http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» İYİ Parti Ankara tabanı Dr. Hikmet Çırayı işareti etti. “SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI” Anketimiz sonuçlandı.. Birinci çıkan Dr. Hikmet Çıra, vaatlerini anlattı

İYİ Parti Ankara tabanı Dr. Hikmet Çırayı işareti etti. “SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI” Anketimiz sonuçlandı.. Birinci çıkan Dr. Hikmet Çıra, vaatlerini anlattı

İYİ Parti Ankara Kongre Anketi sonuçlandı, Dr. Hikmet Çıra büyük oy farkı ile Birinci çıktı
Paylas
İYİ Parti Ankara tabanı Dr. Hikmet Çırayı işareti etti. “SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI”  Anketimiz sonuçlandı.. Birinci çıkan Dr. Hikmet Çıra, vaatlerini anlattı
http://erikelhukuk.com/
Siyaset - 03 Haziran 2020, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

www.haber2000.com

 

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda yaptığı OY kullanmalı Anketlerle doğru isabetler sağlayan Haber Sitemiz www.haber2000.com  , İYİ Parti tabanının işaretlerini, görüşlerini ve Anketin gidişatını 2 günde bir Haberleştirerek kamuoyuna aktarmak adına;

 

SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI?” sorusu ile 7 günlük OY Kullanmalı ANKETİ başlatmıştı.

 

Büyük ilgi gören 7 Günlük OY kullanmalı ulusal Anketimiz, sonuçlandı.

 

Anketimizde adı geçen Adaylar taraftarları arasında kıyasıya devam eden demokratik mücadelenin, yükselen ibresi, Aday işareti ile sonuçlandı

 

İYİ PARTİ ANKARA TABANI, HİKMET ÇIRA’YI İŞARET ETTİ.. DR. HİKMET ÇIRA, BÜYÜK OY FARKI İLE BİRİNCİ ÇIKTI

 

ANKETİMZE 7 günde, sonuçlanma Haberi yayına konulduğu an itibariyle; toplam 10 BİN 153 OY kullanıldı..

 

Anket sonuçlanma Haberi yayına konulduktan sonra kullanılacak Oylar geçersiz sayılacaktır…

 

Kullanılan oyların 5 BİN 478’ni alan İYİ Parti Ankara İl Başkan Adayı Dr. Hikmet Çıra; demokratik OY kullanma mücadelesini büyük OY farkı ile BİRİNCİ olarak bitirdi. Böylece parti tabanı Dr. Hikmet Çıra'yı işaret etmiş oldu.. 

 

3 BİN 83 OY alan mevcut İl Başkanı Yetkin Öztürk; İkinci sırada, BİN 592 OY alan Tamer Kayaalp ise Üçüncü sırada kaldılar

 

ANKET SOÇLANMA OY ŞEMSINDA Kİ SON GÖRÜNTÜ

 

YETKİN ÖZTÜRK 3083

HİKMET ÇIRA 5478

TAMER KAYAALP 1592

Toplam Oy : 10153

 

ANKETİN BİRİNCİSİ OLAN İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKAN ADAYI DR. HİKMET ÇIRA, SEÇİLDİKTEN SONRA NELER YAPACAKLARINI ANLATTI

 

Anketti Birinci olarak bitiren İYİ Parti Ankara İl Başkan Adayı Dr. Hikmet Çıra’ya, seçilir ise; ne gibi icraatlara imza atacağını sorduk..

 

Kendisine destek verenlere teşekkür eden Dr. Hikmet Çıra; herkesin gelip, görüşlerini, eleştirilerini ve önerilerini aktarabilecek bir yönetim anlayışı oluşturacağına vurgu yaparak, vaatlerini de şöyle sırladı..

 

“Dedik… ‘Bir şey değişecek, her şey değişecek’.. Öyle de olacak.. İYİ Parti İl teşkilat binası partililerimizin ve halkın ulaşamayacağı bir noktadan alınıp, herkesin kolayca gelebileceği, çayını içebileceği ve partisine görüşlerini rahatlıkla anlatabileceği yer olarak Kızılay bölgesine taşıyacağız..

 

İl başkanı seçildiğim andan itibaren, Ankara Büyükşehir Belediyesinde ki görevimden istifa edeceğim.. Zaten bu görevi mesleğim nedeniyle salgın ile mücadelede desteğimiz olsun diye kabul etmiştik.. Herhangi bir maddi beklenti adına değildi..

 

İlk icraatlarımızdan birisisi de; yapılan üyelerden onaylanmamış olan üyelikleri onaylattırmak ve düzenli, hızlı bir şekilde İYİ Parti’mizin; Ankara’da üye sayısını çok büyük rakamlara  çıkartmak..

 

Bölgemizde mağdur olmuş, sıkıntılara maruz kalmış vatandaşları, esnaflarımızı ziyaret edip, dertlerine çözümler arayacağız..

 

Sivil toplum Kuruluşları (STK) ile düzeyli bir şekilde İYİ Parti ilişkileri ve destekler ortamını oluşturmak için, STK’ları ziyaret edip, kendimizi anlatacağız..

 

Her an seçim olacakmış gibi, propaganda çalışmaları yapıp, İYİ Parti’nin Ankara’da ki OY oranını; en az iki katına çıkarmak için koordineli çalışma planları ortaya koyacağız..

 

Ankara ve ilçelerinde gelişen toplumsal olaylar ile yakından ilgilendiğimiz gibi, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Millet ittifakı oyları ile seçilen Belediye Başkanlarımıza var gücümüzle sahip çıkacağız..

 

Ankara siyasetini belirlemek ve gelişen olaylar karşısında sık, sık basın toplantıları düzenleyip ve açıklamalar yaparak, İYİ Parti’nin görüş ve tepkilerini kamuoyuna aktaracağız..

 

İşlemlerde liyakati esas alıp, parti içinde birliği kalıcı bir şekilde güçlendireceğiz.. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için olacağız…

 

Ve İYİ günleri sağlamak için durmadan çalışacağız”

 

ANETİ BİRİNCİ OLARAK BİTİREN DR. HİKMET ÇIRA KİMDİR?

 

Dr. Hikmet Çıra; kendisini parti tabanına ise şöyle tanıttı;

 

 "Malatya’da Devlet memuru bir babanın oğlu olarak doğdum. Aslen Maraş Pazarcıklı olup Adıyaman Gölbaşı nüfusuna kayıtlıyım. İlk orta ve lise eğitimini Malatya’da bitirdikten sonra 1994 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek doktor olarak mezun oldum.

 

1994-1999 tarihleri arasında Sağlık Bakanlığına bağlı Çorum ve Mersin de doktor olarak çalıştıktan sonra Almanya ya giderek Christine Albrechts Üniversitesi Health organization konusunda Staj / Kiel – Almanya da Olağan Üstü Durumlarda Toplum Sağlığı Projeleri ve organizasyon konusunda eğitim aldım.

 

2000 - 2002 yılında İçişleri Bakanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü Arama Kurtarma İlk Yardım Sağlık Kısım komutanı olarak çalıştım. KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer) Dekontaminasyon konusunda çalıştım. Sivil toplum örgütleri AKUT, ODAK, yanı sıra Genel Kurmaya bağlı DAK eğitimlerinde bulundum.

 

2002 – 2003 yılında sağlık turizmine bağlı olarak Rusya’nın Rosno, İngostrah, yuasko gibi sigorta şirketlerinin turizm sigorta faaliyetlerinin Türkiye ayağını yürüttüm Türkiye’ye gelen Rus turistlerin Türkiye’deki tedavilerini organize ettim. Halen Avrupa sigorta şirketleinin seyahat sigörtası kapsamındaki ülkemizde ve bölgemizde bulunan hastalarının tedavi ve transfer işlemleri ile ilgili çalışıyorum.

 

2005-2006 yılında Termal otel işletmeciliği yaptım. Burada yabancı misafirlerin sağlık hizmetlerini verdim.

 

2003 - 2006 yılları arasında Irak ve Suriye’ de sivil toplum örgütlerinde çalışmalarda bulundum. Yine aynı yıllarda Irak, Suriye, Ürdün, Lübnan da ticari faaliyetlerde bulundum.

 

2006 yıllarından sonra biyoteknoloji ve termal sağlık turizmi üzerine ticari faaliyetlerde bulunan şirket kurarak bu alanda çalışmalarda bulundum. Şu an Sağlık ve sanayi sektöründe kullanılan dezenfektan üretimi yapmaktayım. Bunun yanında işyeri hekimliği faaliyetlerinde bulunuyorum. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Rusça ve Az Arapça biliyorum.

 

Bu süreç içerisinde Doğal yaşam derneği (çevre faaliyetleri), PAGİG (işadamları derneği) ODAK (arama kurtarma Derneği), Çevre Eğitim Vakfı, gibi sivil toplum örgütlerinde yöneticilik ve faaliyetlerinde bulundum.

 

Halen Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktayım. Evli ve 9 yaşında kız çocuk sahibiyim.

 

2003 yılında Gaziantep seçim bölgesinde aktif çalıştım. 2007 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İli aday adayı 1 Kasım 2015 tarihinde Ankara 1. Bölge aday adayı olarak başvurdum.

 

2015 Kasım sonrasındaki süreç doğrultusunda Sayın Meral Akşener Hanımefendi ile birlikte hareket etmeye başladım. 15 Temmuz sonrası basının takip edilmesi ve arşivlenmesi konusunda harekete katkıda bulundum. parti kurulana kadar Sayın Genel Başkanımızın yanında tüm Türkiye’yi dolaştım.

 

İYİ Parti kuruluş aşamasında bilim, sanayi ve teknoloji programını hazırlanmasında komisyon üyesi olarak görev yaptım. Parti kurulduktan sonra Sayın Genel Başkanım tarafından Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyeliğine atandım.

 

Partide bu süreç içerisinde verilen her türlü görevde yer aldım. AR-GE Sanayi komisyonu koordinatörlük görevine üyeler tarafından oy birliği ile seçildim. Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer başkanlığında Sanayi Teknoloji ve Gençlik Politikaları Başkan Yardımcılığı  görevini üstlendim.

 

Halen Partimizde Yüksek İstişare Üyesiyim. Sanayi Ve Teknoloji Komisyonu ve Turizm komisyonunda üye olarak partime hizmetim devam etmektedir

 

Kovid-19 salgını sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Kriz Masası sağlık koordinatörlüğü yürütmekteyim"

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şunu diyen<a title= bir yazı 'ANKKETTEN BİRİNCİ ÇIKAN İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKAN ADAYI DR. ANKARA HİKMET ÇIRA, İYİ SEÇİLDİKTEN SONRA NELER YAPACAĞINI ANLATTİ PARTİ Doktor HİKMET ÇIRA'" />


Bu Haber 287309 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir