verilemez, dolayısıyla şikâyet edilen hakkındaki iddialara yanıt vermemiş ve taraflar arasında uzlaşma sağlanamamıştır.

 

GENEL SEKRETERLİK GÖRÜŞÜ:

 

Şikâyet konusu haber, HABER 2000.COM İnternet sitesinde 13.9.2022 tarihinde,

 

“Müstafi devlet memuru ‘Bankamatik mimar başkan’ Karakuş Tezcan, bu kez ‘Geziye özgürlük nöbeti’ tutup skandal mesajlar verdi. Ve Alper Taşdelen’e Tezcan sorularımız var” başlığı ile yayınlanmıştır.

 

İnternet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni olan Göktürk Tunçtürk imzalı yorum- haber üslubundaki yazının spotu şöyledir:

 

“İçişleri Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu tarafından, 7 yıl işe gitmeden Çankaya Belediyesi’nden bankamatik yolu ile haksız maaşlar aldığı tespit edilen Ankara Mimarlar Odası Başkanı Tezcan Karakuş Candan, memuriyetten atılmasının hala siyasi bir karar olduğu izlenimini kamuoyuna vermeye çalışırken, Karakuş Candan ve

Oda yöneticisi arkadaşları dün de ‘Gezi eylemcilerine özgürlük’ nöbeti tuttular. Ve Bankamatik Mimar başkan Karakuş Tezcan’ın, bilgisi dahilinde Çankaya Belediyesi’ni söğüşlettiren Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e ‘Karakuş Tezcan’ sorularımız var.”

 

Mimarlar Odası Ankara Şubesi yöneticilerinin “Karanlık gider gezi kalır. Hukuksuz tutuklamalara karşı adalet nöbetindeyiz” yazılı pankartla çekilen fotoğraflarının kullanıldığı, yazım ve Türkçe hatalarıyla dolu yazıda, şikâyetçinin memuriyetten ihracı, imar yolsuzluklarına karşı faaliyetleri, belediye- oda- üniversitede olmak üzere 3 yerde görev yapması ve siyasi görüşü de konu edilmiştir.

 

Şikâyetçi ile ona destek verdiği ileri sürülen Çankaya Belediye Başkanı, siyasiler ve sivil toplum örgütleri ağır ifadelerle eleştirilmiştir.

 

Şikâyetçi, kamu kurumu niteliğinde meslek örgütü olan Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin başkanıdır, kamuoyunda tanınan bir kişidir. 1993 yılından itibaren mimar olarak görev yaptığı Çankaya Belediyesi’nde izinsiz işe gitmediği iddiasıyla memuriyetten ihraç edilmesi haber değeri taşır, yayınlanmasında kamusal ilgi ve yarar vardır.

 

Yazıda şikâyetçiye yönelik ‘İşe gitmeden bankamatikten 7 yıl maaş alan’, ‘Çankaya Belediyesi’ni söğüşleyen’, “Ayıbını örtmeye çalışan’, ‘Atılım Üniversitesinde derse girerek karşılığında para alan’, ‘Günlük ihtiyaçlarını Ankara Mimarlar Odası bütçesinden karşılayan’ ifadelerinin kullanılmış;

 

‘Ulan ikiyüzlü utanmazlar’, ‘Bu tavrınız rezilliktir, ahlaksızlıktır’ ifadeleriyle de hakaret edilmiştir.

 

*Şikâyetçi hakkında kamuoyunda olumsuz algı oluşturmak amacıyla kurgulanan, suç isnadında bulunulan, hakaret edilen haberde eleştiri ve ifade özgürlüğü sınırları aşılarak etik ihlali yapılmıştır.

 

Şikâyetçi, kamu kurumu niteliğinde meslek örgütü olan Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin başkanıdır, kamuoyunda tanınan bir kişidir. Kamusal görev yapan ve toplumda tanınan kişiler, haklarında yapılan ağır ve sarsıcı eleştirilere tahammül göstermek durumunda olsalar da hakarete katlanmaları beklenemez.

 

Açıklanan bu nedenlerle şikâyet edilen yorum- haber üslubundaki yazıda, Basın Meslek İlkeleri’nin “Kişileri ve kuruluşları eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer verilemez” şeklindeki 4’üncü maddelerinin ihlal edildiği kanaatindeyiz.

 

Şikâyet edilen hakkında ‘KINAMA’ kararı alınmasını öneririz.

 

YÜKSEK KURUL’UN DEĞERLENDİRMESİ :

 

Basın Konseyi Yüksek Kurulu, şikâyet başvurusunu 9.11.2022 tarihinde yaptığı toplantıda görüşmüştür. Genel Sekreterin raporunu Yüksek Kurul’a sunmasının ardından, toplantıya katılıp açıklama yapmak isteyen şikâyetçi Tezcan Karakuş Candan’ın vekili Av. Turgut Kazan salona davet edilmiş ve dinlenmiştir.

 

Şikâyetçi vekili, Av. Turgut Kazan, şikâyetçinin Çankaya Belediyesi’ndeki memuriyetten çıkarılması sürecini anlattıktan sonra, memuriyetten çıkarma kararının hukuksuz olduğunu savunmuştur.

 

Bunun iptali için yargıya başvurduklarını söyleyen ve belgeler sunan Av. Turgut Kazan, Yüksek Kurul üyelerinin sorularını da yanıtlamıştır.

 

Av. Turgut Kazan, müvekkili hakkında İçişleri Bakanlığı’nca verilen soruşturma izninin, Danıştay’ın şikâyetçinin ‘izinsiz mesaiye uyulmadığından söz edilemeyeceği’ gerekçesiyle kaldırdığını, bu yargı kararına rağmen Bakanlık Yüksek Disiplin Kurulu’nun soruşturma yaparak memuriyetten çıkarma kararı verdiğini söylemiştir.

 

Hukukun ihlal edildiğini savunan şikâyetçi vekili, Basın Konseyi’nin, yaptıkları başvurudaki taleplerine uygun olarak şikâyet edilen hakkında karar almasını isteyerek sözlerine son vermiştir.

 

Şikâyetçi vekilinin toplantıdan ayrılmasından sonra Yüksek Kurul, dosyanın müzakeresine geçmiştir. Söz alan üyeler, Genel Sekreterlik Raporu’ndaki tespitlere katıldıklarını, habere etik ihlali olduğunu dile getirmişlerdir. Basın Meslek İlkeleri’nin 4’üncü maddesinin yanı sıra 6’ncı maddesinin de ihlal edildiğinde görüş birliğine vatan üyeler, Genel Sekreterlik raporunda talep edilen ‘kınama’ kararı alınması önerisinin isabetli olduğunda ittifak etmiştir.

 

SONUÇ :

 

Müzakerenin tamamlanmasından sonra oylamaya geçilmiştir. Yüksek Kurul, şikâyete konu haberde Basın Meslek İlkeleri’nin “Kişileri ve kuruluşları, eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer verilemez” şeklindeki 4’üncü ve “Soruşturulması gazetecilik olanakları içinde bulunan haberler, soruşturulmaksızın veya doğruluğuna emin olunmaksızın yayınlanamaz” şeklindeki 6’ncı maddesinin ihlal edildiğini OY BİRLİĞİ ile saptamıştır.

 

Yüksek Kurul, bu maddelerinin ihlali nedeniyle şikayet edilen hakkında yine OY BİRİLĞİ ile ‘KINAMA’ kararı almasını uygun bulmuştur.

 

Şikâyet edilen HABER 2000.COM Genel Yayın Yönetmeni Göktürk Tunçtürk hakkında Basın Meslek İlkeleri’nin 4 ve 6’ncı maddelerini ihlalden OY BİRLİĞİ ile ‘KINAMA’ kararı alınmasına karar verilmiştir.”


Bu Haber 186688 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...
Ankara’ya 5 yıldır tek bir kalıcı eser yapamayan, “Çapsız” Mansur Yavaş; dünyanın en büyük tema parkı olan ANKAPARK’ı, siyasi kin ve ağır kıskançlık psikolojisi ile açıkça harabeye çevirtti. Parkta yapılan 83 hırsızlıklara göz yumduğu gibi şimdi de yerel seçimler arifesinde; parkta ki dinozor ve diğer oyuncakları kaldırıp, atacağını ve bu alanı yeşil alan yapacağını duyuruyor, güya Ankaralıların da görüşlerini aldığı anketi aktarıyor.. İşine geldiği zaman da; yıllardan beri “bu park 14- 16 milyar liraya yapıldı, parayı oyuncaklara gömdüler” gibi ciyaklayıp, siyasi itibar suikastları yaptı, yaptırdı.. Parkı harabeye çevirmesinin tek gerekçesi ise; Ağır siyasi kin.. Melih Gökçek yaptırdı diye.. Şimdi, halkı ücretsiz, otobüslerle parka getiriyor. Niye; Parkın kırılan oyuncakları, harabe görüntüsünü görmeleri için.. Zeka özürlüler, Ankaralı sormayacak mı, “Bu parkı kim bu hale getirdi?” diye Sayın İçişleri Bakanı, Sayın Ankara Valisi.. Bu parkı Melih Gökçek Belediyeye süper görüntülerle teslim etti mi? Etti? Park kimin denetimde idi? Ankara Büyükşehir Belediyesinin.. Başkanlar kimdi? Mustafa Tuna ve Mansur Yavaş.. Peki, 5 yılda bu büyük devasa parkı kim bu hale getirdi? Kim harabe olmasına göz yumdu? Mansur Yavaş.. Şimdi bu parkı tamamen kaldırıyor.. Bu park 14 milyara yapılmış ise, sen kimsin ki devletin bu parasını keyfine, kinine göre çöpe atıyorsun? Evet, Sayın İçişleri Bakanı ve Ankara Valisi. Lütfen, derhal parka görevlileri gönderip, zarar- ziyan tespitleri yapılmasını ve parkın şuan ki halinin tespitini ve gerekli soruşturma işlemlerinin yapılmasını Ankaralılar adına sizlerden rica ediyorum...
SAYIN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA ve ANKARA VALİSİNE “MANSUR YAVAŞ” ÇAĞRIMDIR.. “KAMUYA AĞIR ZARAR VERDİ, YAPILAN MEGA HİZMETİ; SİYASİ KİN İLE HARBEYE ÇEVİRDİ, ŞİMDİ DE ORTADAN KALDIRIYOR”

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir