https://www.nobelosgb.com.tr/
http://www.haber2000.com/
» CHP ve İYİ PARTİ, TÜRKİYE’de DARBE PALANLARI YAPAN İNGİLİZLERLE VE YUNANLILARLA İŞBİRLİĞİ YAPIYORLAR. İMAMOĞLU, İNGİLİZ ELÇİSİ İLE BULUŞTUĞU GÜN, İYİ PARTİ İSTANBUL BAŞKANI DA İSTANBUL ELÇİSİ İLE BULUŞTU. İŞTE, ATİNA’da ki O GİZLİ DARBE TOPLANTISI

CHP ve İYİ PARTİ, TÜRKİYE’de DARBE PALANLARI YAPAN İNGİLİZLERLE VE YUNANLILARLA İŞBİRLİĞİ YAPIYORLAR. İMAMOĞLU, İNGİLİZ ELÇİSİ İLE BULUŞTUĞU GÜN, İYİ PARTİ İSTANBUL BAŞKANI DA İSTANBUL ELÇİSİ İLE BULUŞTU. İŞTE, ATİNA’da ki O GİZLİ DARBE TOPLANTISI

İngiliz Ankara Büyükelçisi ile balıkçıda buluşmasını milletten saklayan, fakat fotoğraf servis edildikten sonra buluşmayı doğrulayan, sonradan birçok şovlar sergileyen Ekrem İmamoğlu, hala İngiliz elçisi ile neler konuştuğunu açıklayamadı.. Peki; İYİ Parti bu rezalete neden destek verip, savunuyor? Ve sıkı durun… Eko’nun buluştuğu elçi, Yunanistan’da “Türkiye’de darbe” toplantısına katılıyor.. Ya İYİ Parti İstanbul başkanı O’da aynı gün İngiliz İstanbul elçisi ile buluşuyor..
Paylas
CHP ve İYİ PARTİ, TÜRKİYE’de DARBE PALANLARI YAPAN İNGİLİZLERLE VE YUNANLILARLA İŞBİRLİĞİ YAPIYORLAR. İMAMOĞLU, İNGİLİZ ELÇİSİ İLE BULUŞTUĞU GÜN, İYİ PARTİ İSTANBUL BAŞKANI DA İSTANBUL ELÇİSİ İLE BULUŞTU. İŞTE, ATİNA’da ki O GİZLİ DARBE TOPLANTISI
Siyaset - 29 Ocak 2022, Cumartesi 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com  

 

Değerli okuyucular..

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tilki gibi çok kurnaz..

 

İstanbul ve İstanbul’da yaşayanlar kar esaretinin ağır çilesini çektiği sıralarda, İngiltere Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott ile “gizlice” balıkçıda buluştu..

 

Bu buluşma gizli olarak çekilen ve servis edilen fotoğrafla ortaya çıktıktan sonra CHP kanadı yalanladı ve fotoğrafın eski olduğu, iktidar kanadının eski bir fotoğrafa zavallıca sığındığı şeklinde ithamlarda bulundular..

 

Ve İmamoğlu 3 saat sonra konuştu.. “Yahu, bir yemek molası” diye geçiştirmeye çalıştı ama olmadı sonra İngiliz Ankara Büyükelçisi ile daha önceden ayarlanmış bir randevusu olduğunu, iptal edemediğini ve balıkçıda buluşmak zorunda kaldığını itiraf edince, CHP kanadı da daha önce attığı twettleri sildiler..

 

Değerli okuyucular..

 

Peki, İmamoğlu, İngiliz Ankara Büyükelçisi ile buluşmasını neden saklamaya çalıştı?

 

Ve hala her şeyi konuşan ve bu konuda birçok şovlar sergileyen İmamoğlu, İngiliz elçisi ile neler konuştuğu konusunda neden bir şeyler söyleyemiyor?

 

Söyleyemez….

 

Peki, İmamoğlu’nun bu rezaletine İYİ Parti neden destek verip, savunuyor?

 

Çünkü, onların da burnu aynı günü, aynı çöplükte ki pisliğe batmıştı..

 

Evet… Değerli okuyucular..

 

İmamoğlu, İngiliz Ankara elçisi ile balıkçıda buluştuğu saatte, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve yönetimi de; İngiltere İstanbul Başkonsolosu Kenan Poleo ile görüştü…

 

Kimin umurunda İstanbul’da insanlar kar esareti yaşıyor? İngiliz ağalarına randevu vermişler… İptal edemezler…

 

Değerli okuyucular..

 

Şimdi İmamoğlu, rezaletini ve suçunu örtmek için cıngarlıklar sergileyip, “vay bu mobese görüntülerim nasıl ifşa edilir” falan ve Savcılığa şikayetler..

 

Ayrıca… O gidiş görüntüleri mobese kayıt görüntüleri de olmayabilir? Mobese görüntüleri o kadar net olmaz..

 

Peki, ne kaydı olabilir?

 

İmamoğlu’mun balıkçıya, gidip, İngiliz büyükelçisi ile buluşacağını bilen CHP içinden birileri, o yol güzergâhında ki binaların yüksek katlarından kamera ile görüntüler almış olabilir…

 

Ve Sayın Melih Gökçek, dün çok ince bir noktaya dikkat çekti.. Kar esareti ve “Balıkçıda idi- yoktu” tartışmaları sırasında ne Kılıçdaroğlu, ne de CHP İstanbul Başkanı canan Kaftancıoğlu bir tek Tweet atmadılar… Savunmadılar…

 

Halende İmamoğlu’nun bu buluşmasına mesafeli duruş sergiliyorlar

 

Değerli okuyucular.. Şimdi sıkı durun…

 

Bunların adı; “Millet İttifakı”.. Yani; Milletle ittifak halinde olduğunu söylüyorlar ama “Darbeci İngilizlerle, Yunanlılarla” işbirliği yapıyorlar..

 

Bakın… Eko’nun… Yani; Ekrem İmamoğlu’nun, balıkçıda gizlice buluştuğu İngiliz büyükelçisi Dominick Chilcott kim ve Türkiye ile ilgili ne işler çeviriyor?

 

Bu Dominick, Ekrem İmamoğlu'nun; Atina’yı ziyaretinden 20 gün sonra, 16 Ekim 2021 tarihinde, Yunanistan’ın Başkent’i Atina'da özel ve gizli bir toplantıya katılıyor..

 

Yunanistan'da ki bu gizli toplantıya ayrıca; İngiltere'nin Atina Büyükelçisi Matthew Lodge ve Lefkoşa Büyükelçisi de katılıyor..

 

Peki, bu gizli toplantının konusu ne? Türkiye ve seçimler ile yapılabilecek “Darbe” senaryoları..

 

Bunlar konuşuluyor.. Ve ayrıca; AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da sağlığı üzerinde konuşulurken, İngiliz elçileri, Yunan siyasilere diyorlar ki;

 

"Erdoğan’ın günleri sayılı, kansız bir geçişe gidiyoruz"..

 

Yani, “Darbeye gerek yok… Muhalefete destekler veriyoruz… Erdoğan’ın ömrü az kaldı, sandıkta işi bitireceğiz” mesajı veriyorlar..

 

Değerli okuyucular..

 

Şimdi düşünün… Türkiye üzerinde; Yunanlılarla birlikte darbe planları sergileyen İngiliz büyükelçileriyle; CHP İstanbul Belediye Başkanı İmamoğlu ile İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun, İngiliz İstanbul Büyükelçisi Kenan Poleo ile aynı saatlerde buluşup, görüşmeleri tesadüf mü?

 

Yahu, Türk ve Türkiye düşmanları ile açıkça işbirliği yapıyorsunuz..

 

Böyle Milliyetçilik, böyle Atatürkçülük mü olur?

 

Bu arada AK Parti Grup başkan vekili Bülent Turan’da çıkıp, İmamoğlu’na çağrı yaparak diyor ki;

 

İngiliz Ankara elçisi ile neler konuştun, açıkla, açıklamak zorundasın”..

 

Yahu Bülent bey.. Ne kadar safsın..

 

Adam şimdi çıkıp ta; “Atina’da yapılan gizli toplantıda neler konuşuldu, ne kararlar alındığını konuştuk” mu diyecek?

 

Evet… Değerli okuyucular…

 

Maalesef bunlar gerçek.. Şimdi İmamoğlu çıkıp, amirleri durumunda ki Cumhurbaşkanı ve İçişleri Bakanına posta koyan sözler sarf ediyor..

 

Cıngarlık yapıp, kendisini görevden aldırmak istiyor..

 

Çünkü, elinde bir yükselmiş cumhurbaşkanı adaylığı pozisyonu vardı, O’da elinden uçup gitti, şimdi belki görevden alınıp, mağduriyet pozisyonlarına yatıp, yeniden cumhurbaşkanlığı adaylığı havalarını elde etme peşinde..

Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Kenan Poleo @KenanPoleo (İNGİLTERE İSTANBUL BÜYÜKELÇİSİ) I was given good advice by @iyiparti Istanbul Provincial Head @SBugraKavuncu and his team that should listen to as many diverse views as possible as a new diplomat in Istanbul. Always good to meet a fellow @Besiktas supporter and do a "Kartal Pençesi" pose <a title=İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI VE Tweeti Çevir YÖNETİ°Mİ İLE BULUŞMA SI BUĞRA İNGİLİZ KAVUNCU ELÇİSİ öõ 11:10 24 Oca 2022 Twitter for iPhone' görseli olabilir" />

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir


Bu Haber 397269 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

1 Yorum Yapildi
Yorum
YENİ EMEKLİ BİR-SEN - 29 Ocak 2022, Cumartesi 16:10:51
CHP HİÇ BİR zaman kendi seçim ve oylarıyla hükumet olmadığı bilinen bir gerçektir. Yapılan ihtilallar hep CHP`yı iktidara taşıdığı bilinen bir gerçektir. Türkiye için ve Türk halkı için en tehlikeli örgüt CHP`dır. Mecliste demorkası savunuculuğu, piyasede ve sahada ABİLERİNDE GELEN EMİRE GÖRE SİYASET YAPARLAR.
Begendim 1 Oy
Begendim
Begenmedim 2 Oy
Begenmedim
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir