https://eryamanyukselis.com/
http://www.haber2000.com/
» Türkiye’de ki ve diğer Devletlerde ki firmaların, kuruluşların dikkatine.. “Dardayız, ne yapacağız” demeyin.. 81 Devlet ile Uluslararası Hukuk ve Finansal Danışmanlık oluşturan bize gelin, sıkıntılarınız çözüme kavuşsun..

Türkiye’de ki ve diğer Devletlerde ki firmaların, kuruluşların dikkatine.. “Dardayız, ne yapacağız” demeyin.. 81 Devlet ile Uluslararası Hukuk ve Finansal Danışmanlık oluşturan bize gelin, sıkıntılarınız çözüme kavuşsun..

LAF VE BOŞ YALANDAN, SELAM- KELAM YAPILAN ETKİSİZ VE FAYDASIZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDEN ARTIK ÇIKIN KURTULUN, GELİN BİZE.. 81 DEVLET İLE HUKUK VE FİNANSAL DANIŞMANLIK VERMEKTEYİZ
Paylas
Türkiye’de ki ve diğer Devletlerde ki firmaların, kuruluşların dikkatine.. “Dardayız, ne yapacağız” demeyin.. 81 Devlet ile Uluslararası Hukuk ve Finansal Danışmanlık oluşturan bize gelin, sıkıntılarınız çözüme kavuşsun..
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Ekonomi - 05 Ekim 2019, Cumartesi 11:13:41
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ERGENEKON AVUKATI YUSUF ERİKEL yazdı

 

www.haber2000.com

 

 

Saygıdeğer Yetkili kardeşlerim

Ülkemizin Ekonomik Sosyal Ve Kültürel olarak geldiği noktada…

Ve Dünyanın da bulunduğu teknik ve iletişimdeki ve karşılıklı koordinedeki kolaylık noktasında geldiği noktada…

Artık Danışmanlıklar bu bağlamda önem kazanmıştır.

 

ERİKEL HUKUK BÜROSU ve Av. Yusuf ERİKEL olarak;

 

Bu bağlamda Ülkemizin önemli kurum ve kuruluşlarına hem ticari hem üretim hem satış hem hedef hem madde ve gayede terakki bağlamında…

 

VAR OLAN BİLGİ BİRİKİM TECRÜBE VE ÇEVRE VE HUKUKİ TEMELLİ HER SAHADA YÜKSELME NOKTASINDA danışmanlık ve destek bağlamında bir beraberliğin ve iletişimin faydalı olacağı inancı ile bu önce tanışma ve sonra da Çalışma hedefi ile ilgili teklifi kaleme alarak size arz edeyim istedim.

 

Bu bağlamda,

 

Hem İlk etapta geniş çerçeveli bir Hukuki Danışmanlığın ve Temeli hukuki anca genel manada çok konuyu kapsayan FİNANSAL VE KURUMSAL MANADA YÖNLENDİRİCİ BİR İSTİŞARENİN önemi bağlamında,

 

Sayın şirketiniz ile bir toplantı yapmak ve bu konularda bir fikir alışverişinde bulunmak isteriz.

 

Zaten Şahsımızı ve Büromuz ile yeterince çoğu kişi ve kurumların ve kamuoyunun Bilgisi Olduğu önceliğinde…

 

Bizimle Hukuki Danışmanlık yapan kişi ve kurumlara…

 

a-Hem Genel manada tüm HUKUK BRANŞLARINDA danışmanlık…

 

Hem de gerekirse davalara da girme noktasında aktif hizmet veya da olan avukatlarına da katkı bağlamında YÖNLENDİRCİ VE KAPSAYICI danışmanlık hizmeti veririz..

 

b- Yine En Üst Düzeyde FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETİ ile Şirketiniz için uluslararası ve reel bazda en yüksek ekonomik ve kredi ve maddi imkanlar sağlayacak adımların tesisi bağlamında yönlendirici ve olunan noktadan en yüksek noktaya hem ticari hem itibar ve hem hedef noktasında taşıyacak Danışmanlık hizmeti verebiliriz.

 

c- Yine Bu danışmanlık ve sonrası şirketlerin oluşacak kazanç ve menfaatten istifade edecekleri şekilde…

 

1- Finansal destek ve kredi için ... EN YÜKSEK REALİTE VE DONELER ÇERÇEVESİNDE Fayda sağlar ve yardımcı oluruz.

 

2- Uluslararası arenada başka ülkelerde yapılanmaları için gerekli danışmanlık desteği verir ve yerel olan bu yapıların o sahalar da taşınması veya zaten yurtdışında iseler ilgili ülkede daha iyi noktaya gelmeleri için danışmanlık yaparız.

 

3- Müvekkilimiz olacak şirket yapıların ürettikleri malları koordinesini yaptığımız ( www.enameha.com) ENAMEHA - YAPISI İLE OLUŞACAK BİR KOORDİNASYON VE ORTAK ÇALIŞMA İLE uluslararası Pazar ve market zincirlerinde satılması ve böylece ürünlerinin hem üretim hem satış ve gelir bazında artması için danışmanlık hizmeti yaparız.

 

4- Yine Danışmanlık yaptığımız şirketin uluslararası sahada ve 80 civarı zaten Üst Düzey Devlet yetkilileri ve konsolosluklarına da Danışmanlık yaptığımız bağlantılardan da istifade ile…

O ülkelerde en üst düzeyde faaliyet yapmaları için destek vererek bir oluşum sağlar ve MEKÂN İMKÂN VE İNSAN Bağlamında danışmanlık yapar ve buna uygun altyapı ve kurumsal koordine yaparız.

 

d- Yine Bu danışmanlık dahilinde müvekkilimiz olan şirketler ve yetkilileri ve iş adamlarına…

 

1- Yukarıda ifade ettiğimiz minvalde kendi konumları ile ilgili ama asıl büyük yapılara Uluslararası Finansal kaynakları kullanarak ciddi kredi ve imkanlar sağlarız.

 

2- Bu şirketlerin yöneticilerine şahsi itibar bağlamında ENAMEHA ile koordine ile KIRMIZI PASAPORT VE DİPLOMATİK konum sağlarız.

 

3- Yine isterlerse

 

Bazı ülkelerde özellikle AB VATANDAŞLIĞI BAĞLAMINDA DA İMKÂN SAĞLAR veya gittikleri ülkelerde en üst düzey ilişkileri ve bağlantıları kurmada destek ve koordinasyon danışmanlık hizmeti veririz.

 

4- Yine Bazı ülkelerde ...

ÖZEL GÖREV İMKÂNI İLE GRİ PASAPORT Bağlamında Tüm Dünyada dokunulmazlık ve şahsi itibar bağlamında imkân sağlarız.

 

Değerli Üstat

Burada önemli olan öncelikle sizin…

Acı ama bu ülkede genel manada gördüğümüz...

LAF VE BOŞ… YALANDAN SELAM KELAM YAPILAN ETKİSİZ VE FAYDASIZ DANIŞMANLIK mantığından çıkıp…

 

Size…

 

Hem imkan hem fayda hem gelecek HEM HUKUKİ VE FİİLİ DESTEK ile bir manada TERAKKİ VE ATILIM ve İMKAN SAĞLAYAN KOORDİNE DANIŞMANLIĞI gibi çalışmanızı…

 

Ve ...

 

Adeta sizinle bu danışmanlık bağlamında Bir manada da Dünyevi ve uhrevi bir fayda sağlayan ELEKTİRİK TRAFOSU MANTIĞINDA Aydınlık veren imkân veren yapı olmanızı sağlamak adına bu çalışmalarına katkı bağlamında BİR DANIŞMANLIK koordine edelim.

 

Ne var ki bu normalüstü imkanları…

 

Ve Danışmanlığımız ile ortaya çıkacak pozitif değerleri…

 

Bir yerde amatör ve cin olmadan adam çarpma mantığı ile aklınca ticaret yaptığını sanarak oyalanan ve Dünyada dönen akıl almaz para ve finans ve kaynaklarla karşılaştırıldığında hiç olduğunu bile idrakten yoksun ve kendince bir varlık sahibi olduğunu düşünen…

 

Ne kurumsal ahlak…

 

Ne hedefsel ideal sahibi olmayan… Boş adamlar ile vakit kaybı olmayacak düzeyde…

 

Reel ve hem ahlaki hem hukuki bağ ile danışmanlık yapma noktasında bir amaç bağlamıyla bu yazıyı yazalım dedik…

 

Tüm bunlar olduğunda ve inşallah tanışma sonrası DANIŞMANLIK BAĞLAMINDA SÜRECEK BERABERLİĞİMİZDE sizin şirketiniz ve ticari yapınız ciddi kurumsal bir yapı olarak…

 

Değişik sosyal etkinlik ve ticari bağlantı ve imkan artışı sağlayacaktır.

 

Bu bağlamda…

 

Oluşacak imkanlar İle ülkede sonrası için daha bir örnek kişi ve yapı ve varlık sahibi ve aynı zamanda bir değer olmanızın da yolu hızlı şekilde açılacaktır.

 

Tüm bu açıklamalar bağlamında…

 

Bir sistem ve usul dâhilinde bu beraberlik ve koordine için hazır olduğumu…

 

Gerek Avukat Yusuf ERİKEL olarak şahsım...

Gerek ERİKEL HUKUK BÜROSU olarak Ofisim ...

Ve Gerekse ENAMEHA Koordinesi bağlamında bir çalışma yapabileceğim bilgisini…

Ve tanışma sonrası…

DANIŞMANLIK NOKTASINDA BİR BERABERLİK TALEBİNİ size arz eder gereğini takdirinize bırakırım.

 

https://www.facebook.com/erikelhukuk.burosu?epa=SEARCH_BOX 


Bu Haber 293499 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir