http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» BİR ŞARLATAN ÇIKIP TV’de SALLIYOR, CUMHURBAŞKANI DA BUNU İSTİHBARAT SAYIYOR.. KILIÇDAROĞLU TUTUKLANACAK MI? TUTUKLANIR İSE NE OLUR?. “HAYIR” KESİMİN CUMHURBAŞKANI ve YARDIMCI ADAYLARI KİMLER? CHP, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR’i HANGİ İSİMLE ALIR

BİR ŞARLATAN ÇIKIP TV’de SALLIYOR, CUMHURBAŞKANI DA BUNU İSTİHBARAT SAYIYOR.. KILIÇDAROĞLU TUTUKLANACAK MI? TUTUKLANIR İSE NE OLUR?. “HAYIR” KESİMİN CUMHURBAŞKANI ve YARDIMCI ADAYLARI KİMLER? CHP, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR’i HANGİ İSİMLE ALIR

Çok tehlikeli hareketler bunlar Sayın Erdoğan
Paylas
BİR ŞARLATAN ÇIKIP TV’de SALLIYOR, CUMHURBAŞKANI DA BUNU İSTİHBARAT SAYIYOR.. KILIÇDAROĞLU TUTUKLANACAK MI? TUTUKLANIR İSE NE OLUR?.  “HAYIR” KESİMİN CUMHURBAŞKANI ve YARDIMCI ADAYLARI KİMLER? CHP, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR’i HANGİ İSİMLE ALIR
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Siyaset - 17 Ağustos 2017, Perşembe 11:21:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

 

Özellikle yandaş Tv’ler tarafından gazlar verilen ve kendisini adam sanan bir şarlatan, 10 gün önce çıkıp bir Tv’de salladı; “Enis Berberoğlu’nun eşi her gün CHP Genel merkezini arayıp, ‘Ya eşimi Cezaevi’nden çıkarın, ya da sizi yakarız’ diyormuş”,

 

Sonra ekledi; “CHP milletvekilleri her gün Berberoğlu’nu Cezaevi’nde ziyaret edip, itiraf etmesini engelliyorlar, Berberoğlu’da, Kılıçdaroğlu’na haber gönderiyor, ‘beni acilen çıkarın, yoksa konuşurum’ diyor muş”…

 

Kim bu şarlatan?

 

Haber Sitemizin sayfaları kirlenmesin diye adını buraya yazmayacağım.. Kısaca şöyle tarif edeyim, siz hemen anlarsınız.. Bir zamanlar Deniz Baykal’ın yanında baş yalakalık yapan, daha sonra dönüp AKP’ye yalakalıklar sergileyen, ispiyonlar taşıyan, sonra da AKP’nin İzmir listesinden seçilmeyecek sırasından vekil adayı gösterilen bir taklacı..

 

Bu şarlatanın söyledikleri yandaş medyalarda manşet olunca, cumhurbaşkanı da bunu ciddi bir istihbarat sayıp, meydan da; “Bana ciddi bilgiler geliyor, yakında Kılıçdaroğlu ile vatana ihanet eden, FETÖ’ye hizmet eden Eniz Berberoğlu ve MİT tırları ile irtibatı çıkarsa şaşmayın haaa”..

 

Yahu, bu cezaevi yolgeçen hanı mı? Konuşulanlar izlenmiyor mu? Biliyoruz; tutuklu ve hükümlü ile yapılan görüşmelerde görüntü ve hatta ses kaydı yapılıyor..  

 

Ayrıca bu ülkenin İstihbarat servisleri, Cezaevi yönetimi yok mu?

 

Berberoğlu’nun iç hukuk süreçleri devam ediyor.. Kendisi de eşi de net açıklamalar yapmasına rağmen, birkaç yetkili ağızlar hala; “Bu ihanetin hesabını Kıılçdaroğlu’ndan sorarız” diye ısrar ediyorlar..

 

Çok tehlikeli hareketler bunlar Sayın Erdoğan.. Aman..

 

Sizler resmen şuan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, ürettiğiniz bir suç ile sanık sandalyesine oturtunuz ve  kamuoyu nezdinde mahkum ettiniz.. Hem de Vatana ihanetten..

 

Diğer taraftan ne yaptınız? MİT tırları konusunda sizleri yalancılıkla suçlayan Tuğrul Türkeş’i partinize getirip Başbakan yardımcısı yaptınız.. Bu nasıl iş?

 

Toplumumuz çok, çok ayrıştı..

 

Ve bilin ki O iblis, bunak FETOŞ bu kargaşalığımıza çok, çok seviniyor.. Amacı da bu değil mi idi?

 

Bakın, Kılıçdaroğlu’na ekranlarda verdiğiniz bu mahkumiyetten sonra, CHP teşkilatları 81 ilde eş zamanlı olarak toplanıp, Kılıçdaroğlu’na destek açıklamaları yaptılar.. Bunu sakın hafife almayın..

 

CHP merkez yöneticileri ve milletvekilleri sert bir şekilde mesaj verip; “Bunu sakın aklınızdan bile geçirmeyin” dediler.

 

Ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu yargısız infaz mantığı ile tutuklanır ise ne olur biliyor musunuz?

 

Hiç birimizin tasvip etmediği o gezi eylemleri gölgede kalır ve halkın en azından yüzde 50’si sokağa dökülür..

 

Maazallah, kargaşanın içinden çıkamayız ve Türkiye düşmanlarının; üzerimizde ki Suriye planları gerçeklemiş olur.. Aman, aman haa …

 

Evet .. Çok tehlikeli hareketler bunlar …

 

Yapmayın, yapmayın.. Allah aşkına yapmayın.. Siyasi rekabet böyle olmamalı..

 

“HAYIR” KESİMİN CUMHURBAŞKANI ve YARDIMCI ADAYLARI KİMLER?

 

Bir “Partili Cumhurbaşkanlığı” referandumu geçti..

 

Bu sisteme yüzde 50’ye yakın vatandaş “HAYIR” dedi..

 

Tek başına iktidar olan AKP hükumeti tüm imkanları seferber etmesine rağmen epeyce sallandı..

 

Bu kıl payı kurtuluşu şimdi Erdoğan’da partililerine ikaz ediyor ve “Aman haa” uyarısını yapıyor..

 

Şimdi edindiğim bilgileri aktarıyorum..

 

İster 2019’da, ister ise 2018 başlarında seçimler yapılsın.. “HAYIR” bloku dağılmadığı gibi, daha da büyüyüp, kenetlendiğini görüyoruz..

 

“Mantık”en plan .. Kılıçdaroğlu, çaresiz kalmadığı müddetçe, kesinlikle cumhurbaşkanı adayı olmayacak.

 

Ne olacak?

 

Sistem de Başbakanlık yok ama Kılıçdaroğlu “Başbakan” pozisyonunda olacak…

 

Meral Akşener “HAYIR” kesiminin Cumhurbaşkanı adayı olarak düşünülüyor.. Ve seçime giderken de açıklanacak Cumhurbaşkanı Yardımcılarının da; CHP milletvekili İlhan Kesici ile Eskişehir’in efsane Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen olacağı belirtiliyor..

 

Bakın ben; 12 Askeri darbesinde Mamak Cezaevi’nde ailemle birlikte idamları göğüslemiş, hiçbir zamanda zerre kadar pişmanlık duymamış; “Ülkücü yapıya sahip Türk milliyetçisiyim”..

 

Bu yüzden; Meral hanımın, Bahçeli’nin yapmış olduğu zorbalıklar karşısında MHP’den kopmasına ve ayrı parti kurmasına hep karşı çıktım..

 

Ama partisini kuracağını açıkladı ve şuan ekibini de hazırlıyor.. Hayırlı olur inşallah..

 

Şu gerçek; Meral hanım ile Bahçeli ve ekibini seçime soksanız, Meral hanım bunlara bin basar..

 

Gerek ülkücü kesimde gerekse diğer partilerin tabanında önemli bir güç psikolojisi oluşturmuş durumda..

 

Ama bu güç, bu seçim sisteminde yetmeyebilir, yetmez de..

 

Meral hanımın Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi hedefi 12’den vurmaktır.. Türkiye’de ilk kez bir Kadın cumhurbaşkanı mızın olması da ayrı bir önem taşıyacaktır. İlhan Kesici saygın ve bilgili bir kişi.. Yılmaz Büyükerşen tek kelime ile “Efsane” bir başkan..

 

Birliktelik planlarında MHP’den; Bahçeli’nin türlü alicengiz oyunları ile uzaklaştırılan Sinan Oğan ve Koray Aydın gibi isimlere de yer verilecek..

 

Milletvekili seçimlerin de bu birliktelik ittifakı yapılacak.. Sadet Partisi’de dahil olmak üzere..

 

Bence dört-dörtlük plan ..

 

CHP İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEİYE BAŞKANLIĞINI HANGİ İSİMLE ALABİLİR?

 

Geçen haftaları bir gazeteci arkadaşımız da köşesinde yazmıştı.. “CHP yerel seçimlerde yanlış taktikler uyguluyor.. Adaylarını seçime 2-3 ay kala açıklıyor ve çalışma yetersiz kalıyor..”

 

Son derece doğru .. CHP şimdiden tüm belediye başkan adaylarını belirleyip, kamuoyuna açıklamalı..

 

Adamlar rahat, rahat çalışsınlar…

 

İstanbul’da Kadir Topbaş nezdinde AKP epeyce yıprandı.. Zaten Topbaş’a da “Çekil” denildi.. Artık aday olmayacağını açıkladı..

 

Şimdi CHP bu fırsatı iyi değerlendirmeli..

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanları adayları şimdiden açıkça dillendiriliyor..

 

Üzerinde durulan iki isim var..

 

Birincisi CHP Grup Başkan vekili Akif Hamza Çebi, diğeri ise İstanbul milletvekili Gürsel Tekin..

 

İzliyorum.. Bazı güç odakları Akif Hamza Çebi’yi pompalıyorlar.. Yok, Karadenizli imiş, oyları toparlarmış… Falan-filan..

 

Geçin bu taktikleri.. Artık vatandaş bölgecilik mantığını ret ediyor ve hizmet istiyor, beceri bekliyor..

 

Akif Hamza Çebi’yi CHP’liler bile tanımıyor.

 

Asla etkili bir aday olamaz…

 

Gürsel Tekin’i İstanbul’da tüm kesim tanır ve yerel bazda etkili çalışmaları olduğu da bilinir..  

 

Gürsel Tekin topluma artıları ile mal olmuş bir siyasetçi.. Hatta lider pozisyonunu da kazanmış bir siyasetçi..

 

Şuan ki görünüm de; CHP İstanbul Büyükşehir’i ancak ve ancak Gürsel Tekin ile alabileceği kanısındayım..

 

Berhan Şimşek ismi ise Akif Hamza Çebi’den daha parlak bir isim ama O’nu da biraz da olsa küstürüp, kırdılar..


Bu Haber 651417 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
Video GaleriTÜMÜ

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir