http://www.haber2000.com/unlu-siyasileri-yazarlari-ve-sanatcilari-bulusturan-eylul-sancilari-siir-kitabi-artik-tum-kitap-satis-noktalarinda-internetten-mi-alacaksiniz-iste-size-birden-cok-siparis-linkleri-20864.html
http://www.haber2000.com/
» ANKARA’DA Kİ ELEKTRİKLİ SEÇİM HAVASINDA; İBRE HANGİ YÖNE KAYIYOR? CUMHUR İTTİFAKININ SEÇİM KAYBI YAŞAMASI İLE ŞOK OLACAĞI İLÇE HANGİSİ?

ANKARA’DA Kİ ELEKTRİKLİ SEÇİM HAVASINDA; İBRE HANGİ YÖNE KAYIYOR? CUMHUR İTTİFAKININ SEÇİM KAYBI YAŞAMASI İLE ŞOK OLACAĞI İLÇE HANGİSİ?

Ankara’da ki yerel seçim fırtınaları, elektrikli havaya dönüştü ve daha sonra çamurlu yağmurlar yağmaya başladı.. Peki, seçim ibresi hangi yöne doğru kayıyor?
Paylas
ANKARA’DA Kİ ELEKTRİKLİ SEÇİM HAVASINDA; İBRE HANGİ YÖNE KAYIYOR? CUMHUR İTTİFAKININ SEÇİM KAYBI YAŞAMASI İLE ŞOK OLACAĞI İLÇE HANGİSİ?
https://www.esgayna.com/
Siyaset - 09 Mart 2019, Cumartesi 12:35:52
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Ankara seçiminde bu güne kadar görülmemiş ilginç iddialar ortaya atıldığı gibi, yağan çamurlu yağmurlarla siyasette kirlendi.

 

Sona doğru yaklaşıldı .. Cumhur ittifakı umudunu Ülkücülerin alacağı oya bağlamış ama çok, çok zor..

 

Sayın Mehmet Özhaseki, Ankaralıları korkutarak diyor ki; “Allah korusun, Kandil’in desteklediği aday Mansur Yavaş kazanır ise, bir bakarsınız evinize su faturası getiren görevli PKK’lı terörist çıkmış”..

 

“Kandil” dediği de binlerce şehidimizin katillerinin yuvalandığı kuduz itler sürüsünün barındığı yer..

 

Yani, adına “çözüm” denildiği ihanet süreci sırasında hükümet  tarafından HDP milletvekilleri ile mektuplar gönderdiği bataklık bölgesi..

 

Tabi Sayın Özhaseki’de o sıralar, sözde çözüm sürecini de savunurken, şehitlerimizin katil sürülerine “gerilla” demişti ve bu ifadesinin geçtiği videoya mahkeme kararı ile erişim engellendi ama hiçbir mahkeme kararı vicdanlara erimişi engelleyemez..

 

Sık, sık iblis Fetullah’tan bahsedip, günah çıkarmaya çalışırken de bir taraftan da Başbuğ Türkeş’in mezarına gidip, açılacak kültür merkezine Alparslan Türkeş adının verileceğini belirterek, “Başbuğun Bozkurtlarını” kandırıp, oylarını çalmaya çalışıyorlar..

 

Sayın Özhaseki yıllardır Ankara’da vekillik, bakanlık yaptı.. Veya kendisinin ifadesi ile “MHP’lilerin Efsane başkan” olarak andıkları Kayseri Belediye Başkanı iken, kaç kez Alparslan Türkeş’in mezarını gelip, ziyaret etti?

 

Başbuğun Bozkurt’u olarak ben; ne duydum, ne de görmedim..

Mansur Yavaş; CHP’nin adayı ama MHP’de, Ocaklarda yetişmiş bir isim.. Yani; PKK’lılar ile işbirliği yapması veya menfaat uğruna oy almak için susmasını düşünmek vicdansızlık olur..

 

Gerçek ülkücüler, yani; Başbuğun Bozkurtları davası uğruna binlerce şehit vermiş bir davanın evlatlarıdır.. Kime oy vereceklerini de çok iyi bilmektedir..

 

Hele, hele şehitler otağı MHP’yi; çeşitli ihtirasları ve intikamları ile bölünmesine, parçalanmasına sebep olanların “işaretlerini” ise hiç mi hiç dikkate almazlar.

 

Bakın, 1 ay önce de yazmıştım, şimdi bizzat cereyan ediyor.. Ülkücü ve Milliyetçi Hareketin öncü Şehidi ve efsane devlet adamı Gün Sazak’ın oğlu ve MHP eski Genel Başkan Yardımcısı, MHP Eskişehir eski Milletvekili Süleyman Servet Sazak, Mansur Yavaş’ın seçim çalışmalarına bizzat katılarak destek veriyor..

 

Keza yine; Milliyetçi ve Ülkücü Hareketin efsane ismi, Başbuğu Türkeş’in “baş seminercisi”, Kültür eski Bakanı Namık Kemal Zeybek hemen, hemen her hafta bana “Aman arkadaşları tembihleyin, Mansur beyin dışında kimseye oy vermesinler” tembihlerinde bulunmakta..

 

Bu işaretler çok önemlidir..

 

Şunu da önemle belirtmek işitiyorum; Geçmiş seçimlerde Melih Gökçek’e oyları ile destek veren bütün Ülkücüler, bu seçimde “Mansur Yavaş ve Millet ittifakı adayları” diyor..

 

CUMHUR İTTİFAKININ SEÇİM KAYBETMESİYLE, ŞOKA GİREBİLECEĞİ İLÇE; KEÇİÖREN

 

Büyükşehir’de seçim ibresi Mansur Yavaş’a dönük olarak sürekli seyrederken, İlçeler de önemli değişim havaları esiyor..

 

Bakın, Kılıçdaroğlu’nun büyük bir hatası ile Millet ittifakının almasına kesin gözü ile bakılan Etimesgut ilçesi Belediyesini kazanma hayalleri suya düşmüştür..

 

Eğer Kılıçdaroğlu, Aylin Nazlıaka’nın, tedbirli ihraç cezasını kaldırtıp, Etimesgut’a aday gösterseydi, Etimesgut’u kazanma şansı yüzde 90 idi.. Ama Kılıçdaroğlu kendisine sürekli dava kaybettiren Avukatını aday göstermesi kazanama şansını sıfırlamıştır..

 

Bakın ben 38 yıldır Ankara’dayım ve ömrüm MHP ve Ülkücü Hareket içinde geçmiştir.. Allah’a şükür halende organik MHP’liyim ve Ülkücüyüm..

 

Ankara’da ki Ülkücüleri, özellikle Ülkücü harekette çile çekenleri, Ülkücü ve Milliyetçi Hareketi var etmede büyük hakları olan herkesi tanırım..

 

Asla Mehmet Özhaseki’ye oy vermeyi düşünmüyorlar ve düşünmezler de.. Diyecek siniz ki “Bahçeli ve ekibinin işareti” var…. 

 

Bütün gerçek ülkücüler ve öz MHP’liler, şuan MHP’nin; koltuk ve ikbal sevdası ile hareket edenler tarafından işgal edildiğine inanmaktalar..

 

Bakın şuan Cumhur ittifakı; KEÇİÖREN ve Altındağ ilçesinde kazanacağına kesin gözü ile bakıyor..

 

Dedim ya… Eski seçimler köprüsünün altından çook sular geçti..

 

Bakın Keçiörenliler; Turgut Altınok zamanında ki zabıtaların bakkalları dövmesini, tehdit etmelerini, etrafa korku salan “A Takımı” ekibini ve hele, hele Keçiörenlilerin; milyonlarca lirasını heba ettirdiği ve halen beton yığını olarak duran 184 metrelik  “Kule kazığını” hiç mi hiç unutmadı..

 

Ve şimdi görevden uzaklaştırıldıkları tarafından yeniden Keçiören’e aday gösterilen Turgut Altınok, açıkça Mustafa Ak ve ekibinin Keçiören’e hiç bir şey yapmadığını söylüyor..

 

Şimdi böyle bir siyasi fotoğrafta Ülkücüler ve MHP’liler niye Altınok’a oy versinler?

 

Ankara’da Ülkücülerin ve MHP’lilerin en yoğun olduğu bölge olan Keçiören’e ki ülkücülere sık, sık soruyorum ; “Durum ve ibre ne durumda?” diye..

 

Hepsinden aldığım net cevap.. “Şuan bütün MHP’lilerin ve Ülkücülerin net tercihi Millet İttifakının Belediye Başkanı ve öz MHP’li, ülkücü Avukat Güçlü Şenel”..

 

Bakın, dün bakıyorum Altınok’ta umudu kesmiş görünüyor ki; o’da dini ve inançları istismar ederek cami önünde; vatandaşlara, üzerinde Erdoğan ve kendi fotoğrafı olan gofretler dağıtıyor..

 

Yani kendi gücüne değil, Erdoğan gücüne muhtaçlığını ifade eden bir fotoğraf sergiliyor..

 

Ve Keçiören’de çok sayıda “karasız seçmen” kitlesi var, izlemedeler ama ben buradan net şekilde yazıyorum.. Cumhur ittifakı Keçiören’de seçim kaybı ile şok yaşayacak..

 

Seçimi yüzde 95 ihtimal ile Millet İttifakının adayı Avukat Güçlü Şenel kazanacak..

 Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, yazı

Av. Güçlü Şenel’de Keçiörenlilere; “özgür ve huzurlu Keçiören” vaat ettiği gibi bölgede ki dar gelirli ailelere her ay içinde 500 lira olacak “Keçiören Kartı” vermeyi, çalışan anneler için onlarca kreş açacağını ve Keçiören’i “A takımı” ile değil de demokrasi ilkeleri ile Keçiören halkıyla birlikte yönetmeyi vaat Emekle kalmıyor, yemin ediyor, ant içiyor..

 

Yine aynı fotoğraf Altındağ ilçesinde var.. AK Partilerin çok büyük kısmı şuan ki ilçe yönetimine ve Altındağ ile hiç alakası olmayan Asım Balcı’nın aday gösterilmesine olağanüstü şekilde tepkililer..

 

Cumhur ittifakının, Keçiören gibi güçlü olduklarını düşündüğü Altındağ’da; Millet İttifakının adayı İYİ Partili Hasan Yalçıntaş’ın da seçimi kazanması muhtemel ve bu bölgede ki ülkücülerinde tercihi Yalçıntaş..

 

Mamak ise yine yanlış seçimle CHP adayının kazanması mümkün gözükmüyor..

 

Ankara siyasi emarın da görülen o ki; CHP’nin ilçelerde ki yanlış görüntülerini, İYİ Parti ve adayları; Ülkücülerin, milliyetçilerin güçlü desteği ile düzeltecek..

 

Ankara’da durum bu.. Önümüzde ki günlerde çamurlu yağmurlar yağmaya devam eder mi bilmem…


Bu Haber 838752 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir