http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» “Mamak, kötü gidişata ‘dur’ diyecek bir kurtarıcı bekliyor” diyen İbrahim Buğdaycı, CHP Mamak İlçe Başkan adaylığını resmen açıkladı

“Mamak, kötü gidişata ‘dur’ diyecek bir kurtarıcı bekliyor” diyen İbrahim Buğdaycı, CHP Mamak İlçe Başkan adaylığını resmen açıkladı

İnşaat Mühendisi İbrahim Buğdaycı’nın, CHP Mamak İlçe başkan adaylığını açıkladığı toplantıya, mevcut ilçe başkanı Uğur Açıkalın ve yönetiminin katılması da dikkat çekti
Paylas
“Mamak, kötü gidişata ‘dur’ diyecek bir kurtarıcı bekliyor” diyen İbrahim Buğdaycı, CHP Mamak İlçe Başkan adaylığını resmen açıkladı
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Siyaset - 22 Ekim 2019, Salı 20:46:55
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

www.haber2000.com

 

İBRAHİM BUĞDAYCI, UZUN SÜREDİR PARTİ TABANINDA ÇALIŞMALAR YAPIYORDU

 

CHP’de büyük Kurultay sürecinin başlaması ile İl ve İlçelerde Başkan adayları da çalışmalarını hızlandırıp, adaylıklarına resmiyet kazandırmaya başladılar..

 

Ankara’nın Mamak ilçesinde de;  CHP İlçe Başkan Adayı olacağını ilk olarak duyuran, İnşaat Mühendisi İbrahim Buğdaycı’da basın toplantısı ile Adaylığını resmen duyurdu.

 

Büyük bir kalabalık partilinin katılımı ile gerçekleşen Adaylık açıklamasına, mevcut ilçe Başkanı Uğur Açıkalın ve yönetim kurulu üyelerinin de katılması dikkat çekti..

 Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar

“MAMAK, KÖTRÜ GİDİŞATA ‘DUR’ DİYECEK BİR KURTARICI BEKLİYOR”

 

CHP Mamak İlçe Başkan Adaylığı açıklamasına;

 

“Misyon ve Vizyonumuz Olan: İLKEMİZ ÇALIŞMAK / HEDEFİMİZ MAMAK için, Mamak'ın Kaderini değiştirmek -Güçlü İLÇE - Güçlü CHP Hedefleri ve CHP iktidarını Kurmak, Başarıyı Anlatan bir HİKÂYE Ortaya koymak için yola çıktık” vurgusunu yapan İbrahim Buğdaycı,

 

“Halkın içinde sorun çözen, İNANÇLI, KARARLI, HALKÇI BİR ÖRGÜTLENME MODELİ için Çıktığımız bu yolda SEVGİ var, DOSTLUK var, GÜVEN var. GÜLERYÜZ var ve UMUT var.

Çalışkan ilçe teşkilatı ile hayallerimize ulaşacak, sizin hayallerinizle birleşerek geleceğe birlikte yürüme hedefiyle CHP İKTİDARINI Mamak'ta Birlikte tesis edeceğiz” dedi

 

Mamak ilçesinin kötü gidişata ‘dur’ diyecek kurtarıcı beklediğine de işaret eden, İnşaat mühendisi İbrahim Buğdaycı, İlçe başkanı seçildiğinde de neler yapacaklarını sıralayarak, partililere şöyle seslendi;

 

“Kendine İnanan ve Güvenen, Gücünü Tabandan alan, TABANIN ADAYI olarak çıkan, Özgür İradesiyle Tavır koyabilen, Aklını ve İradesini Kendisi kullanan, Partisine, Örgütüne İnan ve Güvenen Kararlı, İnançlı, Dinamik, Özgüvenle,Cesaretle, Disiplinli, Ciddiyetle ve Güçlü Kişiliğiyle ÇÖZÜM ÜRETMEK, HEDEF KOYMAK, STRATEJİ ÇİZMEK ve HALKÇI BİR KAFA YAPISIYLA, Kendisini örgütüne karşı sorumlu hisseden, Görev bilinciyle Partime ve Mamak'a hizmet etmek için ADAY'IM

 

Uzun zamandır iktidar ve gelecek için karşılıksız ve yılmadan hiçbir makam mevki gözetmeksizin partimin her alandaki çalışmalarına katılıp iktidar mücadelesinin bir parçası olmaya gayret ettim.

 

Bugüne kadar yürüttüğüm Siyaseti ve çalışmalarımızı daha büyük bir sorumluluk bilinciyle yürütmenin düşüncesi ile önümüzdeki seçimlerde Üyesi olmaktan eşsiz ve sonsuz Onur duyduğum, Partimi temsil etmek için, partim adına görev almaya ve çalışmaya hazırım

 

Günümüz Türkiye’sinde önemli bir tarihsel süreçten geçtiğinizin farkındayız. Bugün ülkemizde ufkun ötesini gören siyasetçilere ihtiyaç vardır, ufkun ötesine bakmak zorundayız.

 

Daha Demokratik, daha Katılımcı ve Özgürlükçü bir Siyaset DİLİ oluşturma adına, Tarih bizleri göreve çağırıyor. DEĞİŞİMİ, YENİLENMEYİ ve YENİ BİR SİYASET TANIMINI, Toplum bizlerden artık açıkça talep ediyor. Önüne bir ALTERNATİF konulmasını istiyor. Kısacası Mamak bir KURTARICI bekliyor.

 

CHP İlkelerini ve Evrensel değerlerini Özümsemiş, Benimsemiş ve İçselleştirmiş bir partili olarak, Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, Altıok Felsefesi doğrultusunda, parti politikalarımızın belirlediği hedefler doğrultusunda, verimli çalışmalar yaparak Mamak'ımızın çağdaş insanlarına hizmet etmek en büyük görevimizdir.

 

Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Şanlı CHP her zaman olduğu gibi, bugünde Türkiye yönetimine talip olmuş, kararlılığı, azmi ve iktidar yolunda yürüyen en büyük örgütlerden birisidir. Ülkemi Bu çıkmazdan çıkaracak olan çok sevdiğim Üyesi olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet halk Partisi kendi küllerinden yeniden doğarak, iktidarını gerçekleştirmek zorundayız.

 

İlkelerini Öne Çıkaran, Somut Projelerim ve Bilgi birikimimle Örgütüm arasında Dürüstlüğe ve Güvene dayalı, Sevgi Diliyle iletişim kurarak, Örgütümüzle DUYGU ve AMAÇ BİRLİĞİNDE buluşacağız.

 

Örgütün sorunlarını bilen Doğru TEŞHİS ve REÇETESİNİ somut çözüm önerileriyle ortaya koyarak, Cesur Kararlı adımlar atacağız. Sorunları çözerek CUMHURİYET HALK PARTİSİNİ YERELDE ve Genelde İKTİDARA taşıyacağız.

 

Üç yıldır Teşkilat ve Örgütlenme Yapısı üzerinde ciddi çalışmalar yaptım. Bu çalışmalar neticesinde önemli projeler hazırladım. Örgütümüzün eksiklerini tespit ederek bir yol haritasını çıkardım. VİZYON'UMUZ ile ilgili, bu çalışmadan sadece kısa bir kaç madde paylaşmak istedim.

 

Bu nedenle; PARTİMİZİ İKTİDARA TAŞIYACAK, PLAN, PROGRAM, STRATEJİ ve PROJE'LERİMİZLE örgütümüzün önüne çıkıyoruz.

 

ÇOBAN ATEŞİNİ YAKARAK, KARTOPU misali, SU DALGASI gibi, tüm örgüt üyelerimiz ile birlikte EKİP ve TAKIM İRADESİ yaratarak, CHP'nin İKTİDARINI gerçekleştireceğiz.

 

İLÇE BAŞKANLIĞINI: ANA KUCAĞI ve BABA ŞEFKATİ haline getireceğiz.

 

Güler YÜZÜ, Sevgi DİLİNİ Hakim kılacağız, Gittiğimiz her yere ise SEVGİ KÜLTÜRÜNÜ götüreceğiz.

 

CHP Mamak İlçe Yönetimi olarak, Tüm Halkımızı kucaklayacak MAMAK HALKININ İLÇE BAŞKANLIĞI yaparak, ilişkilerimizi güçlendirerek DÖNÜŞÜMÜNÜ sağlayacağız.

 

SOL bir Örgütlenme Modeli ile SAĞA SESLENECEĞİZ.

 

DİSİPLİNİ Tesis ederek, ÖRNEK BİR İLÇE BAŞKANLIĞI ve ROL MODEL oluşturacağız.

 

İLKELİ BİR SİYASET ANLAYIŞI, KRİTERLERİ ve ÇİZGİSİ olan TÜM ÖRGÜTÜ KUCAKLAYAN Yeni bir Siyaset Anlayışını ve Bakış açısını Mamak'a getireceğiz.

 

MAKAMDAN GÜÇ ALAN DEĞİL MAKAMI GÜÇLÜ KULLANAN KİŞİLİK ve Dirayetiyle bir yapı oluşturacağız

 

TEMSİL GÜCÜ YÜKSEK, EMEK ve LİYAKAT ESASINA GÖRE YAPILANDIRILMIŞ KURUM BİLİNCİ OLUŞTURARAK, REALİST ve İDEALİST Kadrolarla Tabandan Yukarıya bir örgütlenme Modeli ve TEŞKİLAT Yapısı oluşturacağız.

 

⦁ PARTİ İÇİ BARIŞI sağlayarak, GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ'DÜR Diyerek, Gönül köprüleri kurarak, ÜYELERİMİZİN TAMAMINI KUCAKLAYARAK SAHİPLENMEK AİDİYETİNİ artırmak Eşitliği sağlayarak, EMEĞE saygı duyulmasını, BİRLİK BERABERLİK,KARDEŞLİĞİN ve YOLDAŞLIĞIN yeniden tesisi ederek, partinizin gerçek emekçilerin İRADİ kılacağız

 

KİMLİK üzerine kurulu bir DÜNYA düzenini red ediyoruz. Şovenizm, İnanç, Bölgesel, Memleketçilik, Hemşericilik, Dili, Dini, Rengi, Irkı üzerine de yapılan siyaseti doğru bulmuyoruz. Bunu partimizin ZENGİNLİĞİ olarak Kabul ediyoruz. Her şeyden önce hepimiz Mamaklıyız…

 

İlçe Başkanlığı TARAFSIZLIĞINI her koşul ve şartta koruyacağız. Herkese eşit mesafede olan, Parti içi Seçimlerin GÜCE DAYANDIĞI, KISIR bir siyaset anlayışını ret ediyoruz. KİMSESİZLERİN KİMSESİ olacağız. Adil, Paylaşımcı ve Eşitliği sağlayacağız.

 

HALKÇI BİR ÖRGÜTLENME MODELİNİ ile İlçemize ve Örgütümüzle FARKINDALIK yaratarak ARTI DEĞER katarak Yüksek enerji yayacağız, bu enerjiyi de KİTLESEL HEYECANA dönüştüreceğiz.

 

KÜREK ÇEKEN DEĞİL, DÜMEN TUTAN bir Örgütlenme modeli gerçekleştireceğiz. ( yani pasif örgüt yapısından aktif örgüt yapısına geçeceğiz.)

 

AKP'nin 2023 Tezine Karşı, Topyekûn bir SEFERBERLİK ilan ederek, Her alanda çalışarak. CHP'NİN 2023 İKTİDARI'NIN ANTİ TEZİNİ Ortaya koyacağız.

 

‘BEN’ HASTALIĞINA yakalanmayacağız !!! Milletin AKLINA KUSUR bulan sadece kendimizi AKILLI GÖRME HASTALIĞINI bırakarak kolektif bir akılla düşünen ORTAK AKLI EGEMEN kılacağız

 

HÜMANİST DÜŞÜNCE ile gittiğimiz yere SEVGİ DİLİNİ ve SEVGİ KÜLTÜRÜNÜ götüreceğiz. İnsanı Temel alan, İnsanı Önemseyen, İnsanı herşeyin üstünde gören, İnsan Endeksli, İnsanı Merkeze Koyan, İnsana Değer Veren ve Yücelten SAMİMİ, GÜVEN VEREN ve İNANDIRICI bir siyaset anlayışı yürüteceğiz.

 

DEĞİŞİMİ, DÖNÜŞÜMÜ, YENİLİKÇİLİĞİ ve İDEOLOJİYİ esas alan örgüt yapımızı KURULUŞ FELSEFEMİZE göre yeniden yapılandıracağız.

 

GENÇLERİMİZİ artık GÖNÜLLÜ İŞÇİ Olmaktan çıkartarak, YENİ NESİL FİKİR ÜRETİCİLERİ olarak önemsiyoruz. Gereken Değeri ve Şansı onlara tanımak, onları Dinlemek, Fikrine Saygı duymak, Ön plana çıkartan, Pankart Asan, Hizmet eden değil, GELECEĞİN YÖNETİCİLERİ olarak görüyoruz.

 

Beyin Fırtınası yaparak, Fikirleri Fikirlerle Buluşturup yeni FİKİRLERİN ortaya çıkmasını sağlayarak ORTAK AKLI Egemen Kılacağız.

 

Yeni Bir Siyasal Örgütlenme Modeliyle ve İDALİST kadrolarla UMUDU ve GÜVENİ HAKİM kılacağız

 

GÖREVLENDİRMEYİ ve YETKİLENDİRMEYİ TABANA yayacağız.

 

⦁ Üye SLOGAN atan, BROŞÜR dağıtan, KALABALIK yapan Değil, Beklentisinin karşılandığı, Fikirlerinin önemsendiği, Yönetime katıldığı, Çalışmanın karşılığını aldığı, Önemsendiği, Gereken Değerin verildiği, Hak ettiği Sevgi ve Saygıyla karşılandığı, Değer verilerek sahiplenildiği ve Teşkilat arasında Sevgiye ve güvene dayalı iletişimin kurulduğunu ilk günden itibaren değişimin ve farkındalığı görecektir.

 

Kişiye Göre Değil LİYAKATA ve POZİSYONONA göre görevlendirmeyi Yapacağız.

 

Teşkilat ile Örgüt arasında Sevgi'yi esas alan GÜVENE dayalı bir bağ kuracağız

 

TÜZÜĞE uyan Gereken TOPLANTILARI Zaman'ında yapan, Bilinçli, Nitelikli, İnançlı, Kararlı, Çalışkan, Eğitimli ve ÖZGÜR KİŞİLİKLİ örgüt yapısı oluşturacağız

 

Geçmişte hatalarımızdan ders çıkartarak kötü gidişe dur demek hiçbir bahane ardına saklanmadan, partimizi iktidara taşımak hiçbir bireysel menfaat ve çıkar uğruna kimsenin karşısında MUM gibi durmadan KENDİMİZ GİBİ duracağız.

 

Parti içi anlamsız muhalefete de bir son vermek parti içi bütünlüğünü sağlayarak birlik beraberlik içerisinde CHP’li olmanın gururunu hep beraber yaşamak hepimizin en büyük arzusudur tek SES, tek YÜREK olacağız. ÖRGÜTSEL GÜÇ BİRLİĞİ OLUŞTURACAĞIZ...

 

Göreve geldiğimizde tüm çalışma arkadaşlarımla tevazu ve alçak gönüllük de ayrılmayacağız

 

BURADA ÖRGÜTÜMÜZE BİR ÇAĞRI YAPIYORUZ

 

Gelecek güzel günlerin MÜJDESİ sizin GÖZLERİNİZDE, İRADENİZDE ve İLKELERİNİZDEDİR.

 

Gelin hep birlikte geçmişteki olumsuzluklardan kendinizi ARINDIRALIM, geleceği hep beraber şekillendirelim.

 

Gelin hep birlikte MAMAK'I daha GÜZEL YARINLAR taşıyalım.

 

Gelin KARANLIKTAN çıkmak için, UMUDU HEP BİRLİKTE ÖRGÜTLEYELİM, Beraber yol yürüyelim - Yoldaş olalım - Omuzdaşlık yapalım - Umudu hakim kılalım ve gelecek AYDINLIK yarınlar için, hep birlikte bir MUM ‘da BİZ yakalım.

 

Gelin Mamak'ı Yerelde ve Genelde İKTİDARA taşıyarak ANKARA ve TÜRKİYE için ÖRNEK bir ROL MODEL haline getirelim.

 

Bizler tabuları yıkmaya, birlikte güçlü Mamak’ı inşa etmeye geliyoruz.

 

Ben ve yol arkadaşlarımla birlikte sizlere söz veriyoruz, çalışacağız ve Mamak’ta başaracağız. CHP İKTİDARINI KURACAĞIZ.

 

GELECEK İÇİN -GENÇLER İÇİN - KADINLAR İÇİN - EMEĞİN ADRESİ - İBRAHİM BUĞDAYCI

 

İşte bu duygu ve düşüncelerimle, hedeflerimiz ışığında Cumhuriyet Halk Partisi Mamak İlçe Başkanlığına, ADAY olduğumu belirtiyor, siz değerli yol arkadaşlarımı Sevgi'yle, Saygı'yla selamlıyorum.”  


Bu Haber 526525 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir