https://twitter.com/sinanaaygun
http://erikelhukuk.com/
» GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı : "ŞEREFSİZ ODA TV’YE VE VEFASIZ MEHMET ÖZHASEKİ’YE 'MELİH GÖKÇEK' CEVABIM"

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı : "ŞEREFSİZ ODA TV’YE VE VEFASIZ MEHMET ÖZHASEKİ’YE 'MELİH GÖKÇEK' CEVABIM"

Çamur atmayı ve hayali istihbarat haberlerini yazmayı gazetecilik sanan, bu sözde bilgileri de “şerefsizlik, kahpelik” düzeyine taşıyan ODA Tv’ye : “Melih Gökçek ananızı mı öptü?”
Paylas
GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı :
https://www.esgayna.com/
Siyaset - 21 Şubat 2019, Perşembe 12:27:53
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Hepimiz yayıncılık ve yazarlık görevimizi yapıyoruz..

 

Kimileri bu görevleri kahpelikte kullanıyor, kimileri yalakalık ve yavşaklıkta kullanıyor, kimileri de çamurlar, iftiralar atmada kullanıyor ve kimileri de hiçbir şeyin etkisi altında kalmadan doğruları yazıyor, şerefsizlere cevabını veriyor..

 

İşte bu saydıklarımdan birisi de; işini şerefsizce kullanan, çamur atmayı ulusalcılık sanan, iftira atmayı, hayali bilgileri yazmayı gazetecilik sanan bir ODA tv Haber Sitesi var..

 

Bir yerlerden imkanlar alarak kendisine “güçlü yayın organı” görüntüsü veren bu Oda tv haber Sitesinin tabi bitmeyen bir kini ve bu kinin getirdiği şerefsizlik te hiç bitmiyor..

 

Bu yayın organı bitmez, tükenmez kini ile Melih Gökçek’e aylardır çamurlar, iftiralar atarak içinde ki çamurları kusuyor..

 

SİZE O BİLGİLERİ GETİREN KİM İSE O’DA ŞERESFİZDİR, SİZDE ŞEREFSİZİSİNİZ..

 

Kendisini sol ve ulusalcı haber sitesi olarak gösteren bu çamur deryası site; bir haftadır güya Ak Parti Genel Merkez üst düzey yöneticilerinden aldığı istihbarat bilgileri ile Melih Gökçek’i ve Gökçek’i destekleyen yayın organlarını hedef göstermeye çalışıyor..

 

Güya kendisine bilgiler veren  AK Parti üst düzeyden birileri demiş ki; “Külliyeden talimat geldi, Melih Gökçek hakkında ne var ne yok rapor edin ve bana getirin”..

 

Ve bu çamur deryası Haber Sitesi; Gökçek aleyhinde rapor hazırlayan üçlünün de adını veriyor ama biz vermiyoruz.. Kendileri cevap versinler ..

 

Rapor da ise güya; Melih Gökçek ve ilişki içerisinde olduğu Haber Siteleri hakkında acayip bilgiler varmış..

 

Ayrıca; Melih Gökçek’te AK Parti’yi ve Ankara Büyükşehir adayı Mehmet Özhaseki’yi  “sözde” destekliyor gözüküyormuş…

 

Bak, bak .. Mikserliğe, şerefsizliğe, piçliğe bakın..

 

Ve bu çamur deryası Site dün bir şerefsizliğini daha ekledi..

 

Güya Melih Gökçek, görev yaptığı sırada, yani 2010 yılı içinde “FETÖ’cü polislere” 100 araç hediye etmiş..

 

Yani bunu okuyan sanacak ki; Melih Gökçek, 100 tane FETÖ’cü polisin şahsına araçlar hediye etmiş..

 

Halbuki  işin aslı şu .. 2010 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak Ankara Emniyet Müdürlüğü hizmeti için 100 araç hediye edildi..

 

Yani; devletin bir kurumu, huzuru sağlayan devletin bir kurumuna hizmet desteği için araç hediye ediyor..

 

Ve bu Oda tv’nin; şerefsizce attığı çamura, iftiraya bakın..

 

Güya Melih Gökçek’in araçları hediye ettiği o zamanlarda görev yapan polisler FETÖ’cü çıkmış..

 

Bak, bak ..

 

Yani iblis Fetullah ve şeytanlarının giriştiği hain kalkışmadan 6 yıl öncesi..

 

Ulan işte siz bu kadar geri zekalı ve alçaksınız..

 

Devletin envanterine kaydedilen bu araçların, FETÖ’cü çıkan polislerle alakası ne?

 

Bu araçlar o polislerin üzerlerine mi kayıtlı ki pervasızca çamurlar atıyorsunuz..

 

Melih Gökçek’i harbiden ve hiçbir menfaat beklentisi, yalakalılığı olmadan destekleyen Haber Sitelerine gelince, kanımca bu sitelerin başında biz geliyoruz..

 

Yani; haber2000.com Haber Sitemiz ..

 

Bizim yolumuz ve ülkümüz belli .. Şahsımın halende sahip olduğu;  Ülkücü yapıya sahip, Türk milliyetçiliği fikir çizgim tamamen organik ..

 

Ve şahsım Mamak Askeri Cezaevi’nden çıktığımdan, Melih Gökçek Keçiören Belediye Başkanı olduğu anlardan itibaren bir Ülkücü vatandaş ve gazeteci olarak elimden gelen her türlü desteği verdim ve zerre kadar pişmanlık duyanda şerefsizdir..

 

Benim ve ülkücü arkadaşlarımın Melih Gökçek başkanlığına destekler vermemizin tek sebebi de Gökçek’in milliyetçi- Muhafazakar olması ve aynı zamanda Ülkücülere sahip çıkması..  

 

Sol görüşlü bir belediye başkanına destek verecek kadar geri zekâlı mıyız?

 

Ve Melih Gökçek görev yaptığı sıralarda tek bir gün dahi kapısına gidip, bir şeyler isteyen de, menfaatler umanda şerefsiz, namussuzdur..

 

Gökçek’in şansızlığı şu oldu .. Partili sandığı ve dava arkadaşı olarak düşündüğü bazı kişiler ile Belediyenin desteklerini alarak reklam paralarını ceplerine indiren gazeteciler, Melih Gökçek’in istifa edip, görevden ayrıldığı günden itibaren Gökçek’e atılan çamurlar karşısında sessiz kaldıkları gibi, bazıları da çamurcular ile birlikte Gökçek’e çamurlar atmayı menfaatler adına tercih ettiler..

 

Melih Gökçek’in; AK Parti’ye ve Ankara Büyükşehir adayı Mehmet Özhaseki’ye “göstermelik destek verme” iddialarına gelince külliyen şerefsizlik, nifak ekme puştuluğudur..

 

Bakın Melih Gökçek’in; AK Parti’ye ve adayı Mehmet Özhaseki’ye canı gönülden ve hiçbir art niyet beslemeden destek verip, seçim kazanması için çabalar sarf ettiğine ve çırpındığına dair en yakın tanık olanlardan birisiyim..

 

Herkes şahsımın gerçek bir Ülkücü olduğumu ve bu davanın kardeşlerimle birlikte Mamak cezaevinde yıllarca çilesini bin türlü sıkıntı ve yoksulluklarla çektiğimi bilir..

 

Allah’a şükür halende bu çizgideyim..

 

Ve Bir Ülkücü olarak; Devlet Bahçeli’yi de en sert şekilde eleştirenlerden birisiyim..

Bu nu ilk kez yazıyorum.. Sebebi de Melih Gökçek’e atılan bu şerefsizce iftirayı bir nebzede olsa yok etmek adına  yazıyorum ..

 

İsteyen inanır, istemeyen inanmaz ama zerre kadar da yalan yazanda şerefsizdir..

 

Bahçeli’yi eleştirdiğimi, hatta sevmediğimi Melih Gökçek’te bilir ve gerek 24 Haziran seçimlerinde ve gerekse, özellikle bu yerel seçimler için adaylar ilan edildiğinin ertesi günü Gökçek ile yaptığım görüşmede bana aynen şunu iletti;

 

“Biliyorum sen Sayın Bahçeli’yi eleştiriyorsun.. Bu senin şahsi görüşün ama bu yerel seçimlerde Sola, HDP’ye meydanı bırakmamak lazım.. Ankara adayımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye de her konuda tam destek verelim”..

 

Şimdi ben bu çamurları atan şerefsizlere soruyorum; Melih Gökçek’in korkup, çekindiği mi var ki bunu bize tembihlesin veya çıkarı nedir ki Özhaseki’ye destek işareti versin?

 

Ve bizim herhangi bir şeyden korkumuz ve çekindiğimiz bir şey mi var? Çıkarımımız mı var?

 

Sayın Gökçek işte canı gönülden bana ve binlerce kişiye bu işareti vermiştir ve bir insan olarak kırgın olmasına rağmen halen de AK Parti’ye ve adaylarına destek toplamaktadır..

 

Bunun neresi göstermeliktir?

 

Şunu da aktarayım… Bu  çamur deryası solcu Haber sitesine anladığım kadarı ile içinde Gökçek düşmanlığı olan birileri sözde bilgiler sallıyorlar ve yazdırıyorlar..

 

Anladığım kadarı ile de çamurlar karşılığında ödüllendirmede var.. Kendilerini ulusalcı Haber sitesi olarak pazarlayan bu  kıvırdak haber sitesine bakın; Mehmet Özhaseki reklamı verilmiş…

 

VE SAYIN MEHMET ÖZHASEKİ ÇOK BÜYÜK VEFASIZLIK EDİYORSUNUZ..

 

Ve gelelim işin noktasında ki Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki’ye ..

 

Özhaseki’nin etrafını çevirmiş ve Melih Gökçek ile Özhaseki’nin irtibatını kesmek için her türlü senaryolar üretenler; gerek partilerine gerekse adayları Özhaseki’ye en büyük zararı vermekteler..

 

Elbette ki Melih Gökçek’i sevmeyenler var.. Kimler sevmiyor? Yıllardır Gökçek’i yenemeyenler, yenilenler.

 

Aday olan Sayın Özhaseki daha hala; bu Ankara’ya ve Ankaralılara 23 yıldır hizmet veren ve özellikle AK Parti’ye her seçimde Başkanlığı kazandıran Melih Gökçek ile bir araya gelmiş değil veya ziyaret edip, hizmetinden dolayı teşekkür edip, destek istemiş değil..

 

Üstüne üstlük Melih Gökçek’in kendisinin kazanması içinde canı gönülden destek verdiğinin ve bu yönde çalışmalarının, çabalarının olduğunun farkında bile değil..

 

Dün bir tv’de Sayın Özhaseki’ye; “Melih Gökçek size destek veriyor mu?” sorusu iletildi.

 

Verilen cevaba bakın; “Vallahi uzun yıllardır arkadaşlığımız olan Melih Gökçek’in bana destek verdiğini sanıyorum”..

 

İfadeye bakın “sanıyorum” …

 

Bu büyük bir vefasızlık ve haksızlıktır Sayın Özhaseki …

 

Eğer siz hala Melih Gökçek’in size desteğini verip, vermediğini tespit edememişseniz, siz kazanacağınızı da tespit etmemiş pozisyonundasınız, bilesiniz..

 

Ve sizin de, etrafınızı saran o yeni yetmelerinde hala unuttuğu bir şey var.. Bu Ankara’da AK Parti’nin oy potansiyeli kadar, hatta daha fazlası kadar; Melih Gökçek’in şahsi oy potansiyeli var… 

 

Bu tür vefasızlıkların size seçim kazandıracağını düşünüyorsanız, açıkça söylüyorum, “aldanıyorsunuz”..

 

Buyurun vicdanınızda analizi yapın ..


Bu Haber 537669 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir