http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» T.C’nin CUMHURBAŞKANI DEVLETİN HELİKOPTERLERİ İLE ÖLÜM ATEŞİNE TUTULUYOR.TBMM BOMBALANIYOR, GÜVENLİK BİNALARI KURŞUNLA DÖVÜLÜYOR, TSK'nın BAŞKANI ve KOMUTANLAR REHİN ALINIYOR.. SİZİN 'DÖTÜNÜZDEN' HABERİNİZ YOK.. ARTIK; İTİRAF ve İSTİFA ZAMANI BEYLER

T.C’nin CUMHURBAŞKANI DEVLETİN HELİKOPTERLERİ İLE ÖLÜM ATEŞİNE TUTULUYOR.TBMM BOMBALANIYOR, GÜVENLİK BİNALARI KURŞUNLA DÖVÜLÜYOR, TSK'nın BAŞKANI ve KOMUTANLAR REHİN ALINIYOR.. SİZİN 'DÖTÜNÜZDEN' HABERİNİZ YOK.. ARTIK; İTİRAF ve İSTİFA ZAMANI BEYLER

SON 2 GÜNDE İYİCE ANLIYORUZ Kİ; ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİNİ FETOŞ’un ASKERLERİ SAĞLIYORMUŞ.. VATANDAŞLARI; FETOŞ’un HAKİM VE SAVCILARI YARGILIYORMUŞ?
Paylas
T.C’nin CUMHURBAŞKANI DEVLETİN HELİKOPTERLERİ İLE ÖLÜM ATEŞİNE TUTULUYOR.TBMM BOMBALANIYOR, GÜVENLİK BİNALARI KURŞUNLA DÖVÜLÜYOR, TSK'nın BAŞKANI ve KOMUTANLAR REHİN ALINIYOR.. SİZİN 'DÖTÜNÜZDEN' HABERİNİZ YOK.. ARTIK; İTİRAF ve İSTİFA ZAMANI BEYLER
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Siyaset - 17 Temmuz 2016, Pazar 13:49:50
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

T.C’nin CUMHURBAŞKANI DEVLETİN ASKERİ VE HELİKOPTERLERİ İLE ÖLÜM ATEŞİNE TUTULUYOR.. MİLLETİN EVİ TBMM BOMBALANIYOR, HAREBE HALİNE GETİRİLİYOR, TSK’da ki ASKERLER TARAFINDAN GENEL KURMAY BAŞKANI ve KUVVET KOMUTANLARINI REHİN ALINIYOR.. MİT ve EMNİYET BİNALARI KURŞUNLARLA DÖVÜLÜYOR, DEVLETİN JETLERİ VE HELİKOPTERLERİ HALKA ve GÜVENLİK KUVVETLERİNE BOMBA VE KURŞUN YAĞDIRIYOR, TSK’nın TANKLARI ŞEHİRLERDE VAHŞET SAÇIYOR, TRT ve TV’ler İŞGAL EDİLİYOR, T.C’nin HELİKOPTERLERİ VE UÇAKLARINA 161 ŞEHİT VERİYORUZ.. LAKİN SİZLERİN ‘DÖTÜNÜZDEN’ HABERİNİZ YOK ..

 

PEKİ; NEREDE BU DEVLET? NEREDE DEVLETİ YÖNETENLER? BU KAHPELİĞİN TEK SUÇLUSU VE SORUMLUSU FETOŞ DENİLEN YAVŞAK, BUNAK MI? SAKIN; “GÜVENLİK VE İSTİHBARAT ZAAFİYETİ YOKTUR” DEMEYİN..

 

SON 2 GÜNDE İYİCE ANLIYORUZ Kİ; ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİNİ FETOŞ’un ASKERLERİ SAĞLIYORMUŞ..

 

VATANDAŞLARI; FETOŞ’un HAKİM VE SAVCILARI YARGILIYORMUŞ?

 

ARTIK İTİRAF VE İSTİFA ETME ZAMANI BEYLER…

 

3 YIL ÖNCESİNDE BİZLER BU FETOŞ’un, BÖLÜCÜBAŞI APO’nun, ‘İSLAM MASKELİ’ VERSİYONU OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİMİZ DE HEPİMİZİ TOPA TUTUYORDUNUZ..

 

ERGENEKON, BALYOZ DAVASI KUMPASLARI ŞİMDİ DAHA İYİ ANLAŞILIYOR. FETOŞ; ATILAN MİLLİYETÇİ SUBAYLARIN YERİNE KENDİ KUKLALARINI YERLEŞTİRDİ VE O BÜYÜTTÜĞÜNÜZ YILANLAR, AKREPLER ŞİMDİ SİZİ SOKUYOR BEYLER…

 

ÖYLE; 3 YIL ÖNCE ‘MUHTEREM HOCA’, ŞİMDİ OLDU ‘G.. VEREN HOCA’ DEMEKLE OLMUYOR…

 

YETİŞMESİNE, BÜYÜMESİNE GÖZ YUMDUĞUNUZ AKREPLER, YILANLAR ŞİMDİ SİZLERLE BİRLİKTE MİLLETE ZEHİR AKITIYOR..

 

BAKIN, ‘TANKLARIN ÜSTÜNE ÇIKIN’ DİYE ÇAĞRI YAPTINIZ, HALK DEMOKRASİYİ KORUMAK ADINA ÇIKTI, DARBEYİ PÜSKÜRTTÜ, 161 GARİBAN EVLAT ŞEHİT OLDU.

 

PEKİ BU PLANLAR YAPILIP, İCRAATA KONULMASI SÜRESİ İÇİNDE DEVLETİ YÖNETENLER VE GÜVENLİK VE İSTİHBARATLA İLGİLİ KURUMLAR NE YAPIYORLARDI?, UYUYORLAR MIYDILAR?

 

DAHA NE OLSUN, TÜRKİYE’NİN BÜTÜN MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİNİ BOMBA VE KURŞUN YAĞMURUNA TUTTULAR..

 

BİR GECEDE DEVLETİN SAVAŞ UÇAKLARINI, HELİKOPTERLERİNİ, ASKERLERİNİN BİR BÖLÜMÜNÜ ELE GEÇİRİP, KATLİAMLAR YAPIP, ÜLKEYİ İŞGAL GİRİŞİMİNDE BULUNDULAR..

 

YOKMU SKANDAL GELİŞEMELERİN, OLAYLARIN SORUMLUSU? YOKMU GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEYİP, ZAAFİYETTE SEBEP OLANALAR?

 

KAHPELER, T.C’nin CUMHURBAŞKANINI ÖLDÜRMEK İÇİN 3 HELİKOPTER VE 40 BORDU BERELİ İLE ADIM, ADIM TAKİP EDERKEN GÜVENLİK VE İSTİHBARAT AĞIMIZ NEREDEYDİ, NE YAPIYORLARDI?

 

ZAAFİYETE SEBEP OLAN ZAT’LAR BELLİ..

 

HELE ŞU GAFLETE BAKIN, EY MİLLETİM..

 

GENELKURMAY BAŞKANINI; FETOŞ’un KUKLASI OLAN, EMİR SUBAYI TESLİM ALIP, REHİN TUTUYORLAR..

 

KUVVET KOMUTANLARI, ELLERİ İLE KONMUŞ GİBİ RAHATÇA KAÇIRILIYOR, REHİN ALINIYOR..

 

KARA LEKEYE BAKIN…

 

TSK İÇİNDE YUVALANAN FETOŞ’UN EŞKIYA PİÇLERİNİN REHİN ALDIĞI GENELKURMAY BAŞKANI RESMEN UYUMUŞ VE MAALESEF HALEN SIKILMADAN O KOLTUKTA OTURUYOR..

 

BU GAFLETİ BİR GARİBAN ASKER YAPMIŞ OLSA İDİ, HEP BİRLİKTE ANASINI AĞLATMIŞLARDI..

 

GENELKURMAY BAŞKANI DERHAL İSTİFA ETMELİ VE YARGILANMALIDIR.

 

YA HSYK, YARGITAY VE DANIŞTAY BAŞKANLARI…

 

SİZLERDE İHANETE ORTAK OLDUNUZ…

 

2 GÜNDE, HEMDE RESMİ TATİLİN OLDUĞU 2 GÜNDEMİ KURUMLARINIZDA FETOŞÇU HAKİM VE SAVCILARI, ÜYELERİ TESPİT ETTİNİZ, 3 BİNE YAKIN KİŞİYİ AÇIĞA ALDINIZ..

 

MADEM Kİ LİSTE ELİNİZDEYDİ NİYE BU GÜNE KADAR BEKLEDİNİZ, ATMADINIZ BU HAİN KAHPELERİ?.. HESABINI VERİN VE SİZLERDE O KOLTUKLARI TERK EDİN..

 

ÖYLE ŞOVLAR YAPARAK DARBEYİ KINAMAKLA OLMAZ…

 

GARİBAN AİELERİN EVLATLARI ŞEHİT OLUYOR…

 

OCAKLARA ATEŞ DÜŞÜYOR, SİZ YALAKALIK ADINA ŞOVLAR YAPIYORSUNUZ..

 

PEKİ, MADEM Kİ BU HAKİM VE SAVCILAR ‘TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ! İDİLER, BU ŞEREFSİZLERE NASIL KARARLAR VERDİRİP, İMZALAR ATTIRDINIZ?

 

BU KAHPELERİN VERDİĞİ KARARLAR ŞİMDİ NASIL GEÇERLİ BİR ADALET OLACAK?

 

AZ DEĞİL… 5 BİNE YAKIN HAKİM VE SAVCI…

 

İYİCE ANLAŞILIYOR Kİ; FETOŞ TSK’YI VE YARGIYI RESMEN İŞGAL ETMİŞ…

 

ARTIK, ÜLKEYİ YÖNETENLER KENDİ VİCDANLARINA DA ÇAĞRI YAPMALI VE TİTREYİP, KENDİLERİNE DÖNMELİDİRLER…

 

GÖREVLERİNİ İHMAL EDEN KİM VARSA, GÖREVDEN EL ÇEKTİRİLMELİ VE HESAP SORULMALIDIR..

 

SUÇ TANIMI ve YASALARIN TOKMAĞI; BİRTEK GARİBAN İNSANLAR İÇİN Mİ GEÇERLİ?

 

TÜRKİYE’YE AÇIK- AÇIK SUİKAST YAPILDI BEYLER..

 

FETOŞ, AÇIK-AÇIK GÜÇ ŞOVUNDA BULUNDU..

 

ÖYLE, FETOŞ’U HALKA ŞİKAYET ETMEKLE OLMAZ…

 

VATANDAŞ ZATEN CANI PAHASINA GÖREVİNİ YAPTI, DARBEYİ PÜSKÜRTTÜ..

 

ŞİMDİ SIRA SİZDE BEYLER…


Bu Haber 1379137 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
Video GaleriTÜMÜ

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir