http://chpiktidarhareketi.com/
http://www.matpikoleji.com
» MUHARREM İNCE, SEÇİLDİĞİNDE 100 GÜN İÇİNDE NELER YAPACAĞINI AÇIKLADI ve CEMEVLERİNİN İBADETHANE OLACAĞINI SÖYLEDİ

MUHARREM İNCE, SEÇİLDİĞİNDE 100 GÜN İÇİNDE NELER YAPACAĞINI AÇIKLADI ve CEMEVLERİNİN İBADETHANE OLACAĞINI SÖYLEDİ

Medeniyetler şehri Hatay, yıl 1699 Osman’lı Karlofça Anlaşması ile ilk kez toprak kaybediyor. Ta ki 1922’ye kadar. 233 yıl süren bu kayıp Hatay ve Kıbrıs’ın topraklara katılmasıyla yeniden kazanca dönüşmüştür. Atatürk rahatsızlığına rağmen Hatay için kalkıp Adana ve Mersin’e geldi. Bu seyahat Atatürk’ün erken ölümüne sebep oldu. Atatürk bu seyahati bunu bilerek yaptı. O bakımdan Atatürk Hatay şehididir.
Paylas
MUHARREM İNCE, SEÇİLDİĞİNDE 100 GÜN İÇİNDE NELER YAPACAĞINI AÇIKLADI ve CEMEVLERİNİN İBADETHANE OLACAĞINI SÖYLEDİ
https://www.enameha.net/
Siyaset - 19 Haziran 2018, Salı 14:54:06
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Hatay'da halka seslendi

 

Demirel, Özal, Türkeş devlet adamıydı. 2002 ‘den sonra bu değişti.

 

Dünyada Türkiye’de herkesle kavga eden bir adam var bir de Türkiye için taze kan var. Bir siyasetçi derki, meydan dolu ise durum iyidir, balkonlar dolu iyi ise durum çok iyidir, çatılar dolu ise kazandın demektir.


Allah’ın izni Milletin milletin isteği ile kazanırsam 81 milyon kazanmış demektir. İnce kazanırsa Türkiye kazanmış olacak. Kazara Erdoğan kazanırsa Türkiye kaybeder.

 

Seçilirsem yeminden 1 hafta sonra başlayıp 100 gün içinde yapacaklarımı ilk kez Hatay’da açıklıyorum,

 

OHAL’i kaldırcağım Merkez Bankası özerk olacak.

Bakanlar kurulunu toplumun tüm kesimini kapsayacak şekilde oluşturacağım

PKK ve İŞİD gibi örgütlerle amansız bir mücadele başlatacağız

Pasoligi hemen kaldıracağım

Türkiye’nin Şam Büyük Elçisini hemen atayacağım

Suriye’nin toprak bütünlüğü esas olacak. Suriye’de BM gözetiminde bir seçimi Türkiye olarak destekleyeceğiz

Bağımsız, tarafsız özgür bir yargı için Cumhurbaşkanı geldiğinde ayağa kalkmayan yargıçlar arıyorum


KHK ile işten atılan ve hakkında dava olanlar dava sonunda davası olmayanlar hemen işlerine iade edilecek

 

100 gün içinde Cemevlerinin statüsünü ibadethane olarak değiştireceğiz.

 

100 gün içinde kamuda yükselmenin kurallarını koyacağız.

 

100 gün içinde öğretmene polise din görevlisine 3600 ek göstergeyi vereceğiz.

 

Kamu bankalarını yeniden düzenleyeceğiz.

 

AB ile müzakereleri hızlandıracağız ve hemen bir Avrupa turu yapacağım. Avrupa’nın bütün başkentlerini gezip yeni Türkiye’yi özgür Türkiye’yi anlatacağım.

 

2002’deki gibi iddialı heyecanlı bir Erdoğan yok. Yorgun, herkese tepeden bakan, kibirli, yola çıktığı arkadaşlarını geride bırakan bir Erdoğan var.

 

Ben kuantum diyorum, uzay teknolojisi diyorum o ‘kek’ diyor. Yani artık Erdoğan vizyonu, heyecanı olmayan bir Erdoğan var.

 

Alanlarda bir yalan söylüyorlar ‘İnce seçilirse yardımları kesecek’ yardımların hiçbirini kesmeyeceğim size namus sözü, şeref sözü. Yardımları her yıl enflasyon oranında arttıracağım.

 

Cumhurbaşkanı seçildiğimde kimseyi ayırmayacağım, kimseyi kayırmayacağım, milletin parasını savurmayacağım.  Hakkını bilen, halkını bilen, haddini bilen bir cumhurbaşkanı olacağım.
Haddini bilen bir cumhurbaşkanı olacağım ama haddini bilmeye de haddini bildiren bir cumhurbaşkanı olacağım.

 

"BERABER YOLA ÇIKTIĞI KİMSE KALMADI"

 

2002'den sonra bir şeyler değişmeye başladı. Önce seçilir seçilmez ben milletvekili lojmanlarında oturmam. Keçiören'de milletle birlikte oturacağım. İnsanlar ne güzel dedi. Sonra Keçiören onu kesmedi, Çankaya ona yetmedi. 1157 odalı saray yaptırdı. Yetmedi 5 tane de İstanbul'da yaptırdı. 300 odalı yazlık saray yaptırdı. O artık 2002'deki Erdoğan değil. Önce saraya çıktı sonra dava arkadaşlarını sattı. Beraber yola çıktığı kimse kalmadı. İkinci kısmında onları sattı.

 

Yerliyim milliyim dedi Türkiye ilk kez toprak kaybetti. Rahmetli Süleyman Şah sağlığında bile o kadar seyahat etmedi

 

"ARKADAŞLAR APARTMAN ÇÖKMESİN"

 

Deneyimli bir siyasetçi diyor ki. Meydan doluysa sevinebilirsin. Balkonlar doluysa iş iyi demektir. Çatılar doluysa kazandın demektir. Arkadaşlar o apartman çökmesin aman dikkat edin.

 

Erdoğan kazanırsa dünyadaki yalnızlığımız devam edecek. Dolar ve faiz yükselecek. İnce kazanırsa umutlarımız tazelenecek.İLK KEZ Hatay 'DA AÇIKLIYORUM

 

Allahın izni, milletin isteğiyle cumhurbaşkanı olduğumda ilk bir hafta başlayıp yüz gün ne yapacağımı ilk kez Hatay 'da açıklıyorum.

OHAL'i kaldıracağım. Merkez Bankası özerk bir yapıya kavuşacak. 

MB başkanını parti genel merkezine çağırmayacağım.

Bakanlar Kurulu toplumun tüm kesimlerini kapsayacak şekilde yapacağım.

Terörle mücadele: PKK, FETÖ, IŞİD gibi terör örgütleriyle amansız mücadele edilecek. Erdoğan 2002'de iktidara geldiğinde Türkiye dünya kupasında üçüncüydü. Biz şimdi katılamıyoruz bile. Niye? Spor siyasallaştı. Kulüp seçimlerine, federasyona müdahale ediyor. Passolig'i hemen kaldıracağım. "TÜRKİYE CUMHURİYETİ, ERDOĞAN'DAN DAHA BÜYÜKTÜR"Türkiye'nin Şam Büyükelçisi'ni hemen atayacağım. 2002'ye kadar Türkiye Cumhuriyeti 13 anlaşma imzalanmış. Erdoğan döneminde 49 anlaşma imzalamış. Dostum Esad, boğazda tur, Fenerbahçe Halep'te maç yapacak. Ne oldu? Kişisel kapris. Türkiye Cumhuriyeti Erdoğan'dan daha büyüktür. Kusura bakmasın.

 

"O ZAMAN HUKUK FAKÜLTELERİNİ DE KAPAT"

 

Sizlere namus, şeref sözü; hiçbirinizin telefonu dinlenmeyecek. KHK ile işten atılan kardeşlerim hakkınızda dava açılmışsa sonunu bekleyeceğiz. Ama KHK ile işten atılmışsan ve dava açılmamışsa hemen işe döneceksin. Kapatılan askeri lise ve kurumları hemen açacağım. Askeriyede FETÖ'cü var diye askeri liseleri kapatıyorsun. Hakimlerin üçte biri FETÖ'cü. O zaman hukuk fakültelerini de kapat.

 

"ÜNİVERSİTELERİ BİRLEŞTİRECEĞİM"

 

100 gün içinde Erdoğan'ın böldüğü bütün üniversiteleri birleştireceğim. 100 gün içinde hiçbir okula zorunlu bağış alınmayacak. En değerli varlığımız evlatlarımızı öğretmenlere teslim ediyoruz. Her öğretmene 24 Kasım'da ikramiye vereceğiz. Mülakatı kaldıracağız.Erdoğan artık adalet, kalkınma demiyor. Kıraathane diyor. Arkadaşım aradı dedi ki, Yalova Seyahat bile kek,çay veriyor.

 

"KOYUN BİR BİNALİ YILDIRIM KASEDİ"

 

Bu kampanyanın en neşeli adamı Binali Yıldırım. Bayılıyorum. Canım sıkıldığı zaman koyun bir Binali Yıldırım kasedi diyorum ve eğleniyorum. Kendi kendini yok eden bir adam. Tarihimizde ikinci adamlar çok önemlidir. Bilge Kağan'ın veziri Tonyukuk, Alpaslan'ın veziri Nizam-ül Mülk. Bizim tarihimizde Atatürk var. Hemen yanında İsmet İnönü var. Şimdi birinci adamın diploması yok. 

 

ERDOĞAN'A ŞİİR YANITI

 

Gelecektir diye bekliyorum. Gözlerim yollarda kaldı çakma usta. Cesaretin mi yok, bilgin mi yok? Ben sana demedim mi her kuşun eti yenmez diye. Benim otuz sene önce yazdığım erotik şiir kitabını almış bak burada erotik sözler var diyor. Var. Sana mı soracağım? Sen Necip Fazıl'ı hiç okumadın mı cahil adam. Sen şiirden ne anlarsın cahil adam. Ben senin gibi değilim ki. Ben yazdım var mı itirazın. Ben o kitabı getirdim köyün meydanına hediye ettim. Alın bu kasaya yardımda bulunun. Kendi okuduğum okula o parayla fen bilgisi laboratuarı yaptım. Benim bütün hayatımı didik didik ettiler. Bir şey yok ki ne bulacaklar. Öğretmenlik yaptım. Milletin çocukları doktor mühendis oldu ben de onlarla gurur duydum.


Bu Haber 692485 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

1 Yorum Yapildi
Yorum
Mesut Mesut - 20 Haziran 2018, Çarşamba 20:59:17
Muharrem ince Erdoğan`ın 2002 senesinde ki konuşmaları exberlemiş.
Begendim 0 Oy
Begendim
Begenmedim 0 Oy
Begenmedim
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
“SİZCE; ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?”
MANSUR YAVAŞ
5840
MEHMET ÖZHASEKİ
6287

Toplam Oy:12127

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir