http://www.haber2000.com
» SEDAT PEKER’DEN, HÜRRİYET GAZETESİ YAZARI ERTUĞRUL ÖZKÖK’E ŞAMAR GİBİ CEVAPLAR.. “SEN DEĞİL MİYDİN ÖZKÖK?”

SEDAT PEKER’DEN, HÜRRİYET GAZETESİ YAZARI ERTUĞRUL ÖZKÖK’E ŞAMAR GİBİ CEVAPLAR.. “SEN DEĞİL MİYDİN ÖZKÖK?”

Milliyetçi - Muhafazakar kesimin sevdiği ve Ülkücülerin “Reis” diye tanımladığı Sedat Peker; Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök’ün geçtiğimiz günlerde köşesinde ki yazısında isim vermeden, “Yeni FETÖ kim olacak, bu paralar nereden geliyor?” şeklinde ki ifadelerde kendisinin ima edildiğini vurgulayarak, Özkök’e şamar gibi cevaplar verdi.
Paylas
SEDAT PEKER’DEN, HÜRRİYET GAZETESİ YAZARI ERTUĞRUL ÖZKÖK’E ŞAMAR GİBİ CEVAPLAR.. “SEN DEĞİL MİYDİN ÖZKÖK?”
Güncel - 29 Temmuz 2018, Pazar 12:42:25
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

www.haber2000.com

 

“FETTULLAH GÜLENİN SÖZLERİNİ MANŞETTEN VERİP ERBAKAN HOCA'YA "BU İŞİ BECEREMİYORSUNUZ BIRAKIP GİDİN" DİYEN SEN DEĞİL MİYDİN?

 

GENÇ SUBAYLARIN RAHATSIZ OLDUĞUNU DA DEVAMLI İŞLEYEN YANILMIYORSAM YİNE SİZİN BAŞINDA OLDUĞUNUZ GAZETEYDİ. (VE BUNLAR GİBİ SUÇ UNSURU TAŞIYAN BİRÇOK KÖTÜ YAZI)

 

SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE ŞU DÜŞÜNCELERİMİ SAMİMİYETLE BELİRTMEK İSTERİM.

 

EĞER Kİ BİR GÜN ÜLKEME DEVLETİME SAÇ TELİ KADAR ZARAR VERECİĞİME İNANDIĞIM AN 2 REKAT ŞÜKÜR NAMAZIMI KILIP SONRASINDA İSE YAKIŞANI YAPACAK KADAR CESARET SAHİBİ BİR İNSANIM”

 

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök yazısında şunları aktarmıştı;

 

“Bahis açıldı: Yeni FETÖ kim olacak” başlıklı yazısında, “Yeni FETÖ kim olacak… Tarikat fotoğraflarını, etrafında neredeyse ordu besleyen “âlem kabadayılarını” izleyin… Aklınıza “Yahu bu adamlar bu parayı nereden buluyor” sorusu geliyorsa… Bilin ki “Yeni FETÖ kim olacak” sorusunun cevabı orada…”

 

Bu yazıda kendisinin isim vermeden ima edildiğini vurgulayan Sedat Peker ise Ertuğrul Özkök’e şamar gibi cevaplar vererek; “Çok merak ediyorsan, telefon rehberine ve etrafında ki kişilere bak” göndermesinde bulundu.

 

Sedat Peker’in, Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök’e verdiği cevabı yazısının tam metni şöyle;

 

“24 TEMMUZ SALI GÜNÜNE AİT GAZETELERİ OKURKEN HÜRRİYET GAZETESİNDEKİ ERTUĞRUL ÖZKÖKÜN KÖŞE YAZISINI İNCELEME İMKANINA SAHİP OLDUM. ŞAHSIMIN HEDEF ALINDIĞINI HİSSETTİĞİM BAZI CÜMLELER ŞU ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞTİ. ERTUĞRUL ÖZKÖK YAZISINDA “FETÖNÜN YERİNİ KİM ALACAK DİYE BİR YAZI KALEME ALMIŞ; YAZININ İÇERİSİNDE DE BİR ORDU KADAR İNSAN BESLEYEN KABADAYILAR VAR” DEMİŞTİ.

 

GENELDE İSMİMİN GEÇMEDİĞİ YAZILARI ÜZERİME ALINMAMAK GİBİ DOĞRU OLDUĞUNA İNANDIĞIM BİR TARZIM VAR ANCAK HER NEDENSE İÇİMDEKİ HİSSİYAT BU YAZININ DİREKT OLARAK MUHATABBI SENSİN DEMEKTEYDİ.(BU SEBEPLE ŞU AN OKUYACAĞINIZ YAZIYI KALEME ALMA GEREĞİ HİSSETTİM.)

 

ÖNCELİKLE GENÇLİĞİMİN İLK YILLARINDA DOĞRU OLDUĞUNA İNANDIĞIM KUTSAL DEĞERLERİN SALDIRIYA UĞRADIĞINA İNANDIĞIMDA ŞİDDETE MATUF EYLEMLER YAPTIĞIM DOĞRUDUR ANCAK ÇOK AMA ÇOK UZUN YILLARDAN BERİ ŞİDDETİ REDDEDEN BİR HAYAT TARZINI BENİMSEDİM. (FAKAT BU SÖZLERİM OKÇULAR TEPESİNDEKİ YERİMİ TERKETTİĞİM ANLAMINA DA ASLA GELMESİN ŞARTLAR OLUŞURSA, MEŞRU MÜDAFA HAKKIM DOĞARSA KENDİMİ SEVDİKLERİMİ VE İNANDIĞIM KUTSAL DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN YİNE AYNI ŞEYLERİ ÇEKİNMEDEN YAPARIM.)

 

YUKARIDAKİ AÇIKLAMALARIMDAN DA ANLAYACAĞINIZ ÜZERE ŞU AN BİR KABADAYI TARZINA SAHİP DEĞİLİM. AYRICA ORDU DİYE BAHSETTİĞİNİZ İNSANLARIN HEPSİ KENDİ İŞİNDE GÜCÜNDE OLAN BİRÇOĞU ASGARİ ÜCRET İLE ÇEŞİTLİ İŞ KOLLARINDA ÇALIŞAN VATAN EVLATLARIDIR. YAPTIĞIM TÜM İL ZİYARETLERİNDE TOPLANAN 10 BİNLERCE KİŞİYİ VE SOSYAL MEDYADAKİ TAKİPÇİLERİMİ GÖZ ÖNÜNE ALDIĞIMIZDA ZATEN SAYI MİLYONLARA ULAŞMAKTADIR. (TAKDİR EDERSİNİZ Kİ BU KADAR İNSANI DÜNYADA HİÇ BİR GÜÇ FİNANSA EDEMEZ.)

 

YAZINIZDA, “FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YERİNE ACABA KİM GEÇEÇEK?” DEMİŞSİNİZ. BU KİŞİ HER KİM OLURSA OLSUN (YÜCE ALLAHIN İZNİYLE HİÇ KİMSE OLAMAYACAK) BENİM OLMAYACAĞIM KESİN OLARAK GARANTİDİR. ÇÜNKÜ AKRABALARIMIN VE ARKADAŞLARIMIN İÇERİSİNDE HİÇ BİR DEVLET GÖREVLİSİ YOKTUR. (DOLAYISIYLA KADROLAŞIP DEVLETİ ELE GEÇİREBİLMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR.)

 

AYRICA YİNE BÜTÜN HERKES BİLİR Kİ BEN KAZANDIĞIM TÜM PARALARI İNANDIĞIM DEĞERLERE HİZMET EDEBİLMEK İÇİN AYNI GÜN DAĞITIRIM. ( BENDE ASLA ERTESİ GÜNE KALMIŞ YANİ BAYATLAMIŞ PARA BULUNMAZ.) BU GERÇEKLİKLERDEN ANLAŞILACAĞI ÜZERE 81 MİLYON VATANDAŞIMIZIN İÇERİSİNDE FETÖ GİBİ HAİN BİR YAPININ YERİNE GEÇMEYİ DÜŞÜNMEYİ İSTEYEBİLECEK EN SON KİŞİ ŞAHSIMDIR.

 

ASLINDA BENCE SİZİN GİBİ KİŞİLİKLERİN ÜLKEMİZİ YÖNETENLER TARAFINDAN HIZLI BİR ŞEKİLDE İNCELEMEYE ALINMASI GEREKİR. 28 ŞUBAT DARBESİNİN TÜM ASKERİ UNSURLARI MÜEBBET HAPİS CEZASI ALDILAR. OYSA Kİ (BU DARBENİN SİVİL AYAĞINI OLUŞTURAN O GÜNKÜ KİŞİLERİ EN ÇOK DESTEKLEYEN SİZİN GENEL YAYIN YÖNETMENLİĞİNİ YAPTIĞINIZ HÜRRİYET GAZETESİ İDİ.)

 

FETTULLAH GÜLENİN SÖZLERİNİ MANŞETTEN VERİP ERBAKAN HOCA'YA "BU İŞİ BECEREMİYORSUNUZ BIRAKIP GİDİN" DİYEN SEN DEĞİL MİYDİN?

 

GENÇ SUBAYLARIN RAHATSIZ OLDUĞUNU DA DEVAMLI İŞLEYEN YANILMIYORSAM YİNE SİZİN BAŞINDA OLDUĞUNUZ GAZETEYDİ. (VE BUNLAR GİBİ SUÇ UNSURU TAŞIYAN BİRÇOK KÖTÜ YAZI)

 

HEM RAHAT OLUN BENİM SİZİN GİBİ TÜM ŞARTLARDA AYAKTA KALABİLME GİBİ BİR YETENEĞİM YOK. ÖYLE BİR YETENEĞİM OLSAYDI ÖMRÜMÜN ÇOĞUNU YANİ 16.5 SENESİNİ CEZA EVLERİNDE GEÇİRMEZDİM.

 

GEÇMİŞ SEÇİMLERLE İLGİLİ YAPILAN ANKETLERDE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN KAYBEDECEĞİ DEVAMLI KONUŞULUYORKEN KÜÇÜK ADAM DİYE BİR YAZI YAZMIŞTINIZ.

 

ŞU AN CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN CEZAEVİ’NDE OLAN İNSANLARIN SÖYLEDİKLERİNDEN YÜZ KAT DAHA AĞIR HAKARETLER İÇERİYORDU ANCAK SEÇİMLERİ SAYIN CUMHURBAŞKANI KAZANMAYI BAŞARINCA HER ZAMANKİ YETENEĞİNİ KONUŞTURUP BEN ÖYLE DEMEK İSTEMEMİŞTİM DİYEREK KONUNUN DIŞINDA KALMAYI BAŞARABİLDİN.

 

ASLINDA BU GERİ VİTES İÇEREN SÖZLERİNE NE SAYIN CUMHURBAŞKANI NE DE HALKIN HİÇ BİR KESİMİ İNANMADI.

 

FAKAT ULUSLARARASI KAMUOYUNDA TANINDIĞIN İÇİN "MUHALİF GAZETECİLER CEZA EVLERİNE ATILIYOR" ŞEKLİNDE BİR KAMPANYA OLUŞMASIN DİYE AYRICA DA ALMAN DOSTLARININ KATKISIYLA BAŞINA BİR İŞ GELMEDEN YİNE PAÇANI KURTARMAYI BECERDİN. (ANCAK OKUNMA ORANLARINA BAKTIĞIMIZDA GÖREBİLDİĞİMİZ YÜCE MİLLETİMİZİN VİCDANINDA MAHKUM OLMAKTAN KURTULMAYI BECEREMEMİŞ OLMANDIR.)

 

SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE ŞU DÜŞÜNCELERİMİ SAMİMİYETLE BELİRTMEK İSTERİM.

 

EĞER Kİ BİR GÜN ÜLKEME DEVLETİME SAÇ TELİ KADAR ZARAR VERECİĞİME İNANDIĞIM AN 2 REKAT ŞÜKÜR NAMAZIMI KILIP SONRASINDA İSE YAKIŞANI YAPACAK KADAR CESARET SAHİBİ BİR İNSANIM.

 

YÜCE ALLAH KORUSUN BİR GÜN BÖYLE BİR DURUMLA KARŞI KARŞIYA KALIRSAM BİR SANİYE BİLE TEREDDÜT ETMEMEK İÇİN BU ŞEKİLDE GEÇMİŞTE HAYATINA SON VERMİŞ OLAN HEMEN HEMEN HERKESİN HATTA FARKLI DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP OLAN İNSANLARIN BİYOGRAFİLERİNİ ESERLERİNİ DAHİ OKUDUM.

 

YÜCE ALLAH VERMESİN ANCAK ÖYLE BİR ŞEY HİSSEDERSEM YAKIŞANI YAPMAYA ÇOK UZUN YILLARDIR HAZIRLIKLIYIM.

 

SAYIN ERTUĞRUL BEY SİZİN ORDU DİYE TARİF ETTİĞİNİZ KALABALIKLARI OLUŞTURAN O KİŞİLERİN HER BİRİ TÜRK İSLAM DAVASINA İNANMIŞ NEFERLERDİR. EĞER Kİ SİZ DEVLETİ ELE GEÇİRMEK ÜZERE PLANLANMIŞ GRUPLARI BULMAK İSTİYORSANIZ AMİPLER GİBİ BÖLÜNEREK ÇOĞALAN HER ŞARTTA AYAKTA KALMASINI BAŞARAN KUTSAL DEĞERLERİN TEHLİKEDE OLDUĞU ZAMANLARDA HİÇBİR İŞE YARAMAYAN ŞAHSİYETTEKİ KİŞİLERİ ARIYORSANIZ BENCE BİZİM OLUŞTURDUĞUMUZ KALABALIKLARA DEĞİL SİZİN TELEFON REHBERİNİZDEKİ VE ÇEVRENİZDEKİ KİŞİLERE BAKMALISINIZ”


Bu Haber 1543912 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...
Ankara’ya 5 yıldır tek bir kalıcı eser yapamayan, “Çapsız” Mansur Yavaş; dünyanın en büyük tema parkı olan ANKAPARK’ı, siyasi kin ve ağır kıskançlık psikolojisi ile açıkça harabeye çevirtti. Parkta yapılan 83 hırsızlıklara göz yumduğu gibi şimdi de yerel seçimler arifesinde; parkta ki dinozor ve diğer oyuncakları kaldırıp, atacağını ve bu alanı yeşil alan yapacağını duyuruyor, güya Ankaralıların da görüşlerini aldığı anketi aktarıyor.. İşine geldiği zaman da; yıllardan beri “bu park 14- 16 milyar liraya yapıldı, parayı oyuncaklara gömdüler” gibi ciyaklayıp, siyasi itibar suikastları yaptı, yaptırdı.. Parkı harabeye çevirmesinin tek gerekçesi ise; Ağır siyasi kin.. Melih Gökçek yaptırdı diye.. Şimdi, halkı ücretsiz, otobüslerle parka getiriyor. Niye; Parkın kırılan oyuncakları, harabe görüntüsünü görmeleri için.. Zeka özürlüler, Ankaralı sormayacak mı, “Bu parkı kim bu hale getirdi?” diye Sayın İçişleri Bakanı, Sayın Ankara Valisi.. Bu parkı Melih Gökçek Belediyeye süper görüntülerle teslim etti mi? Etti? Park kimin denetimde idi? Ankara Büyükşehir Belediyesinin.. Başkanlar kimdi? Mustafa Tuna ve Mansur Yavaş.. Peki, 5 yılda bu büyük devasa parkı kim bu hale getirdi? Kim harabe olmasına göz yumdu? Mansur Yavaş.. Şimdi bu parkı tamamen kaldırıyor.. Bu park 14 milyara yapılmış ise, sen kimsin ki devletin bu parasını keyfine, kinine göre çöpe atıyorsun? Evet, Sayın İçişleri Bakanı ve Ankara Valisi. Lütfen, derhal parka görevlileri gönderip, zarar- ziyan tespitleri yapılmasını ve parkın şuan ki halinin tespitini ve gerekli soruşturma işlemlerinin yapılmasını Ankaralılar adına sizlerden rica ediyorum...
SAYIN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA ve ANKARA VALİSİNE “MANSUR YAVAŞ” ÇAĞRIMDIR.. “KAMUYA AĞIR ZARAR VERDİ, YAPILAN MEGA HİZMETİ; SİYASİ KİN İLE HARBEYE ÇEVİRDİ, ŞİMDİ DE ORTADAN KALDIRIYOR”

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir