https://www.nobelosgb.com.tr/
http://www.haber2000.com/
» ANKARA’da ki, “GDO’lu SOLCULAR” ve MANSUR’un “AKIL FUKARASI ÇÖMEZİ”..

ANKARA’da ki, “GDO’lu SOLCULAR” ve MANSUR’un “AKIL FUKARASI ÇÖMEZİ”..

Bugün… CHP’den Büyükşehir Belediye başkanı olup ta, Sol cenahın sembol isimleri olmuş Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını hiçbir şekilde anmayan ama Türk ve Atatürk düşmanı, PKK’lı Selahattin Demirtaş’ın hapisten çıkarılması ve Van’a götürülmesi için vatandaşa; “İnşallah, tamam” diyen Mansur Yavaş’ın etrafında çöreklenen yalaka, genetik yapıları erozyona uğramış, GDO’lu “çakma” Solcular ile milletin aklı ile oynamaya çalışan Mansur’un; akıl fukarası çömezini yazıp, maskelerini düşüreceğim.. Farz oldu..
Paylas
ANKARA’da ki, “GDO’lu SOLCULAR” ve MANSUR’un “AKIL FUKARASI ÇÖMEZİ”..
Siyaset - 30 Mayıs 2022, Pazartesi 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli kuyucular..

 

“GDO’lu” denilince; insanlarımız genelde içinde ki öz maddeleri bozulmuş, çakma görüntülü ürünler olarak algılar..

 

Oysa ki; GDO’lu insanlar da var.. Yani; öz genetik yapıları bozulmuş, beyin ve ahlak yapıları tahrip olmuş, duruşları kıvırdaklaşmış, fırıldaklaşmış insanlar sürüsü ile karşılaşmak, toplumun gerçeği oldu..

 

Bu tür genetik yapıları, ruhları değişikliğe uğramış insan yapıları genelde siyaset dünyamızda görülür..

 

Yüzlülerinde bir “maske” vardır ama o maskenin altında bambaşka bir karaktersizlik yatar..

 

Kısacası; Solcu görünüp te; “Solculuktan geçinenler” ile Milliyetçi, Ülkücü görünüp te; “Ülkücülükten, milliyetçilikten geçinenler” sürüleri virüs gibi siyaset dünyamızı sarmış durumda.

 

Değerli okuyucular..

 

Şimdi sizlere Ankara’da cirit atan bu tip GDO’lu ve maskeli tiplerden bahsedeceğim..

 

Bakın ben Ülkücü yapıya sahip Türk milliyetçisiyim ve oy versem de, vermesem de; öz be öz MHP’liyim.. MHP benim siyasi aksiyonum..

 

Bu uğurda da ailemle birlikte çok, çok ağır bedeller ödedim, aç kaldık ama renk ve yol değiştirmedik..

 

MHP ve Ülkücü hareketin gerçek lideri kimdi?

 

Rahmetli Alparslan Türkeş’ti..

 

Şimdi diyelim ki; Başbuğ Türkeş yaşıyor olsa idi ve geçmişte Ülkücü ve Milliyetçi Hareketin sembolleşmiş isimlerine küfür ve hakaret etmiş bir siyasi ismi, Ankara’da Büyükşehir Belediye başkanı adayı gösterse idi ve benden de bu adaya oy verip, çalışmamı isteseydi, benim Ülkücü tavrım ne olurdu?

 

Örneğin.. Diyelim ki bu siyasi isim, karşıt görüşlü başka bir parti de iken, Şehitlerimiz; Gün Sazak’a, Dursun Özkuzu’ya, Abdullah Çatlı’ya, Mustafa Pehlivanoğlu’na, Ercüment Yahnici’ye, Süleyman Özmen’e en ağır küfürleri ve hakaretleri etmiş ama sonra da getirilmiş MHP’den Belediye Başkanı veya milletvekili adayı gösterilmiş, Başbuğ Türkeş benden bu zat’a oy vermemi ve çalışmamı istiyor.. 

 

Asla… Asla.. Bu siyasi fırıldağa oy verende, çalışanda şerefsizdir, onursuzdur ve asla dava adamı da değildir..

 

Benim 12 Eylül 1980 yılı öncesi karşı cephede mücadele verdiğim, çarpıştığım Sol cenahın duruşu da aynıdır..

 

Askeri darbe sırasında Mamak Askeri Cezaevinde Solcularla birlikte aynı koğuşlarda yattık.. İdarenin ve mahkemelerin tüm baskı ve zulümlerine rağmen ne Ülkücüler, ne de gerçek Solcular duruşlarından taviz vermediler.. 

 

Ama gelin görün ki, şimdi ki siyaset sahnemiz; milyonlara siyasi dansözlerle doldu, taştı..

 

Yeni yetme Ülkücüler ile Solcular artık ideolojilerinin tacirliğini yapıyorlar ve yüzlerine de başka ir maske takıp, bu yollardan geçiniyorlar..

 

Değerli okuyucular..

 

Şimdi bu ideolojik detaylara neden girdim?

 

Biliyorsunuz Başkent Ankara’da Büyükşehir belediye başkanlığını yapan bir Mansur Yavaş var..

 

Daha önceden MHP’de idi ve zıplayıp Genel başkan olmak istedi, olamayınca da Bahçeli’yi CHP ile işbirliği yapıp, MHP’yi ruhsuzlaştırmak la suçlayıp, istifa etti.. 

 

Sonra ortalıkta dava adamlığı ahkamları kesti.. Ve bazı seçim kürsülerinde Sol cenahın sembol isimleri olan Deniz Gezmiş ve arkadaşlarına bastı küfürleri, hakaretleri.. 

 

İşe bakın… Adam çok kısa zaman sonra “ruhsuzlukla” suçladığı ve değerlerine küfrettiği CHP’den gelip Ankara Büyükşehir adayı oldu…

 

Ve tabi ki birileri de bu adaylığa CHP’de yol açtı..

 

Bakın.. Halen toplumda algı oyunları oynayan Mansur Yavaş, o zamanlarda da öyle algılar yaratmıştı ki, sanki yerel seçimde Cumhur ittifakını ve adayını yerle bir edecekti, Meclis üyelerinin en azından 3’te 2’sini alacak görüntüsü vermişti..

 

Ve şişme balon sandıkta patladı… Mansur Yavaş sadece “Başkanlık” koltuğunu kazanabilmişti..

 

Yani o efsane, yenilmez algıları yaratan Mansur Yavaş; sandıktan “topal ördek” olarak çıkmıştı..

 

Peki, seçimde halen Ülkücü görüntüsü ile siyasi yaşamını sürdüren Mansur Yavaş’a kimler çalışıp, oy vermişti?

 

Kendilerini “Sol” diye tanımlayanlar ve “Denizlerin yollarında yürüdüklerini” sürekli haykıran CHP gençlik Kolları..

 

Şimdi bu tiplerden ve şuan CHP Ankara Gençlik Kolları Başkanlığını yapan bir GDO’lu “çakma” Solcu başkandan söz edeceğim..

 

Bu gencin adı; Tolga Turgut.

 

Ve şunu da hatırlatalım.. Geçen 6 Mayıs’ta bu CHP Ankara Gençlik Kolu başkanı Tolga Turgut ile il başkanı ve bazı milletvekilleri, Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını anmak için mezarlığa gitmişlerdi..

 

Şimdi… Dikkatli okuyun.. Bu kıvırdak CHP Gençlik Kolları başkanı twitter sayfasında, hem de mezarlıkta şöyle ahkam kesmişti;

 

"Biz mücadelede yol arkadaşlarımızı kaybederken doğan çocuklarımıza Deniz dedik, Ulaş dedik, Hüseyin dedik, Mahir dedik ve 50 yıl sonra o Denizler, Mahirler, Ulaşlar, bugün mezarı başında ağabeylerini anmaya geldiler"

 

Hadi oradan maskeli, ikiyüzlü çakma Solcu.

 

Ve dikkat edin.. Bu maskeli, GDO’lu Solcu grup, CHP’den Ankara Büyükşehir belediye Başkanı olan ama Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını hiçbir şekilde anmayan Mansur Yavaş’ı mezarlığa götüremedikleri gibi, tek bir laf edemediler..

 

Biliyorsunuz… 2 gün önce Sayın Melih Gökçek “3 aylık Mansur operasyonunu” başlatıp, TV’den Mansur Yavaş ve ekibinin yolsuzluklarını, ikiyüzlülüklerini ve vurgunlarını, yalanlarını ortaya koymuştu..

 

Tesadüf işte.. Allah’ın hikmeti.. O sırada CHP’de Belediye başkanları ile birlikte Van’a çıkarma yapmıştı..

 

Tabi Ülkücü Mansur Yavaş’ta Van’a gitmişti..

 

O sırada bir vatandaş Mansur Yavaş’a “hoş geldiniz” dedikten sonra şöyle bir istemde bulundu;

 

“Başkanım Selahattin Demirtaş’ı da istiyoruz, bir daha ki gelişinizde Selahattin Demirtaş’ı da getirmenizi istiyoruz” deyince;

 

Mansur Yavaş’ta; “Tamam, inşallah” dedi..

 

Değerli okuyucular.. Siyasiler oy çalma kaygısı ile birilerini aklayabilirdiler veya onları şirin göstere biliriler..

 

Ama biz burada gerçeği yazmak zorundayız.. Selahattin Demirtaş; Türk ve Atatürk düşmanıdır.. Bölücü örgüt PKK’ya hizmet eden bir siyasi piyondur…

 

Ve şunu da bilin ki; eğer Deniz gezmiş bugün yaşasa idi; inanın Selo’ya da, PKK’ya da, alayına da en ağır kalayı basardı….

 

Şimdi… CHP’den belediye Başkanlığı yapan Mansur Yavaş; Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını ölüm yıl dönümlerinde hiçbir şekilde anmazken, Türk düşmanı, PKK’lı Selahattin Demirtaş’ın, cezaevinden çıkarılması ve Van’a götürülmesi için “Tamam, inşallah” temennisini vatandaşa iletiyor..

 

İki yüzlülüğe bakın..

 

Ve aynı gece Melih Gökçek, tv’de şunu söylüyordu; “Mansur CHP’li değil, Mansur’un partisi yoktur, menfaati nerede ise oraya kayar. Belediyede de CHP’lileri hor görüp, onlara görev bile vermiyor”…  

 

İşte bu görüşlerini de Twitter hesabından paylaşınca, Ankara CH’nin GDO’lu CHP Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Melih Gökçek’e şu cevabı verince tepem attı;

 

Şöyle yazdı; “Düşünün 25 yıl yönettiği ilde sokağa çıkmaya korkuyor. Vermişler önüne bir bilgisayar fitne peşinde, çamur siyaseti yapıyor. Ne dersin @06melihgokcek Kızılay’da halkın içinde gezebilir misin?”..

 

Ve ben de; Deniz Gezmiş’i hiçe sayıp, PKK’lı Selo’yu kurtarmak için; “inşallah” diyen Mansur2un avukatlığına soyunan bu GDO2lu Gençlik başkanına aynen şu cevabı verdim;

 

HASSSTTİR ULAN... SAHTE SOLCULAR... ADAMMISINIZ ULAN SİZ.. DENİZ GEZMİŞ'İN MEZARINA GİDİP DAVA AHKAMLARI KESİYORSUNUZ, SONRA DA DENİZLERE KÜFÜRLER EDEN, HİÇ BİR ŞEKİLDE ANMAYAN MANSUR'UN AVUKATLIĞINI YAPIYORSUNUZ... SİZİN ALAYINIZ KIVIRDAK... GDO'LU SÖZDE SOLCULAR”..

 

Ve bazı isimler başladılar bana saydırmaya ama bir CHP’li çıkıp; “Arkadaşlar.. haber2000 başka siyasi görüşte ama doğru yazıyor.. Demirtaş’a sahip çıkan Mansur Yavaş, niye Deniz Gezmiş’i anmaya gelmedi.”..

 

Ve bize saldırı anında bıçak gibi kesildi..

 

Ulan yeni yetme… Sen Melih Gökçek’in sokaklarda ve caddelerde, parklarda gezip, vatandaşlarla sohbetle ettiğini bilmiyorsun…

 

Ayrıca niye hizmet verdiği halktan korksun?

CHP Ankara Genliğinin başkanı.. Bırak yalakalığı… Sen ve ekibin gideceksiniz, Mansur başkanınıza diyeceksiniz ki;

 

“Başkanım, siz CHP’den Belediye Başkanısınız.. CHP’li oldunuz.. Niye bizim Deniz Gezmişlerimize sahip çıkıp, anmıyorsunuz?”…

 

Hadi yiğitseniz gidin sorun..

 

Değerli okuyucular… Yazımın altında bir fotoğraf ekliyorum.. O fotoğrafta ki, Gençlik Kolları başkanı da, İl başkanı da, ilçe başkanları da, milletvekilleri de gidip Mansur Yavaş’a Deniz Gezmiş’i hiçe sayma hesabını soramıyorlar..

 

Neden mi?

 

Çünkü bunların alayı GDO’lu çakma Solculardan..

 

VE MANSUR YAVAŞ’IN “AKIL FUKARASI ÇÖMEZİ… MİLLETİN AKLI İLE OYNAMAYA KALKIŞMA ULAN TİLKİ KAFALI…

 

Değerli okuyucular…

 

Mansur Yavaş ile Van’da ki vatandaş aparasında Selo muhabbetine tabi ki sosyal medyada da tepkiler çığ gibi idi..

 

Şimdi bu gün bakıyorum… Mansur’un akıl fukaraçömezi olan tilki kafalı, yine Mansur algı medya robotlarına matbu savuna metni göndermiş…

 

Tabi algı merkezinin robot medyası… Yine her zaman olduğu gibi noktasına, virgülüne dokunmadan aynen haber yapmışlar..

 

Gönderilen savunma metnin içeriği ne?

 

Mansur başkanımız Van’da o kalabalıkta herkese inşallah dediği için, o anda Selo muhabbeti yapan vatandaşın söylemlerine denk gelmiş ama inşallah kelimesini Selahattin Demirtaş’ın cezaevinden çıkarılması için sarf etmemiştir”

 

Vay akıl fukarası vay… Aklı sıra milletin aklı ile oynayıp, Avukat Mansur başkanını savunuyor ama iyice pisliğin ortasına battığının farkında bile değil..

 

Yahu basın bürosunda ki tilki kafalı… Bir kere sen kimsin, senin demeç verme yetkin bile yok ama size çalışan menfaatçi sözde medya seni adam yerine koyup, savunma beyanatını haber yapıyor..

 

Değerli okuyucular.. Van’da ki vatandaş ile Mansur Yavaş arasında ki Selo muhabbetinin videosu çok net..

 

Mansur yavaş, Selo’yu getirmesini isteyen vatandaşa açıkça, “Tamam, inşallah” diyor..

 

Ama bu akıl fukaraçömez, küçük aklı ile güya kıvrak kelimelerle milleti kandıracak..

 

Dedim ya… Bu savunması ile bu kez de iyice pisliğe battığının farkında değil.. Adam çömez

 

Söylediklerinin nereye varacağını dahi bilmeyen bir cahil çömez..

 

Gönderdiği Mansur’u savunma yazısında özetle ne diyor?

 

Mansur başkanımız, Selo’nun cezaevinden çıkması istemine inşallah, tamam dememiştir. Bu meyilde değildir” 

 

Yani diyor ki; “Mansur başkanımızın Selo ve cenahı ile işi olmaz”..

 

Eee bre cahil.. Sen bu savunma haberinle de Mansur başkanın ile Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu karşı, karşı ya getirdiğinin farkında değilsin..

 

Genel başkan Van’da ki konuşmasında vatandaşlara ne dedi?

 

“Selahattin Demirtaş’ın da, Osman Kavala’nın da cezaevinden çıkmalarını istiyorsanız bize katılacaksınız”…

 

İşte şimdi baltayı taşa vurdun çömez..

 

Adamı durduğu yerde yine genel başkanı ile ayrı fikirler seline ittin..

 

Yani Kılıçdaroğlu, Selo’nun cezaevinden çıkmasını istiyor, Mansur başkanınız istemiyor öyle mi?

 

Yahu bırakın bu ucuz medya oyunlarını… Senin Mansur başkanın bırak mevsimlik fikir adamlığını, hafta da bir renk ve duruş sergileyen bir başkan…

 

Gerçi Mansur başkanın Ankara’yı yönetemiyor ama işte böyle sizin gibi akıl fukaraçömezler tarafından yönetiliyor..

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DENİZ GEZMİŞ'İN MEZARINA GİDİP DAVA AHKAMLARI KESİYORSUNUZ, SONRA DA DENİZLERE KÜFÜRLER EDEN, HİÇ BIR ŞEKİLDE ANMAYAN MANSUR'UN AVUKATLIĞINI YAPIYORSUNUZ... SİZİN ALAYINIZ KIVIRDAK... GDO'LU SÖZDE SOLCULAR".. MANSUR YAVAŞ'IN "AKIL FUKARASI ÇÃMEZİ... MİLLETİN AKLI İLE OYNAMAYA KALKIŞMA ULAN TİLKİ KAFALI...' görseli olabilir


Bu Haber 48343 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir