http://www.haber2000.com
» “YAZ MANSUR, YAZ.. BUNLARI DA SUYA YAZ”.. “TEKNO MANSUR”un İNANILMAZ ALGISI. 3 YIL YATTI, BİR HAFTA DA 110 PROJE HAZRLAMIŞ, KONSERLİ AÇILIŞ YAPIYOR. Ve MELİH GÖKÇEK’ten, CHP’lilere BÜYÜK MÜJDE

“YAZ MANSUR, YAZ.. BUNLARI DA SUYA YAZ”.. “TEKNO MANSUR”un İNANILMAZ ALGISI. 3 YIL YATTI, BİR HAFTA DA 110 PROJE HAZRLAMIŞ, KONSERLİ AÇILIŞ YAPIYOR. Ve MELİH GÖKÇEK’ten, CHP’lilere BÜYÜK MÜJDE

Mansur Yavaş 3 yıldır görevde.. Tek kelime ile hiçbir iş yapmadı, yattı.. Ankaralılara değil, sadece kendi siyasi hesabına çalışıp, algılar yaratıp, cumhurbaşkanlığı koltuğuna doğru koşmaya çalıştı.. Tabi adaylık sırasında Ankaralılara 100’ün üzerine gerçekleştireceği projeler saymıştı.. En önemlisi Ankara’yı “Tekno Kent” yapacağını, adeta uzay şehri görünümü kazandıracağını vaat etmişti.. Herkes inandı.. Meğerse Mansur Yavaş bu vaatlerini suya yazıyormuş.. Seçim bitti.. Vaatler unutuldu.. Ankaralılar uyanmasın diye verdiği vaatlerin videolarını da YouTube’dan sildirtti.. Şimdi ise birden bire çıkıp, “110 proje hazırladım, Pazar günü açılışlar yapıp, temel atacağım” diyor.. Gel de inan.. Ama Sayın Melih Gökçek’in Ankara’da ki CHP’lilere güzel bir müjdesi var..
Paylas
“YAZ MANSUR, YAZ.. BUNLARI DA SUYA YAZ”.. “TEKNO MANSUR”un İNANILMAZ ALGISI. 3 YIL YATTI, BİR HAFTA DA 110 PROJE HAZRLAMIŞ, KONSERLİ AÇILIŞ YAPIYOR. Ve MELİH GÖKÇEK’ten, CHP’lilere BÜYÜK MÜJDE
Siyaset - 07 Haziran 2022, Salı 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular…

 

Biliyorsunuz CHP’nin ithal adayı Mansur Yavaş, “topal ördek” olarak olsa da 3 yıldır görevde..

 

3 yıldır Ankara’ya ne eserler yaptı?

 

Vallahi tek kelime ile yattı..

 

“Siyaset yapmayacağım, Ankara ve Ankaralılar için çalışacağım” dedi ama 3 yıldır çeşitli algı oyunları ile herkesi uyutup, kendi siyasi ikbali için yapmadığı siyasi kulisler, siyasi algılar kalmadı…

 

Hedefi ise; Cumhurbaşkanlığı adayı idi…

 

Ne? Genel Başkan Kılçdaroğlu’mu var?

 

Yahu Kılıçdaroğlu kim? Mansur Başkan her Ankette birinci, Kılıçdaroğlu; beşinci, altıncı…

 

Ama bu katakulli Anket hesaplarını da kimse yutmadı… Özellikle Sayın Kılıçdaroğlu hiç yutmadı…

 

“Otur yerine, işine bak” dedi..

 

Ve Van gezisinde tüm hesaplar çöktü.. Daha doğrusu çömez basın danışmanın bir hatası, Mansur başkanın bütün yolarını kapattı..

 

Ve çaresizce “2024 seçimlerinde oylarımızı fazlalaştırmak için çalışmalıyız” demek zorunda kaldı..

 

Değerli okuyucular…

 

Peki, Mansur Yavaş Belediye başkan adaylığı sırasında Ankaralılara ne hizmet vaatlerinde bulunmuştu?

 

Vallahi bildiğim kadar “100’ün üzerinde projem var” diyordu…

 

Hele, hele televizyonda bir uzay şehri kurgu filmi ile Ankara’yı Tekno Kent yapacağını, teknoloji ile beyin projelerini birleştirip, Ankara’yı adeta bir uzay şehri haline sokacağını anlattı..

 

Gökyüzüne uzanan alengirli ofis siteleri yapacağını, ofisleri çalıştıranların da rahatlarını düşünerek, gökdelenlerin yanlarına villalar yapacağını anlatmıştı..

 

Sahi ne oldu bu 100 projeye?

 

Vallahi bildiğim kadarı il hiçbiri gerçekleştirilmedi..

 

Ve Mansur başkan baktı ki Ankaralılar ve muhalif kanat adaylık sırasında vaatlerini sorgulamaya başladı, hemen bir uyanıklık daha yapıp, seçim zamanında verdiği sözlerin videolarını tek, tek YouTube’dan sildirtti..

 

CHP’nin Van gezisi ile ağır darbe yiyen ve cumhurbaşkanlığı adaylık hayalleri suya düşen Mansur başkan, bakın bir hafta içinde ne yaptı?

 

Yani daha düne kadar hiçbir projeden falan bahsetmeyen Mansur Yavaş, dün bir baktım Belediyenin sosyal medya hesaplarından inanılmaz bir duyuru yaptı..

 

Duyuru tasarımının üzerine şöyle yazıyordu;

 

“Hizmette 3 yıl.. 110 yeni projelerimizin temel atma, açılış ve tanıtım töreni..”

 

Hem de konserli..

 

Gel de şok olma..

 

Yahu Mansur Başkan… Siz bu 110 yeni projeyi ne zaman nerde hazırladınız? Nasıl becerdiniz?

 

Nerelerde, hangi keşifleri yaptırıldınız?

 

Yani 3-5 gün içinde böyle bir atılım kurgusu inanılacak gibi değil..

 

Birden bire kendime geldim… Ve Mansur Yavaş’ın daha önceleri suya yazdığı projeler vaatleri ile rahmetli Mahsuni’nin “yaz gazeteci, yaz” türküsü aklıma geldi..

 

Ve o anda bende şu sözleri mırıldandım…

 

“Yaz Mansur yaz.. Bunları da suya yaz”…

 

Vallahi öyle gözüküyor.. Bu kez Ankaralıların değil de; 2024 yerel seçimde ki adaylığını garantiye almak için Sayın Kılıçdaroğlu’nun ve CHP merkezin gözünü boyuyor ..

 

MELİH GÖKÇEK’ten; ANKARA’da ki CHP’llere SEVİNECEKLERİ MÜJDE VAR..

 

Değerli okuyucular…

 

Mansur başkanın 3-5 gün içinde birden bire 110 proje ile ortaya çıkması ve temel atma, açılış törenleri düzenlemesi üzerine bu kez de Sayın Melih Gökçek’in, Mansur Yavaş için “çapsız” tanımlaması aklıma geldi ve  hemen Sayın Melih başkanı aradım..

 

Dedim ki; “Başkan.. Bak Mansur başkan için sürekli çapsız, beceriksiz diyorsun ama bak 3-5 gün içinde 110 proje hazırlamış, bu Pazar günü de temel atma ve açılışlar töreni var.”

 

Melih başkan gülerek dedi ki;

 

“Haberim var.. Madem ki aradın, sana 3 bomba haberim var..”

 

“Nedir başkan?” diye sordum…

 

Ve sıra ile şöyle anlattı…

 

BİR… “Mansur; 12 Haziran 2022 Pazar günü projeler açıklıyor, bende bir gün öncesi akşamı yani; 11 Haziran 2022 Cumartesi akşamı Beyaz Tv’de, saat 21.30’da; Mansur’un adaylık sırasında Ankaralıları nasıl kandırdığını ve şimdi de yine göz boyamak, kandırmak için suya yazılan hayali projeleri nasıl ortaya attığını anlatacağım gibi;

 

Mansur’un Savcılıkta ki dosyaları ile vurgunlarının toplam rakamları, 58 milyar liralık bütçeyi nerelerde harcandığı hakkında bilgiler, belgeler sunacağım ve Mansur’un kendi sesinden videolar dinleteceğim. Ve aynı zamanda Mansur’un neden ekranda tartışmak için korkup, kaçtığını açıklayacağım.. Yani; Mansur’un bir gün sonra ki yapacağı göstermelik törenlerde uçurduğu algı balonlarını yine tek, tek patlatacağım”…

 

Değerli okuyucular…

 

Melih başkanın ikinci ve üçüncü bomba haberlerini aktarmadan önce sizlere şu vurguyu iletmek istiyorum..

 

Hani Sayın Kılıçdaroğlu diyor ya; “Devletin kurumlarından bana bilgi ve belgeler geliyor”

 

Gerçek mi, algı mı bilemiyorum ama şunu biliyorum…

 

CHP içinden birçok önemli isimler; Sayın Melih Gökçek’e her gün net bilgiler aktarıyorlar… Ve bu güne kadar Melih başkanın açıkladığı gelen bilgilerin hiç biri boşa çıkmadı..

 

Şimdi bomba haberler dizisine devam edelim…

 

İKİ … “Mansur, her ne kadar cumhurbaşkanı adaylığı konusundan vazgeçmiş görünse de, daha son kumarını oynamadı..  

 

Bana gelen bilgiye göre; Danışmanı Volkan’ı yanına çağırmış ve demiş ki; “Anlaşılan o ki Kılıçdaroğlu bizi aday yapmayacak. Sen şimdi bir anket yap. Cumhurbaşkanı adaylığına; Kılıçdaroğlu, Yavaş ve Erdoğan’ı koy. Biz ikinci tura kalabiliyor muyuz bakalım. Kalırsak bağımsız çıkarız”

Yani; Mansur her an bağımsız cumhurbaşkanı adayı olarak çıkabilir .. Haberin olsun Sayın Kılıçdaroğlu”…

 

ÜÇ .. “Bu bomba haberime Ankara’da ki CHP’liler sevinecek.. Gelen net bilgiye göre 2024 yerel seçimde, CHP’nin Büyükşehir adayı mutlaka öz CHP’li olacak.. Birileri şimdiden heveslenip, propaganda hareketlerine başlamışlar bile..

 

Bu kararın alınmasında ve Mansur’un adaylığının bitmesinde en büyük etken ise; Mansur’un CHP’lileri hiçe sayıp, ikinci sınıf seçmen muamelesi yapması..  Bu da benim Ankara’da ki CHP’llere müjdem olsun

 

Değerli okuyucular…

 

Yani Mansur Yavaş, her an sokağa danışmanları ile birlikte çıkıp, bağımız cumhurbaşkanı adayı olarak, 100 bin imza toplamaya başlarsa şaşmayın…

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'yeni <a title=projelerimizin MANSUR Aradığınız [3] TEMEL ATMA, AÇILIŞ VE vaatlere TANITIM TÃRENİ SİLsilsiL 110 PROJE ulaşılamıyor KONSERI O 12 Haziran 2022 Pazar 19.00 YAZ MANSUR YAZ.. BUNLARI DA Mansur SUYA YAZ. GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı yauac 9 Ankara Spor Salonu (ARENA)' görseli olabilir" />


Bu Haber 96978 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...
Ankara’ya 5 yıldır tek bir kalıcı eser yapamayan, “Çapsız” Mansur Yavaş; dünyanın en büyük tema parkı olan ANKAPARK’ı, siyasi kin ve ağır kıskançlık psikolojisi ile açıkça harabeye çevirtti. Parkta yapılan 83 hırsızlıklara göz yumduğu gibi şimdi de yerel seçimler arifesinde; parkta ki dinozor ve diğer oyuncakları kaldırıp, atacağını ve bu alanı yeşil alan yapacağını duyuruyor, güya Ankaralıların da görüşlerini aldığı anketi aktarıyor.. İşine geldiği zaman da; yıllardan beri “bu park 14- 16 milyar liraya yapıldı, parayı oyuncaklara gömdüler” gibi ciyaklayıp, siyasi itibar suikastları yaptı, yaptırdı.. Parkı harabeye çevirmesinin tek gerekçesi ise; Ağır siyasi kin.. Melih Gökçek yaptırdı diye.. Şimdi, halkı ücretsiz, otobüslerle parka getiriyor. Niye; Parkın kırılan oyuncakları, harabe görüntüsünü görmeleri için.. Zeka özürlüler, Ankaralı sormayacak mı, “Bu parkı kim bu hale getirdi?” diye Sayın İçişleri Bakanı, Sayın Ankara Valisi.. Bu parkı Melih Gökçek Belediyeye süper görüntülerle teslim etti mi? Etti? Park kimin denetimde idi? Ankara Büyükşehir Belediyesinin.. Başkanlar kimdi? Mustafa Tuna ve Mansur Yavaş.. Peki, 5 yılda bu büyük devasa parkı kim bu hale getirdi? Kim harabe olmasına göz yumdu? Mansur Yavaş.. Şimdi bu parkı tamamen kaldırıyor.. Bu park 14 milyara yapılmış ise, sen kimsin ki devletin bu parasını keyfine, kinine göre çöpe atıyorsun? Evet, Sayın İçişleri Bakanı ve Ankara Valisi. Lütfen, derhal parka görevlileri gönderip, zarar- ziyan tespitleri yapılmasını ve parkın şuan ki halinin tespitini ve gerekli soruşturma işlemlerinin yapılmasını Ankaralılar adına sizlerden rica ediyorum...
SAYIN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA ve ANKARA VALİSİNE “MANSUR YAVAŞ” ÇAĞRIMDIR.. “KAMUYA AĞIR ZARAR VERDİ, YAPILAN MEGA HİZMETİ; SİYASİ KİN İLE HARBEYE ÇEVİRDİ, ŞİMDİ DE ORTADAN KALDIRIYOR”

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir