http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» Kandil’in clown’i Sırrı Süreyya.. “Adamsan” diyeceğim, adam değilsin..Delikanlı hiç değilsin.. Fahişe bile senin gibi kıvırmaz.. Sizlerin kimliğinizde “katil” yazıyor.. İYİ Parti’den; sizden medet umacak hiç bir alçak çıkmaz.. Boş yere havlama

Kandil’in clown’i Sırrı Süreyya.. “Adamsan” diyeceğim, adam değilsin..Delikanlı hiç değilsin.. Fahişe bile senin gibi kıvırmaz.. Sizlerin kimliğinizde “katil” yazıyor.. İYİ Parti’den; sizden medet umacak hiç bir alçak çıkmaz.. Boş yere havlama

Devleti yöneten Cumhurbaşkanı sürekli diyor ki; “HDP= PKK..” Çok doğru .. Doğru da; peki devlet bu gafleti neden hala sürdürüp te; bu alçaklara maaşlar ve seçim yardımları veriyor? Ve şimdi çıkmış bir it orada, burada havlıyor.. Peki, niye havlıyor? Kimi ısırmaya çalışıyor?
Paylas
Kandil’in clown’i Sırrı Süreyya.. “Adamsan” diyeceğim, adam değilsin..Delikanlı hiç değilsin.. Fahişe bile senin gibi kıvırmaz.. Sizlerin kimliğinizde “katil” yazıyor.. İYİ Parti’den; sizden medet umacak hiç bir alçak çıkmaz.. Boş yere havlama
http://erikelhukuk.com/
Siyaset - 12 Mayıs 2020, Salı 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Şimdi birileri çıkıp, CHP’ye, İYİ Parti’ye “HDPKK” yandaşı diye her gün suçlamalar yapıyor..

 

Diyorlar ki; “Devleti yıkmaya çalışan katillerle, hainlerle işbirliği yapıyorsunuz”..

 

Bunu diyenler kimler?

 

Devleti yöneten Cumhurbaşkanı, kurmayları ve küçük ortağı Bahçeli ve aveneleri..

 

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı yıllardır meydanlarda, ekranlarda ne diyor?

 

HDP=PKK” .. Sonuna kadar doğru..

 

PKK kim? Binlerce şehitlerimizin katilleri.. Bu devleti yıkmak ve milleti bölmek için yapmadıkları kahpelik kalmayan eli kanlı bir terör örgütü..

 

Kürt maskesi ..Hikaye…

 

Eee kardeşim… Muhterem ağalar ..

 

Binlerce şehidimizin bu katillerine yüce devletimiz neden hala mecliste milletvekili maaşları ödüyor? Neden hala hazineden milyonlarca lira seçim desteği veriyor?

 

Bize daha çok kurşun sıksınlar diye mi? Bize daha rahat kahpelik yapsınlar diye mi?

 

Eee bunlarla görüşmek, merhabalaşmak bile bu kadar açık suç ve milli ayıp ise , neden bu kuduz itleri besliyoruz, sonra da şehitler edebiyatı yapıyoruz?

 

Şuanda Türkiye’yi her yönü ile sizler yönetiyorsunuz.. yapamayacağınız hiçbir şey yok..

 

Peki, PKK paraleli HDP’yi niye mecliste yaşatıyorsunuz?

 

Diyorsunuz ki “Bizim işimiz değil, yargının işi”..

 

Eee  her konuda herkes savcılara soruşturma başlatması için mesajlar veren demeçler veriyor, peki niye bir gün dahi Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısına “yahu arkadaş sen orada mısın, neden sesimizi, isyanımızı duymuyor, neden HDP için gereğini yapmıyorsun?”..

 

Demediniz… Çünkü HDP’nin fiilen parti olarak kalması her yönüyle işinize geliyor..

 

Bakın, Cumhurbaşkanının “HDP=PKK” haykırışlarını duymamam azlıktan gelen Yargıtay Başsavcısı bey, Yargıtay Başkanı oldu..

 

Hayırlı işler..

 

Eee HDPKK olamazsa kime ne çamuru atacaksınız?

 

Öyle birkaç tanesini tutup kodeslere atıp, sonra bazılarını çıkarıp, bazılarını tutmakla  olmaz..

 

Bu hainlerin alayını sileceksiniz… Bunlar bebeklerimizin, şehitlerimizin katili, kuduz köpeklerdir..

 

Salyalı ağızları ile bizleri, evlatlarımızı ısırmak için gafletle besliyoruz..

 

Şimdi bunlardan birisi yakın geçmişte Selahattin Demirtaş ile aynı suçlamayla tutuklanmıştı.. Sonra bu zat serbest kaldı, Selosu, Figen’i hala tutuklu..

 

Bu zat’ın Sırrı Süreyya Önder.. Milletvekili olmadan filmcilik yapıyordu, şimdi de uvertür filmler çeviriyor.. Baş rollerde de kendisi .. Tek kişilik tiyatro sergilemeye başladı

 

Sırrı net bir şekilde; katillerin, Türkiye’yi ısırmak için yetiştirilen kuduz köpeklerin yuvası olan Kandil dağının “clown”i

 

Clown’in İngilizcesi .. Soytarı, hödük, palyaço demek.. Yani Sırrı’da; Kandil’in soytarısı, hödüğüdür.

 

Devletimizin ve milletimizin düşmanlarının kravatlı bu soytarısı, şimdi çıkıp taklalar atarak, iktidara yalakalıklar sergiliyor, birilerine çamurlar atıp, fahişeler gibi kenarı çekiliyor..

 

Çok dikkat çekici.. Kandilin soytarısı Sırrı uzun zamandır HDP kongresinde mikrop kaptığı için sessizce evinde yatıyordu..

 

Geçen gün Selo’nun almış olduğu 4 yıllık cezası Yargıtay’dan bozulmuştu ve aynı günün akşamı her ne hikmetse bu Sırrı verilen rolü yerine getirerek, birden bire İYİ Parti’ye çamurlar atmaya başladı..

 

Dedi ki; “İYİ Parti; seçimlerde bizlerle iş birliği yaparak, ‘şurada kiminle çalışabiliriz, burada kiminle çalışabiliriz’ diye isimler isteyip, görüşüyorlardı.. Şimdi ise bize koordinat biçiyorlar”..

 

Ve bu sözlerin peşine twitter’da, “Müthiş itiraf geldi, HDP/PKK ile İYİ Parti’nin işbirliği kesinleşti” kampanyası başlatıldı..

 

Peki, İYİ Parti’de; bu katil kahpelerle işbirliği yapacak ve yardım isteyecek alçak, şerefsiz var mı?

 

Bence yok … Varsa da Meral ablanın çok yakında bulup, çıkaracağına da inanıyorum…

 

Şimdi Sırrı’ya buradan çağrı yapıp desem ki; “Adamsan, delikanlı isen bu ismi veya isimleri açıkla”

 

Ama adam değil, delikanlı hiç değil.. Fahişeler bile bunlar gibi kıvırmazlar..

 

Şimdi de yandaş bazı ufak-tefek yayın organlarına kendileri ile görüşen aracı isimi fısıldıyorlar ki, İYİ Parti karışsın, yakında yapacakları seçimde tökezlesin..

 

Ve aslında sırrı İYİ Parti’ye bu çamuru atmakla, HDP’nin hain bir kuruluş olduğunu, kendileriyle de görüşenlerin suç işlemiş olduklarını ilan etmiş oluyor..

 

Şimdi de diyor ki; “Hatırları hoş olsun diye isim verecek değilim, böyle bir yaklaşım bunun “suç” olduğunu benim de kabul etmem anlamına gelecektir. Gelip giden aracılar, isterlerse kendilerini ve konuşulanları açıklayabilirler”..

 

Haassstttiiiirrr tilki …

 

Sırrı sen, Kandil’in dansözü, kvırdağısın..

 

Bak şimdi sana çok yakın geçmişte Mecliste aynen bu mantıkla AKP’ye karşı yapmış olduğun kısa bir konuşmayı hatırlatayım ve ne kadar kıvırdak bir zat olduğunu herkes öğrensin..

 

Evet kıvırdak Sırrı … Sen; 20 Mayıs 2016 günü Meclis Başkanı İsmail Kahraman’dan izin isteyip, kürsüde yaptığın kısa konuşmada ne demiştin?

 

“Evet, ben Kandil’e gittim, orada ki arkdaşlarla görüşüp, müzakereler yapıp geldim ama devletin bilgisi ve izni ile gittim.. Ve Erdoğan başbakanken beni arayıp, ‘Sırrı, Kandil’e gidip-geldin.. Durum nasıl, neler oldu? diye sordu.. Gerisi mi? Gerisini mahkemelerde anlatacağım” 

 

 Evet.. Sırrı’nın AKP’yi tehdit edercesine mecliste yaptığı bu konuşmanın videosunu bu linki tıklayarak, izleyebilirsiniz ..

https://www.youtube.com/watch?v=qdDksSQVyEo

 

İşte bu Sırrı, şimdi kalkmış aynı ağızla İYİ Parti’nin kendileriyle aracı vasıtasıyla işbirliği yaptığı çamurunu atıp, kenarı çekiliyor..

 

Amaç … İktidara ve ortağına yalakalık yaparak, rakiplerini kamuoyunda yıpratmak ve beklentilerinden bir şeyler elde etmek..

 

Yani bu gidişle Selo’nun da çok yakında çıkacağını düşünüyorum..

 

Yerel seçimlerde şehitlerimizin baş katili Apo’dan ve aranan katil kardeşinden medet umanlar, şimdi bu katillerin soytarısının attığı çamurlardan medet umar hale gelmişler..

 

Evet Sırrı.. Hainlerin, katillerin işbirlikçisi olan senin attığın iftiralara bu milletin inanacağını mı sanıyorsun?

 

Kandırdığınız, çocuklarını dağa kaçırıp tehdit ettiğiniz Kürtler bile artık sizlere zerre kadar inanmıyor Sırrı..

 

Çöplüktesiniz artık … Alayınız çöpsünüz..

 

Temennimiz o dur ki, yüce devletimizi yönetenlerde artık şehitlerimizin katillerine, devlet ve millet düşmanlarına maaşlar ve hazineden yardımlar verme gafletine son verip, bu hainleri layık oldukları tanıma sokarlar..

 

İnşallah…

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar, şunu diyen bir yazı 'BİRAZ KIVIRDIK SIRRI SÜREYYA NE VAR LA NE VAR! BU HAİN ŞİMDİ ÇIKMIŞ BUNA ÇAMUR ATIYOR'


Bu Haber 1247688 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

1 Yorum Yapildi
Yorum
Cem - 12 Mayıs 2020, Salı 23:49:53
‘şurada kiminle çalışabiliriz, burada kiminle çalışabiliriz` demek işbirliği manasına gelmez. Bu bölgede adam yerine konulacak konuşulacak selam verilebilecek, eli kanlı olmayan pkk ile ilişkisi olmayan kimse var mı. Nihayetinde bölge halkıyla dialoğa girilecek oy istenecek. Ee kimin pkk lı olup olmadığını bilse bilse Süreyya bilir. Kim bilecek. Olmaz ya eğer böyle bir söylem olmuşsa da bu anlamda olmuştur. PKK lıları bilmek uzak durmak pkk lı olmayanlarla dialoğa girebilmek amaçlıdır.
Begendim 1 Oy
Begendim
Begenmedim 4 Oy
Begenmedim
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir