http://www.haber2000.com
» MANSUR YAVAŞ’ın “GİZEMLİ” ve “GÖRÜNTÜSÜZ” ZİYARETLERİ ile MAHKEMENİN ANKAPARK KARARINDA SAKLANAN GERÇEK

MANSUR YAVAŞ’ın “GİZEMLİ” ve “GÖRÜNTÜSÜZ” ZİYARETLERİ ile MAHKEMENİN ANKAPARK KARARINDA SAKLANAN GERÇEK

Mansur Yavaş, 3 yıl da sadece 19 gün izin yaptığını gerekçe göstererek, 10 gün izne ayrıldığını duyurdu ve ardından Meral Akşener’i ziyaret etti.. Ziyaretin görüntüleri ve haberi Medyaya servis edildi. Bekledik, asıl Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret edecek mi diye.. Duyuru ve görüntüler çıkmadı.. Ve dün Ankara Büyükşehir Twitter sayfasında sadece yazı duyurusu ile Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret ettiğini duyurdu.. İlginç değil mi, Yavaş’ın bu ikinci Kılıçdaroğlu ziyareti, ikisinde de görüntü verilmediği gibi, Akşener görüşmesi de basına kapalı idi.. Peki, nedir bu gizemli hareketler? Ve Mahkemenin ANKAPARK kararında saklanan gerçek… Peki, Ankara Büyükşehir; ANKAPARK’ı kime veya kimlere işletmeye verecek?
Paylas
MANSUR YAVAŞ’ın “GİZEMLİ” ve “GÖRÜNTÜSÜZ” ZİYARETLERİ ile MAHKEMENİN ANKAPARK KARARINDA SAKLANAN GERÇEK
Siyaset - 07 Temmuz 2022, Perşembe 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Öncelikle mübarek Kurban bayramınızı kutluyor, huzurlu yarınlar temenni ediyor, Şehitlerimizin ailelerine sabırlar ve dayanma gücü diliyorum..

 

Biliyorsunuz… Mansur Yavaş 3,5 yıldır Ankara Büyükşehir belediye Başkanlığı görevini yürütüyor..

 

Mansur Yavaş, “çok çalıştığı ve yorulduğu” için 10 günlük izine ayrıldığını duyurdu..

 

Bence Mansur başkan çok çalıştığı ve yorulduğu için değil de; büyük başarısızlığının getirdiği ağır psikolojik depresyonunu atlatmak için, dinlenme ihtiyacı duyduğundan 10 günlük izne ayrıldı..

 

Mansur başkan… Hani sen daha 5 gün önce 110 yeni proje ilanı yapmış, törenle, konserle açılış yapmıştın?

 

Ankara daha sel felaketinin acı ve üzüntülerini atlatmamışken, bu 10 günlük izin ne?

 

Hani sen halkçı başkandın?

 

Değerli okuyucular..

 

Şimdi gelelim asıl gizemli hareketlere…

 

Mansur Başkan 10 günlük izine ayrılma duyurusunu yaptığının ertesi günü; İYİ Parti lideri Sayın Meral Akşener’i ziyaret etti.. 

 

Mansur başkan bayram öncesi yaptığı bu ziyarete nedense yalnız gitmemişti.. Yanında Büyükşehir Belediyesinin İYİ Parti Meclis grubu başkanı Adnan Beker’i de götürmüştü..

 

Ve ziyaret te dikkat çeken bir ek daha… Mansur Başkan ve Akşener görüşmesine İYİ Parti milletvekili Metin Ergun’da katılmıştı..

 

Ve gizemler zinciri uzuyor.. Bu ziyaretten bir görüntü alındıktan sonra, ziyaret ve görüşme basına kapalı olarak gerçekleştiği gibi, görüşmeler içeriğinden de notlar kamuoyun aktarılmadı..

 

Tabi bu görüşmeden alınan fotoğraf görüntüleri ile hemen algı medyasında haber yapıldı..

 

Merak ettim ve bekledim..

 

Mansur Yavaş, asıl Genel Başkanı olan Sayın CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret edecek miydi?

 

Çünkü, kamuoyuna herhangi bir bilgi aktarılmadı..

 

Ve dün bir baktım, Ankara Büyükşehir Belediyesinin Twitter hesabından şu açıklama yapıldı..

 

Ankara Büyükşehir @ankarabbld

Başkanımız Sn. @mansuryavas06, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Genel Merkezlerini ziyaret ederek Genel Başkanlar Sn. @kilicdarogluk ve Sn. @meral_aksener  ile bir araya geldi.

Sn. Genel Başkanlara ev sahiplikleri için teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

ÖÖ 2:50 · 6 Tem 2022·Twitter for iPhone”

 

Önce bu açıklama duyurusunda ki basitliği ve saygısızlığı vurgulayayım..

 

Yahu… Siz bu açıklama paylaşımını; Cumhuriyetin Başkent’i Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve iki ayrı lider için yapıyorsunuz..

 

Hem Mansur başkan için, hem de Sayın Kılıçdaroğlu ve Akşener isimlerini anarken, isimlerinin başlarına neden “Sn” harf kısaltmalarını koyuyorsunuz?

 

Bu çok büyük bir saygısızlık olduğu gibi, işinizde ne kadar düzensiz ve çapsız olduğunuzu gösteriyor.

 

Sayın” ifadelerini yazmak çok mu zor saygısızlar?

 

Değerli kuyucular..

 

Şimdi bu açıklamaya göre Mansur Yavaş, Genel Başkanı Sayın Kılıççdaroğlu’nu da ziyaret etmiş..

 

Peki, kardeşim; Sayın Akşener ziyaretinde görüntü alıp, haberler servis ediyorsunuz da, neden asıl liderinin ziyaretinden tek bir kare fotoğraf ve bilgi haberi yok?

 

Cevap verin çömez danışmanlar..

 

Değerli okuyucular..

 

Şimdi dikkat edin…

 

Biliyorsunuz geçen aylarda Sayın Kılıçdaroğlu bir grup toplantısında sert çıkışlar yapmış ve “Ya yanımda olun, ya da önümden çekilin” diye birilerine göndermelerde bulunmuştu..

 

Ve bu sert mesajlı çıkıştan sonra yine Mansur Yavaş, Sayın Meral Akşener’i ziyaret etmiş, görüşmelerde bulunmuş, birkaç kelime de olsa açıklama yapmıştı..

 

Sonra Sayın Klıçdaroğlu’nu da ziyaret etti..

 

Etti ama bu ziyaretten bir tek kare görüntü servis edilememişti..

 

CHP Genel merkezi bunu istememişti..

 

Şimdi Mansur başkanın bu ikinci Sayın Kılıçdaroğlu ziyaretinden de tek bir görüntü ve açıklama olmaması, çok dikkat çekici değil mi?

 

Bence çok, çok önemli mesajlar ileten bir tavır..

 

Yakınlarda bu gizemler düğümü çözülür gibi geliyor bana..

 

Değerli okuyucular..

 

Biliyorsunuz Mansur Yavaş’ın göreve geldiğinden bu yana bir ANKAPARK sancısı var..

 

Her ANKAPARK beyanatlarında toplayıp, çarpıyorlar ve 801 milyon dolardan aşağı düşmeyecek şekilde bir harcama ortaya attılar..

 

Yahu ANKAPARK’ı yapan Başkan şükür yaşıyor.. Belediyenin kasası orada…

 

Sayın Melih Gökçek ne diyor? Hem de belgelerle.. Her şeyi içinde 1 milyar liraya mal oldu..

 

Ve Mansur başkan ile çömezleri sürekli “ANKAPARK harabeye dönüştü, atıl durumda, paralar boşa gitti” şeklinde yaygaralar kopardılar..

 

Yahu siz bu parkı işletmeye verdiniz mi? Verdiniz?

 

Peki, adam niye işletemedi? Neyin faturasını ödeyemediği için kapıya kilit vurdu?

 

Elektrik faturalarını..

 

Peki, Mansur başkan… Sayın Gökçek bu parkın içerisine neden “elektrik üretim” tesisi yaptırmıştı?

 

Parkın elektrik ihtiyaçlarını karşılasın diye..

 

Eee siz niye işletmeciye bu elektrik üretim tesisini vermeyip, adamı güç duruma soktunuz?

 

Bilinçli bir art niyetli yaptırım..

 

Mansur başkan; 3 yıldır hem ANKAPARK’ı kamuoyuna hurda mezarlığı olarak algısını saldığı gibi, hem de Mahkemeye müracaat edip, işletmeciden alıp, Belediyenin çalıştırması veya yeni bir işletmeciye verme çabaları sarf etti mi?

 

Etti…

 

Şimdi dün sanki düşmana karşı bir zafer kazanmışlar gibi yine algı merkezi duyuru yapıyor..

 

Mansur Yavaş, 3 yıldır verdiği hukuk mücadelesini kazandı”…

 

Bak, bak…

 

O parkın işletmecisinin Avukatı kim bilemiyorum… Ama ya kasti savunma yapmadı veya çok hukuk cahili birisi..

 

Mahkemeye demiyor ki; “Sayın yargıç; müvekkilim elektrik faturalarını ödemede zorluk çekti ve faturaları ödeyemediği için elektrikler kesildi.. Elektrik olmayınca oyuncaklar nasıl çalışsın?

 

Bu mağduriyetlere sebep olan ise Büyükşehir belediyesidir.. Çünkü hukuken müvekkilime ait olması gereken, parka ait elektrik üretim tesisi elinden alınmış, ekonomik olarak zora sokulmuştur.. Burada hatalı işletmeci müvekkilim değil, hatalı davayı açan Büyükşehir Belediyesidir.. Dava bu yüzden ret edilmelidir”..

 

Hadi bu savunmayı da geçtik..

 

Yahu Melih başkan yıllardır size çağrı yapıyor, “gelin elbirliği ile bu parkı çalıştırma yolunu bulalım, kamu zarar etmesin” diye…

 

Siz ne yaptınız? Üç maymunları oynadınız..

 

Galiba hukuki süreç bitmiş değil ama işletimci ve avukatı pes etmiş görünüyor…

 

Peki, kamuoyuna hurda mezarlığı gibi algılar propagandasını serpen Mansur Yavaş, şimdi mahkeme kararı ile aldığı ANKAPARK’ı ne yapacak?

 

Veya kime, kimlere verecek?

 

Cevabı mı?

 

Yarın Sayın Melih Gökçek detayları ile açıklayacak..

 

Bu açıklamaları da sizlere aktaracağım…

 

Tekrar sağlıklı, huzurlu bayramlar

Açıklama yok.


Bu Haber 84166 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...
Ankara’ya 5 yıldır tek bir kalıcı eser yapamayan, “Çapsız” Mansur Yavaş; dünyanın en büyük tema parkı olan ANKAPARK’ı, siyasi kin ve ağır kıskançlık psikolojisi ile açıkça harabeye çevirtti. Parkta yapılan 83 hırsızlıklara göz yumduğu gibi şimdi de yerel seçimler arifesinde; parkta ki dinozor ve diğer oyuncakları kaldırıp, atacağını ve bu alanı yeşil alan yapacağını duyuruyor, güya Ankaralıların da görüşlerini aldığı anketi aktarıyor.. İşine geldiği zaman da; yıllardan beri “bu park 14- 16 milyar liraya yapıldı, parayı oyuncaklara gömdüler” gibi ciyaklayıp, siyasi itibar suikastları yaptı, yaptırdı.. Parkı harabeye çevirmesinin tek gerekçesi ise; Ağır siyasi kin.. Melih Gökçek yaptırdı diye.. Şimdi, halkı ücretsiz, otobüslerle parka getiriyor. Niye; Parkın kırılan oyuncakları, harabe görüntüsünü görmeleri için.. Zeka özürlüler, Ankaralı sormayacak mı, “Bu parkı kim bu hale getirdi?” diye Sayın İçişleri Bakanı, Sayın Ankara Valisi.. Bu parkı Melih Gökçek Belediyeye süper görüntülerle teslim etti mi? Etti? Park kimin denetimde idi? Ankara Büyükşehir Belediyesinin.. Başkanlar kimdi? Mustafa Tuna ve Mansur Yavaş.. Peki, 5 yılda bu büyük devasa parkı kim bu hale getirdi? Kim harabe olmasına göz yumdu? Mansur Yavaş.. Şimdi bu parkı tamamen kaldırıyor.. Bu park 14 milyara yapılmış ise, sen kimsin ki devletin bu parasını keyfine, kinine göre çöpe atıyorsun? Evet, Sayın İçişleri Bakanı ve Ankara Valisi. Lütfen, derhal parka görevlileri gönderip, zarar- ziyan tespitleri yapılmasını ve parkın şuan ki halinin tespitini ve gerekli soruşturma işlemlerinin yapılmasını Ankaralılar adına sizlerden rica ediyorum...
SAYIN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA ve ANKARA VALİSİNE “MANSUR YAVAŞ” ÇAĞRIMDIR.. “KAMUYA AĞIR ZARAR VERDİ, YAPILAN MEGA HİZMETİ; SİYASİ KİN İLE HARBEYE ÇEVİRDİ, ŞİMDİ DE ORTADAN KALDIRIYOR”

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir