http://www.haber2000.com/-kirsehir-ilim-yayma-cemiyetinden-kiz-ogrenci-yurdu-insaatinin-tamamlanmasi-icin-haydi-bir-tugla-da-sen-koy-cagrili-bagis-kampanyasi-21370.html
http://www.haber2000.com/
» Sayın Kılıçdaroğlu ve kurmayları.. Hekimhan’da CHP’li Belediye Başkanının sergilediği rezaletler bitmiyor. Aksine tam gaz.. Anladığımız kadar, Malatya CHP’yi de bu zat baskıları ile yönetiyor. Ve rezaletler tabi ki Savcılıkta

Sayın Kılıçdaroğlu ve kurmayları.. Hekimhan’da CHP’li Belediye Başkanının sergilediği rezaletler bitmiyor. Aksine tam gaz.. Anladığımız kadar, Malatya CHP’yi de bu zat baskıları ile yönetiyor. Ve rezaletler tabi ki Savcılıkta

Malatya’nın Hekimhan ilçesini CHP’li Belediye yönetiyor.. Fakat, CHP’nin sosyal belediyecilik ilkelerinden tamamen uzak olduğu gibi, parkta çay ocağı işleten bir sanatçı kadına aralıksız mobingler, başkan tarafından uygulanıyor.. Belediye Başkanı yalanları ile CHP Genel Merkezini ve bölgede ki parti yöneticilerini de kandırmış.. Neler mi oluyor?
Paylas
Sayın Kılıçdaroğlu ve kurmayları.. Hekimhan’da CHP’li Belediye Başkanının sergilediği rezaletler bitmiyor. Aksine tam gaz.. Anladığımız kadar, Malatya CHP’yi de bu zat baskıları ile yönetiyor. Ve rezaletler tabi ki Savcılıkta
https://www.esgayna.com/
Siyaset - 09 Haziran 2021, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Biliyorsunuz biz Haber Sitesi olarak, Millet İttifakı bileşenlerini destekleyip, savunuyoruz..

 

Özellikle CHP ve İYİ Parti’yi.. Tabi tek amaçla.. Milli görev olarak..

 

Tabi ki; beyni boş ve vurdumduymaz şekillerde değil..

 

Millet ittifakının savunduğu ilkelerin tam aksini sergileyen ve kendisini de bu ittifakın savunucusu, neferi olduğunu ileri süren kişi ve kuruluşları kamuoyuna ifşa etmek te bizim meslek ahlakımızın gereğidir..

 

Değerli okuyucular..

 

4 Mayıs 2021 tarihinde yazdığım bir makale ile Malatya Hekimhan ilçesinde ki CHP’li Belediye Başkanı Turan Karadağ’ın, ilçede bir emekçi ve aynı zamanda Sanatçı olan ve hatta CHP’li bir kadın işletmeciye yaptığı baskıları ve uyguladığı rezaletleri yazarak, CHP’li lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na da çağrı yaparak, CHP ilkelerine aykırı hareket eden bu başkanın rezaletlerine “dur” denilmesi  önerinde bulunmuştum.. 

 

Çünkü çok, çok rezaletler ve siyasi ahlaksızlıklar sergileniyor..

 

İşte bu çağrı yazımızdan sonra beni CHP Genel Merkezden bazı yöneticiler ve danışmanlar arayarak, sergilenen tavırların hiçbir CHP’li belediye Başkanına yakışmayacağını vurgulayarak, gereken ilginin yapılacağını  vurguladılar..

 

Hatta ben; bir ilde siyasi hiyerarşi ilkesini uygulayarak, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz beyi aradım.. Sayın il başkanı yazımızı okuduğunu belirterek, konu ile ilgileneceğini ve çözüm üreteceklerini samimi bir şekilde ifade etti..

 

Yine aynı şekilde Belediye Başkanının çok çeşitli baskılarına hedef olan çay ocağı işletmecisi Şehriban Kırcı’ya da; gerek teşkilatlardan, gerekse kadın kollarından gelenler ve konuyu sulha çevirme görüşmeleri sunanlar olmuş.

 

Ve gerek bana ve gerekse Belediyeye ait parkta kontratlı şekilde çay bahçesi işletirken mobinglere uğrayan Şehriban Kırcı’ya da konuyu kapatmamızı, bundan sonra herhangi bir yazı ve haber yazmamızı rica ettiler..

 

Tabi bizde bu kişilerin samimiyetlerine inanarak, beklemede kaldık..

 

Sonra ne mi oldu?

 

Sayın CHP Malatya il başkanı bana Hekimhan Belediye başkanı ile görüşüp, meseleyi çözeceğini ve partili olan işletmeci kadına yapılanları önleyeceğini ifade etmişti..

 

Aradan birkaç gün geçtikten sonra Belediye başkanı parkın temizlenmesi ve ağaçların sulanması için kullanılan suyu keserek, işletmeci Şehriban Kırcı’ya mobinglerini sürdürdüğünü öğrenince  Sayın il başkan Enver beyi aradım ve konuyu iletip, Belediye Başkanı ile görüşüp, görüşmesini sordum..

 

Sayın il başkanı üzgün bir şekilde bana; “Vallahi abi kendisine konuyu ilettim ve beni tersleyerek, ‘siz bu işe karışmayın’ diye çıkıştı”..

 

Rezalete bakın.. Parti ilkesi ve konumların yerle bir olduğu ana bakın.. Bir ilçe Belediye Başkanı, partide amiri pozisyonunda olan il başkanını çocuk gibi azarlıyor..

 

Sonra aldığım bilgilere göre, milletvekili Veli Ağbaba’da tabi mobingler uygulayan Belediye Başkanı Turan Karadağ’ın saffında yer alıyor..

 

Milletvekili ve Kadın Kolları da; onlarca baskı ve mobinglere maruz kalan, işletmesi gayri hukuki bir şekilde elinden alınmak istenen işletmeci kadına gidip, konuyu sormuyorlar, dışarıdan uydurulan gerekçelere inanmış görünüyorlar..

 

Belediye başkanı parti çevresine, kendisine geçmişte duyulan husumetten dolayı hedef alındığı yalanı ile partileri sakinleştiriyor..

 

Buda yetmiyor, konu ile ilgilenmek ve mobinglere uğrayan bir sanatçı, işletmeci, emekçi bir kadına destek olmak ve meseleyi sulha dönüştürme çabası olan parti görevlilerini de baskı altına alarak, görüşmeleri ve çözümleri engelliyor..

 

Belediye başkanı; geçmişten kendisine duyulan husumet yalanına partilileri ve Genel Merkez yöneticilerini inandırmak için, yeni yalanlar, hatta çamurlar ekliyor..

 

Ne diyor bu başkan zat’ı?

 

“Seçimde benden başkan yardımcılığı istedi, vermedim, onun için bu iftiraları atıyor” falan..

 

Yine diyor ki; “Bana oy vermesi için benden 300 bin lira para istedi.. Vermediğim için bu çamurları atıyorlar” falan..

 

Yahu başkan.. Bu emekçi kadının geçmişte seninle ne husumeti olabilir? Bir ilçede bir oy karşılığı 300 bin lira istenmesine kim inanır..

 

Tabi mobinglere uğrayan ve Belediyeye ait olan işlettiği çay bahçesin elinden alınmak istenen Şehriban Kurcı’ya soruyorum;

 

“Başkanın ileri sürdüğü bu iddialara ne diyeceksin?”

 

Aynen şunu söyledi;

 

“Sayın başkanımızla benim geçmişte asla en ufak bir husumetim olmadığı gibi, zaten kendileri de İstanbul’da yaşamakta idi.. Hatta bir ara CHP’den istifa etmişti. Ben bu ilçede yaşıyorum, ne işim olur, ne husumetim olur? Ayrıca yok Başkan yardımcılığı, yok oy karşılığı para isteme savunmaları külliyen yalan ve tam anlamı ile iftira.

 

Bu çamurları niye ortaya atıyor? Kontratlı şekilde işlettiğim parkta ki çay bahçesini elimden almak istiyor.. Gayri hukuki oyunlarla elimden işimi, ekmeğimi resmen gasp etmek istiyor..

 

Parti yöneticileri, buyursun beni buradan tahliye etmek için Kaymakamlığa yaptığı ve ret edilen başvurusunu gelip incelesinler..

 

Resmi evrakta tahrifat yaprak, sahte bir 59 bin liralık kaçak su faturasın bana ödettirip, mağdur etmek istediler..

 

Kendileri hakkında suç duyurusunda bulundum.. Zaten bana ödettirilmek istenilen kaçak su faturası benim işletmeme ait değil.. Savcılık gerekli soruşturma ve kovuşturmayı başlattı..

 

Sayın belediye başkanımız tutturmuş, ‘bu kadar uzun süreli işletme kontratı olmaz’ diyor.. Ne yani; bu işletme kontratını bana devletin bundan önceki Belediyesi ve Başkan verdi..

 

İşimi ve ekmeğimi gasp etmek ve benden intikam almak istiyorlar.. Bu  nahoş olayları bütün halk ve CHP yöneticileri biliyor ama görmezden, bilmezlikten geliyorlar..  Bu mu adaleti savunmak? Bu mu emeği ve kadın haklarını savunmak?

 

Ayrıca bir CHP’li olarak gelişen olaylara üzülüyor ve aynı zamanda ayıplıyorum.. Gerekli hukuki mücadelemi sürdürmekteyim ama onlar çeşitli oyunlarla ve çamurlarla beni yıldırmaya çalışıyorlar.. Bu yüzden adaleti ve emeği savunan tüm CHP’li yöneticileri hakkaniyet adına göreve çağırıyorum” 

 

Evet..  Değerli okuyucular..

 

Belediye başkanının çeşitli mobinglerine maruz kalan emekçi kadın dertli ve özellikle CHP yöneticilerine sitem etmekte de haklı..

 

Bırakın bir CHP’li kadın olmasını.. Bir emekçinin işi elinden gayri hukuki oyunlarla alınmak isteniyor..

 

CHP Malatya il ve ilçe örgütleri bu kadar mı duyarsızlaştılar?

 

Belediye Başkanından ve milletvekili Veli Ağbaba’dan neden çekiniyorlar?

 

Yoksa sizler hak ve adaleti savunmaktan aciz misiniz?

 

Evet.. CHP’nin saygıdeğer lideri Sayın Kılıçdaroğlu ve kurmayları..

 

İnanın rezaletler duracağı, dineceği yerde tam gaz devam ettiriliyor..

 

Artık mobingçi Belediye Başkanının kulağını çekmek sizlerin insanlık görevi .. Adaleti ve kadın haklarını savunan siyasiler olarak takdir sizlerin..

 

Bize düşen, gerçekleri saptırmadan sizlere sunmak.. 

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'SAVCILIĞA VERİLDİ <a title=CHP'Lİ HEKİMHAN BELEDİYE BAŞKANI TURAN KARADAĞ, BİR EMEKÇİ KADININ İŞİNİ ELİNDEN ALMAK İÇİN BASKILARDA, MOBING UYGULAMALARINDA SINIR TANIMIYOR' görseli olabilir" />


Bu Haber 60913 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKECEK HABERLER

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir