http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» NE DEMİŞTİK? “Bolu Belediye Başkanı CHP liderine ‘İtibar suikastı’ yapıyor”.. Her şey ortaya çıktı. CHP İl Başkanı ile de ters düşen Özcan’dan, Kılıçdaroğlu’na : “Suriyelileri 2 yıl içinde vatanlarına göndereceğim diyorsun, programın yok, nasıl göndereceksin?”

NE DEMİŞTİK? “Bolu Belediye Başkanı CHP liderine ‘İtibar suikastı’ yapıyor”.. Her şey ortaya çıktı. CHP İl Başkanı ile de ters düşen Özcan’dan, Kılıçdaroğlu’na : “Suriyelileri 2 yıl içinde vatanlarına göndereceğim diyorsun, programın yok, nasıl göndereceksin?”

Bolu’nun Belediye başkanı CHP’li. Bolu’da yaşayan Suriyeli sığınmacılara 10 katı su faturası çıkartacağını be Bolu’yu terk etmeye mecbur bırakacağını açıklamıştı.. İnsan haklarına aykırı bu teklif CHP lideri ve kurmayları tarafından karşı eleştiri gördüğü gibi, Bolu CHP il Başkanı da kendisine çok anlamlı tepki göstermişti.. Biz de; Bolu belediye Başkanının kurnazlıkla CHP’ye ve liderine itibar suikastı yaptığını, Bolu beyine özendiğini aynı anda yazmıştık.. Çok hakaret ve saldırlar aldık.. Amma her şey ortaya çıktı.. Tespitlerim; Belediye başkanın itirafları ile resmileşti.. İşte gelişmeler..
Paylas
NE DEMİŞTİK? “Bolu Belediye Başkanı CHP liderine ‘İtibar suikastı’ yapıyor”.. Her şey ortaya çıktı. CHP İl Başkanı ile de ters düşen Özcan’dan, Kılıçdaroğlu’na : “Suriyelileri 2 yıl içinde vatanlarına göndereceğim diyorsun, programın yok, nasıl göndereceksin?”
http://erikelhukuk.com/
Siyaset - 04 Ağustos 2021, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Biliyorsunuz Bolu ilimizin Belediye başkanı CHP’li Tanju Özcan.. Daha öncede CHP milletvekilliği yapmıştı..

 

Muharrem İnce nankörlük kervanını başlatınca, bir ara bu Tanju Özcan’da; İnce’ye selam çaktı ama sonra kurnazca manevralar yapıp, koltuğunda oturmayı korudu..

 

Niçin koltuğunda kalma kurnazlığını seçtiği de açık ve net bir şekilde belli oldu..

 

CHP’nin kurumsal kimliği altında; CHP liderini ve CHP’yi söyleme ve eylemleri ile itibarsızlaştırarak, kamuoyunda zayıflatmak..

 

Kılıçdaroğlu; Suriyeli sığınmacılar konusunda, CHP’nin program hazırladığını ve iktidara geldiklerinde de 2 yıl içinde bu sığınmacıları ülkelerine güvenli bir şekilde göndereceklerini defalarca kamuoyuna deklere etmişti..

 

CHP’nin İnsan Hakları ile ilkeleri de belli.. Hele, hele kim olursa olsun, bir insana ve canlı varlığı; yaşamında temel ihtiyaçlardan yoksun bırakmak gibi bir işkenceye, zulmede kapısı tamamen kapalı olan bir Siyasi parti..

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, birden bire çıkıp;

 

Bolu’da yaşayan sığınmacıların gitmesini istiyoruz, onlara normal su faturasının 10 katı fatura çıkartacağım” demez mi?

 

Tabi bu söylemlere anında CHP lideri de, kurmayları da karşı tepki gösterdikleri gibi, Bolu CHP il başkanı da tepki göstererek;

 

“Merak ediyorum, bizim benimsemediğimiz bu kararı, Tanju başkan hangi ruh halinde iken aldı?”..

 

Değerli okuyucular..

 

Maalesef bu karar; tam bir Bolu beyi kararından başka bir şey değildir..

 

Ayrıca Tanju Özcan; sen kimsin, senin bu konuda yetkin var mı? Asla yok..

 

Bu konuda karar verecek merciler bellidir.. Hem devlet olarak, hem de siyasi olarak..

 

Tabi sosyal medya sayfalarında ki beyni boş, insan haklarından bihaber olan, robotlar; Tanju Özcan’a acayip gaz verdiler;

 

“Yürü be başkan arkandayız, CHP seni görevden alır ise CHP’ye oy vermeyiz” falan..

 

Emeli kumpas olan Tanju Özcan; bu robotların gazı ile birden bire kendini Köroğlu zannetti..

 

Ben anında hiç kıvırmadan, Tanju Özcan’ın emellerini hissettim ve “Bolu beyine özenen bu zat, CHP şemsiyesi altında CHP ve lideri Kılıçdaroğlu’na itibar suikastı yapıyor” diye yazarak, Kılıçdaroğlu’na da çağrı da bulunup, bu zat’ı disipline sevk etmesi çağrısında bulundum..

 

Vay… “Sen, Köroğlu Tanju’yu; Bolu beyine nasıl benzetirsin?” diye, gaz veren sosyal medyada ki robotlar; beni AK trol ilan etikleri gibi, binlerce ağır hakaretler savurdular..

 

Maalesef ki; bu hakaretleri de CHP ve İYİ Parti saylarında yapmaları üzüntü verici idi..

 

Tanju Özcan’ın; insan hakları ile örtüşmeyen bu zulüm teklifini; ne CHP Genel Merkezi, ne de İYİ parti Genel Merkezi asla tasvip etmediğini açıklaması üzerine, CHP’li ve İYİ Partili görünen robotlar, Genel merkezlerin kararını çiğneyerek, Tanju Özcan’a gaz verdiler..

 

Ben bu güne kadar yazdığım hiçbir yazıdan ve yorumlarımdan asla geri dönmedim..

 

Ve bu zulüm suikastını takibe aldım..

 

CHP’Lİ BOLU BELEDİYE BAŞKANINDAN; CHP’YE VE KILIÇDAROĞLU’NA AĞIR İTHAMLAR..

 

Değerli okuyucular..

 

Dün Bolu Belediyesi Meclisi toplandı.. Birkaç öneriden sonra  Belediye Başkanı Tanju Özcan, Suriyelilerle ilgili su faturası ve bazı konularda konuşmaya başladı..

 

Son derece şımarık, cahilce ve çocukça konuşmalar..

 

Vallahi izleyince Bolu CHP İl başkanına hak verdim.. Ruh hali hiç te iyi değil..

 

Belediye meclis üyelerine hitap ederken ukala ve saygısızca, şımarıkça hitaplarda bulundu..

 

İrtibatta bulunduğum bazı meclis üyeleri bana Tanju Özcan’ın konuşma videolarını gönderdiler..

 

Kısa özetleri yazıyorum.. Tanju Özcan, Suriyelilere 10 katı su faturası göndermesi konusunda şunları söyledi ve aynı zamanda CHP ve lideri Kılıçdaroğlu’na da itibar suikastı yaptığı iddiamızı da resmen itiraf etti..

 

Bir haftadır Türkiye beni konuşuyor.. Bolu il başkanımızda bana tepki göstermiş ve bu kararı hangi ruh hali ile aldığımı ifade etmiş.. Ben parti adına karar vermem, halk adına karar veririm.. Halk ve sokakta ki vatandaşlar beni destekliyor..

 

Ben, halkın duygularını dile getirdim.. Geçci sığınmacılar ile T.C. vatandaşı olan insanlarımız aynı eşit haklara sahip olamaz.

 

Açık söyleyeyim; iktidar partisinin de, CHP’nin de, İYİ Parti’nin de Sığınmacılar konusunda bir programları yok.. Ben bu yüzden halkın düşüncelerini örnek teşkil etsin diye dile getirdim..

 

Mesela Sayın Genel Başkanım da diyor ki; ‘iktidara geldikten sonra 2 yıl içinde Suriyelileri ülkelerin göndereceğim’.. Nasıl göndereceksin merak ediyorum? Programın yok “..

 

ŞOVLARA BAKIN, ŞOVLARA..

 

Evet.. CHP’li Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP’ye ve liderine karşı rest çekip, hatta küçümseyici ifadeler kullanarak, asıl emelini böylece itiraf etmiş oldu..

 

Tabi Tanju Özcan’ın bu konuşmaları karşısında AKP’li ve MHP’li belediye meclisleri, bağırarak tepkiler gösterdi..

 

Ve Tanju Özcan daha önce hazırlayıp, kurguladığı şovunu işleve koyarak;

 

“Ne diyorsunuz yani, ille de Sayın Cumhurbaşkanı gibi mi yapayım, size çay mı atayım?”

 

Dedikten sonra eğilip, kürsünün altında sakladığı poşet çayları alarak, meclis üyelerine doğru fırlatmaya başladı..

 

Ve konuşması son derece cahilce ve çocukça idi..

 

Diyor ki; “Yasa var, Türkiye cumhuriyeti vatandaşları ile geçi sığınmacılar aynı haklara sahip değiller.. Benim vatandaşımın kullandığı su fiyatı ile sığınmacılara niye aynı fiyattan su vereyim?

 

Hukukçuyum, mülteci ile geçici sığınmacıları herkes karıştırıyor. ABD’de, Almanya’da kendi vatandaşlarına uyguladığı hizmetlerin aynısını yabancılara uygulamıyor.. Ben teklifim de kararlıyım.. Son sözüm ise; geldikleri gibi geri gidecekler”..

 

Tabi ben konuşmalarının özetini yazdım.. Hiçbir iftiramız yok.. Merak edenler Tanju Özcan’ın twitter hesabına girip, 2 ayrı videoyu izlerler ve ne kadar şımarıkça, cahilce tavırlar sergileyip, CHP ve Kılıçdaroğlu’na karşı neler söylediklerini duyarlar..

Hatta kendisin bu insanlık dışı teklifine karşı çıkan solculara da; “Tatlı su solcuları” mesajını da verdi..

 

Tanju bey.. “Hukukçuyum” diyorsun ama her şeyi birbirine karıştırıyorsun, 3-5 sosyal medya robotlarının sana verdikleri gazla kendini bir havalarda hissediyorsun..

 

“ABD vatandaş, yabancılar” diyorsun.. Ülkemizde ki Suriyeliler; adı üzerinde “sığınmacı”.. Yani; kaçıp, senin Türkiye’ne sığınmış, “bana ve çocuklarıma sahip çık, aş, ekmek, su ver” imdadında bulunmuş..

 

Kimse sığınmacıların ülkelerine gitmemesini istemiyor, Bunu da kafana sok..

 

Sıkılmadan birde; “Sosyal demokrat Türk milliyetçisiyim, Atatürkçüyüm” diyorsun..

 

Bak Tanju bey.. Ben de Türk milliyetçiyim ve Başbuğların Başbuğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de izinde olan bir Bozkurt’um.. Bu uğurda da çok ağır çileler çektim, işkenceler gördüm ama bana kurşun sıkan dahi bana sığınır ise; su ve ekmek veririm, O’na Allah için gereken ilgiyi gösteririm..

 

Bırakın insanı.. Her hangi bir canlıya su vermeyen, yaşamını zorlaştıran Türk milliyetçisi ve Atatürkçü mü olur?

 

Senin milliyetçiliğin ve Atatürkçülüğün hikaye olduğu gibi, sende ne iman, ne de vicdan var..

 

Hiç kimseden utanmıyor, sıkılmıyorsan.. Allah’tan ve dinin den utan bre Tanju zat’ı..

 

Senin şovlarının emeli belli olmuştur..

 

Ve Sayın Kılıçdaroğlu.. Bu zat hakkında hala gereğini yapmıyor iseniz, siz bilirsiniz.. Yarınlarda size karşı yapılacak itibarsızlaştırmaya da hazır olun..

 

Değerli okuyucular..

 

Bura da diğer bir çok ilginç ve gizemli olan bir konu ise; Belediyenin CHP’li ve İYİ Partili meclis üyelerinin başkana destek tavırları..

 

CHP ve İYİ Parti Genel Merkez yöneticileri ile İl teşkilatları bu insanlık dışı teklife tepki gösterirken, bu meclis üyeleri Tanju Özcan’ı alkışlıyorlar ve destek veriyorlar..

 

Merak ettim, bir CHP’li, bir de İYİ Partili meclis üyesine sorup, dedim ki;

 

“Genel merkezleriniz bu insanlık dışı teklife tepkiler gösterirken, siz niye destek veriyorsunuz?”

 

Yine çok ilginç ve gizemli bir atlatma cevap,

 

“Genel merkezlerimizden bu ko uda bizlere karşı tavır sergileyeceğimize dair, henüz bir talimat gelmedi.. Bu yüzden Cumhur ittifakına karşı başkanı desteklemek zorundayız”..

 

Yahu meclis üyesi arkadaşlar.. Bırakın Genel merkez yöneticilerinizi.. Sizin il teşkilatı yöneticilerinin bu konuda karşı tavırdalar..

 

Neden, il teşkilatlarınızı dinlemiyorsunuz?

 

Bu işte ayrı başka bir katakulli iş var ya bakalım, onu da yakında çözeceğim..

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı '<a title=CHP E, İYİPARTİYEVE KILIÇDAROĞLU'NA AĞIR İTHAMLARDA BULUNDU TANJU ÖZCAN CHP VE LİDERİNE İTİBAR SUİKASTINI İTİRAF ETTİ' görseli olabilir" />


Bu Haber 46884 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir